Menu

Trainingsrooster hardlopen

Tijdelijk trainingsrooster i.v.m. covid-19 vanaf 21 juni 2021

maandag

Groep Trainers Locatie Tijd
Niveau 1 duurloop André, Ron, Evelien Clubhuis 09:15 – 10:30

 

dinsdag

Groep Trainers Locatie Tijd
Alg. Looptraining Trix enTon Paradijsweg (Dodeweg) 09:15-10:30
Start Running Leo en Rob Clubhuis September
Stay Fit Kees, Marieken en Diane Clubhuis 19:40 – 21:10
5 km Opbouw Arie e.a. Clubhuis september
Niveau 1 Theo en Klasien Clubhuis 19:40 – 21:10
Niveau 2 Jeroen en Anique Clubhuis 19:30 – 21:00
Niveau 2 Dennis en Patrick Clubhuis 19:30 – 21:00
Niveau 3 Hein en Ruud vdE Clubhuis 19:20 – 20:50
Niveau 4 Jaap, Hans vR en Rob Clubhuis 19:20 – 20:50
Baantraining niv. 3-4 Joop A en Ton Schothorst 19:30-21:00
Baantraining niv. 5 Adrie G enErik Schothorst 19:00-20:30
Sportief Wandelen Ingrid, Yolanda, Theo, Inger & Klaas Bosbad 19:30-21:00

 

woensdag

Groep Trainers Locatie Tijd
Nordic Walking Joke Clubhuis 09:00 – 10:30

 

donderdag

Groep Trainers Locatie Tijd
Alg. Looptraining niv. 1 Arie en Theo Clubhuis 09:15 – 10:30
Alg. Looptraining niv. 2-3 Hans vR en Teus Clubhuis 08:45 – 10:30
Baantraining niv. 5 Adrie G en Erik Schothorst 18:30-19:45
Baantraining niv. 1-2-3- Joop KH, Jack, Evelien en Jeroen Schothorst 19:30-20:45
Leusdenniv. 3 Gerrit, Harmen, en Henk Leusden 18:30-20:00

 

zaterdag

Groep Trainers Locatie Tijd
Blessureherstel Ton en Ron Clubhuis 09:15 – 10:15
Start Running Leo, Rob en Désireé Clubhuis September
Stay Fit Else, Kees en Marieken Clubhuis 09:00 – 10:15
5 en 10 km Opbouw Arie, Theo, e.a. Clubhuis September
Running Bootcamp

 

Dennis, Richard en

Boudewijn

Birkhoven September
Trailrun Pro Adrie en Acacia Elders/ buiten regio 09:00-11:00
Trailrun Basis Jack en Henk Clubhuis 09:00 – 10.30
Niveau 1 Gerrit en Adrie dL Clubhuis 09:00 – 10:30
Niveau 2 Paul, Hans en Peter Clubhuis 09:15 – 10:45
Niveau 2 Gies en Wouter Clubhuis 09:15 – 10:45
Niveau 2 Joop KH, Charlotte en Evelien Clubhuis 09:00 – 10:30
Niveau 3 Christl en Rudolf Clubhuis 09:00 – 10:30
Niveau 3 Jaap en Bastiaan Clubhuis 08:45 – 10:15
Niveau 4 Joop Clubhuis 08:45 – 10:15
Wedstrijdgroep Aart Elders/ buiten regio 09:00-11:00
Nordic Walking 1 Flip P-plaats (voorlopig) 09:00-10:30
Nordic Walking 2 Joke Clubhuis 08:45-10:15
Sportief Wandelen 1 Yolanda Clubhuis 09:00-10:30
Sportief Wandelen 2 Gerard P-plaats (voorlopig) 09:00-10:30
Sportief Wandelen 3 Ingrid P-plaats (voorlopig) 09:00-10:30

 

zondag

Duurloop 12 km Arie en Else Clubhuis 09:00 – 11:00
Duurloop 15-18 km Ruud, Dennis en Hans Clubhuis 09:00 – 11:00
Duurloop 18-21 km Chi Shing, Rob enWouter Clubhuis 09:00 – 11:00

Waar vind je de (alternatieve) startlocaties?

