Trainingsrooster hardlopen

Trainingsrooster  winterseizoen 2017 (start: 29 oktober 2017)

(de trainers die tussen haakjes staan zijn reservetrainers)

Tijd Plaats Soort Groep Trainers (vervangers) Schema
Maandag
09.30-10.30 Birkhoven 50+ lopers 50+ André Smal / Leny van den Hoven
Dinsdag
09.15-10.45 Keesomstr alg. looptraining 1/2 Trix de Vries (Ton Duits)
19.30-20.30 Birkhoven Blessure-hersteltraining alle Ton Duits
19.30-20.45 Birkhoven Trimcursus 0 Leo van Kuijk / Rob Vermazen
19.30-20.45 Birkhoven 5km opbouw 0 Arie Kingma / Richard Giesselbach Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 1 Theo Groot / Leon Broere Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 1 ½ Duncan Wouterson / Kees Bos Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 2 Patrick Eysbach / Dennis Rijnders  Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 2 Ruud van den Eshof / Jeroen Gierveld  Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 3 Luc vd Meer / Hein Dekker  Schema
19.30-21.00 Birkhoven alg. looptraining 4 Jaap de Vries /Ruud van Basten / Hein Dekker
19.30-21.00 Schothorst baantraining 3-4 Gert van den Hoven / Wouter Berendsen /Joop Aalbers Schema
19.00-20.30 Schothorst baantraining 5 Adrie van Graafeijland / Erik van de Broek Schema
Donderdag
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Arie Kingma / Theo Groot ( Ton Duits / Trix de Vries)
09.00-10.45 Birkhoven duurloop 2-3 Ernst Pommerel / (Jurgen Trein)
18.30-20.00 Leusden duurloop int 3 Gerrit vd Berkt / Chi Shing Chang / Christl Foekema Schema
18.30-19.45 Schothorst baantraining 5 Adrie  van Graafeijland / Erik van de Broek Schema
19.30-20.45 Schothorst baantraining 1,2,3 Joop Klein Haarhuis / Erik Ernest / Jack Ambags Schema
Zaterdag
09.00-10.00 Birkhoven blessure-hersteltraining

alle

Ton Duits / Adrie van Graafeijland / Ron Moeliker
09.00-10.15 Birkhoven trimcursus 0 Leo van Kuijk / Rob Vermazen
09.00-10.30 Birkhoven 5 km opbouw 0 Jeroen Gierveld / vacature Schema
09.00-10.30 Birkhoven 10 km opbouw alle Boudewijn ten Haken / Arie Kingma / Theo Groot / Teus van de Beek Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Wim van Munster /Leon Broere Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Leny vd Hoven / Else Scherhorn
09.00-10.30 Birkhoven running bootcampp (2 groepen) alle Dennis Hennequin /  Marcel Hagen /Arie Kingma / Boudewijn ten Haken / Nienke ter Weijden /Richard Giesselbach / Jack Ambaqs Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Gies Stolze / Wouter Werner
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Christl Foekema / Patrick Eysbach Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Richard Giesselbach /  (Joop Klein Haarhuis / Ruud van den Eshof) Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 3 Joop Klein Haarhuis / Ruud van den Eshof / Jaap de Vries Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 3 Jack Ambags / Eric Rietveld / Gerrit van de Berkt
09.00-10.30 Birkhoven interval 4 Gert van den Hoven / Wouter Berendsen/ Joop Aalbers Schema
Zondag
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 12 km 1-2 Arie Kingma / Dirk Zijp / (Else Scherhorn)
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 15-18 km 3-4 Ruud v. Basten / Ernst Pommerel / Ron Martens

 

Een indicatie voor de meest geschikte groep:

Trainingsniveau Norm waaraan lopers op dit niveau voldoen Prestatie grenzend aan volgend niveau
1
5 km tijd  > 29 min
2
10 km tijd =< 60 min
 10 km tijd > 54 min
3
10 km tijd =< 54 min
 10 km tijd > 46 min
4
10 km tijd =< 46 min
 10 km tijd > 40 min
5
10 km tijd =< 40 min

 

Deel:
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someonePrint this page

LEES ONS CLUBBLAD

Lees alle clubladen >

Laatste tweets @AVTriathlon

  • Zet alvast in je agenda: de data voor de Keistad Baancompetitie 2018 http://t.co/ihAIlGITjN Inschrijving open op 1 februari 2018
  • Mooie opening crossseizoen voor Jasmijn Bakker: ze wint de juniorenrace bij de Crosscup in Mol (B) voor de Belgische favoriete Justine Tinck
  • Jony Heerink, lid van @AVTriathlon en @HellasUtrecht, genomineerd als Sportvrouw Amersfoort 2017 http://t.co/UxGKvWiAHU Stemmen op Jony!
  • Adrie v Graafeijland bij @TCSadammarathon Nederlands kampioen marathon M65 in 3:13:07, Koos Rademaker zilver M70, Susan Hagevoort zilver V55

FOTO’s EN VIDEO’s