Menu

Samenstelling bestuur

Thomas Plochg
Voorzitter

06-12628292
voorzitter@avtriathlon.nl

Paul Wessels
Secretaris

06-22786628
secretaris@avtriathlon.nl

Jeroen Bach
Penningmeester

06-11317960
penningmeester@avtriathlon.nl

Christl Foekema
Bestuurslid

06-49626995
prcommunicatie@avtriathlon.nl

Susan Hagevoort
Bestuurslid

Matt Schillings
Bestuurslid

Bart Götte
Bestuurslid

06 48 61 15 16

Mark Wossink
Bestuurslid

Hans Zuilhof
Bestuurslid

Portefeuille Persoon E-mailadres
Voorzitter, incl. externe zaken, medische zaken Thomas Plochg voorzitter@avtriathlon.nl
Financiën Jeroen Bach penningmeester@avtriathlon.nl
Secretaris, incl. archief, veilig sporten & vertrouwenscontactpersonen, ICT Paul Wessels secretaris@avtriathlon.nl
Vrijwilligersbeleid & coördinatie/uitvoering Matt Schillings vrijwilligerszaken@avtriathlon.nl
PR & Communicatie Christl Foekema prcommunicatie@avtriathlon.nl
Beheer: kantine, accommodatie, kleding Susan Hagevoort beheer@avtriathlon.nl
Wedstrijden, Evenementen & Sponsoring Hans Zuilhof
Jeugd: sport & sociale zaken Bart Götte bart.gotte@futureflock.nl
Trainerszaken: wandelen & nordic walking, hardlopen, triatlon, fietsen, zwemmen en blessurepreventie Mark Wossink triathlon@avtriathlon.nl

trainerszaken@avtriathlon.nl