  • Paradijsweg (Dodeweg): Parkeerplaats aan de Dodeweg / Paradijsweg
  • Clubhuis: Op het veld voor het clubhuis AV Triathlon.
  • Schothorst: Atletiekbaan Schothorst.
  • Bosbad: Fietsenstalling bij Bosbad Amersfoort.
  • Leusden: Huis van Leusden, ’t Erf 1 – W.C. Hamershof
  • Elders/buiten regio: Informatie wordt door trainer(s) gegeven.
  • P-plaats: Parkeerplaats

 

Trainingsrooster  zomer 2021 versie 25 april 2021

(de trainers die tussen haakjes staan zijn vervangers)

 

Tijd Plaats Soort Groep Trainers (tussen haakjes zijn vervangers) Schema
Maandag
09.15-10.30 Birkhoven duurloop 1 André Smal / Ron Moeliker ( Evelien Krijtenburg)
Dinsdag
09.15-10.45 Keesomstr alg. looptraining 1/2 Trix de Vries (Ton Duits)
19.30-20.30 Birkhoven Start Running divers Leo van Kuijk / Rob Vermazen
19.30-20.45 Birkhoven Stay Fit divers Kees Bos / Marieken van Gessel Schema
19.30-20.45 Birkhoven opbouw naar 5 km 0 Arie Kingma / Diane de Haan Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 1 Klasien Postma / Theo Groot Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 2 Anique van der Meijden / Jeroen Gierveld Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 2 Patrick Eysbach / Dennis Rijnders Schema
19.30-21.00 Birkhoven alg. looptraining 3 Hein Dekker / Ruud van den Eshof / (Bastiaan Grimm)  Schema
19.30-21.15 Birkhoven alg. looptraining 4 Jaap de Vries / Hans van Rooijen / Rob Kemmeren
19.30-21.00 Schothorst baantraining 3-4 Joop Aalbers  / Ton Duits Schema
19.00-20.30 Schothorst baantraining 5 Adrie van Graafeijland / Erik van de Broek Schema
Donderdag
09.15-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Arie Kingma / Theo Groot ( Ton Duits / Trix de Vries)
08.45-10.30 Birkhoven duurloop 2-3 Hans van Rooijen / Teus van de Beek
18.30-20.00 Leusden duurloop int 3 Gerrit vd Berkt / Harmen van Zwol / Henk van Lieshout Schema
18.30-19.45 Schothorst baantraining 5 Adrie  van Graafeijland / Erik van de Broek Schema
19.30-20.45 Schothorst baantraining 1,2,3 Joop Klein Haarhuis / Evelien Krijtenburg / Jack Ambags
/ Jeroen Gierveld
Schema
Zaterdag
09.00-10.00 Birkhoven blessure-hersteltraining

alle

Ton Duits / Ron Moeliker
09.00-10.15 Birkhoven Start Running (clinic) divers Leo van Kuijk / Rob Vermazen diverse startdata
09.00-10.15 Birkhoven Stay Fit divers Else Scherhorn  / Marieken van Gessel/ Kees Bos / Diane de Haan Schema
09.00-10.30 Birkhoven Opbouw naar 5 km (clinic) divers Désireé Barends / Hans Gerritsen Schema diverse startdata
09.00-10.45 Birkhoven Opbouw naar 10 km (clinic) 1-2 Theo Groot / Boudewijn ten Haken / Arie Kingma / Teus van de Beek / Hans van Rooijen Schema diverse startdata
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Gerrit van de Berkt / Adrie de Loos Schema
09.00-10.30 Birkhoven running bootcamp
– Basis
1-2 Boudewijn ten Haken /Richard Giesselbach //Dennis Hennequin Schema
9:00-10.45 Birkhoven of elders Trailrun Basis groep 2,3,4 Jack Ambags / Henk van Lieshout
9:00-10.45 Birkhoven of elders Trailrun Pro groep 2,3,4 Adrie van Graafeijland / Acacia Falkena
 09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Paul Fuchs / Peter Philipsen / Hans Gerritsen Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Gies Stolze / Wouter Werner
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Joop Klein Haarhuis / Evelien Krijtenburg / Charlotte Sondag Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 3 Jaap de Vries / Bastiaan Grimm / (Ruud van den Eshof  ) Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 3 Christl Foekema / Rudolf Meijer Schema
09.00-10.30 Birkhoven interval 4 Joop Aalbers / (Gert van den Hoven) Schema
09.00-10.30 Birkhoven Wedstrijdgroep 5 Aart Bakker
Zondag
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 12 km 1-2 Arie Kingma / Else Scherhorn
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 15-18 km 3 Ruud v. Basten / Dennis Rijnders/ Hans van Rooijen Schema
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 18-21 km 4 Chi Shing Chang / Rob Kemmeren / Wouter Werner Schema

 

Een indicatie voor de meest geschikte groep:

Trainingsniveau Norm waaraan lopers op dit niveau voldoen Prestatie grenzend aan volgend niveau
1
5 km tijd  > 29 min
2
10 km tijd =< 60 min
 10 km tijd > 54 min
3
10 km tijd =< 54 min
 10 km tijd > 46 min
4
10 km tijd =< 46 min
 10 km tijd > 40 min
5
10 km tijd =< 40 min