Menu

Trainingsrooster hardlopen

Trainingsrooster  zomerseizoen 2019 (start: zondag 31 maart 2019)

(de trainers die tussen haakjes staan zijn reservetrainers)

 

Tijd Plaats Soort Groep Trainers (tussen haakjes zijn vervangers) Schema
Maandag
09.30-10.30 Birkhoven duurloop 1 André Smal / Ron Moeliker ( Evelien Krijtenburg)
Dinsdag
09.15-10.45 Keesomstr alg. looptraining 1/2 Trix de Vries (Ton Duits)
19.30-20.30 Birkhoven Start Running divers Leo van Kuijk / Rob Vermazen / Boudewijn ten Haken
19.30-20.45 Birkhoven Stay Fit divers Kees Bos / Marieken van Gessel Schema
19.30-20.45 Birkhoven opbouw naar 5 km 0 Arie Kingma /  Paul Fuchs Schema
Start 01-2019
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 1 Theo Groot / Patrick Eysbach / Joop Klein Haarhuis / Ruud van den Eshof Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 2 Jeroen Gierveld  / Anique van der Meijden Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 2 Patrick Eysbach / Dennis Rijnders Schema
19.30-21.00 Birkhoven alg. looptraining 3 Hein Dekker / Bastiaan Grimm  Schema
19.30-21.15 Birkhoven alg. looptraining 4 Jaap de Vries / Ruud van Basten / Eric Rietveld
19.30-21.00 Schothorst baantraining 3-4 Joop Aalbers  / Luc van der Meer / Ton Duits Schema
19.00-20.30 Schothorst baantraining 5 Adrie van Graafeijland / Erik van de Broek Schema
Donderdag
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Arie Kingma / Theo Groot ( Ton Duits / Trix de Vries)
09.00-10.45 Birkhoven duurloop 2-3 Ernst Pommerel / (Jurgen Trein, Ron Martens, Teus van de Beek / Hans van Rooijen)
18.30-20.00 Leusden duurloop int 3 Gerrit vd Berkt / Harmen van Zwol / Christl Foekema Schema
18.30-19.45 Schothorst baantraining 5 Adrie  van Graafeijland / Erik van de Broek Schema
19.30-20.45 Schothorst baantraining 1,2,3 Joop Klein Haarhuis / Evelien Krijtenburg / Jack Ambags
/ Jeroen Gierveld
Schema
Zaterdag
09.00-10.00 Birkhoven blessure-hersteltraining

alle

Ton Duits / Ron Moeliker
09.00-10.15 Birkhoven Start Running divers Leo van Kuijk / Rob Vermazen / Boudewijn ten Haken / Ruud van den Eshof
09.00-10.15 Birkhoven Stay Fit divers  Else Scherhorn / Kees Bos / Marieken van Gessel Schema
09.00-10.30 Birkhoven Opbouw naar 5 km divers Désireé Barends / Hein Dekker / Christl Foekema Schema
09.00-10.45 Birkhoven Opbouw naar 10 km 1-2 Theo Groot / Boudewijn ten Haken / Arie Kingma / Teus van de Beek / Hans van Rooijen Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Wim van Munster /Leon Broere Schema
09.00-10.30 Birkhoven running
– Basis
– Pro
*
1-2
2-3
Marcel Hagen / Arie Kingma / Boudewijn ten Haken / Nienke ter Weijden /Richard Giesselbach / Jack Ambags Schema
 09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Richard Giesselbach / Matt Schillings Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Gies Stolze / Wouter Werner / Paul Fuchs
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Christl Foekema / Joop Klein Haarhuis Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 3 Ruud van den Eshof  / Jaap de Vries / Bastiaan Grimm Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 3 Eric Rietveld / Gerrit van de Berkt
09.00-10.30 Birkhoven interval 4 Joop Aalbers / Luc van der Meer (Adrie van Graafeijland, Wouter Berendsen) Schema
Zondag
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 12 km 1-2 Arie Kingma / Else Scherhorn
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 15-18 km 3-4 Ruud v. Basten / Ernst Pommerel / Ron Martens / Hans van Rooijen / Chi Shing Chang

 

Een indicatie voor de meest geschikte groep:

Trainingsniveau Norm waaraan lopers op dit niveau voldoen Prestatie grenzend aan volgend niveau
1
5 km tijd  > 29 min
2
10 km tijd =< 60 min
 10 km tijd > 54 min
3
10 km tijd =< 54 min
 10 km tijd > 46 min
4
10 km tijd =< 46 min
 10 km tijd > 40 min
5
10 km tijd =< 40 min