Menu

Serie-indeling Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter 15 september

1000 meter

vanwege het grote aantal afmeldingen zijn de series 1000m opnieuw ingedeeld (van 5 naar 4 series)

serie 1  –  19:50

16 Boaz van Laar Altis M12
23 Daniël van der Leest Altis M12
29 Dyone van Aller AV Athlos V11
57 Jade Broer AV Triathlon V11
66 Jelke Steenbeek Altis V14
93 Lieke Smit AV Atverni V11
100 Luuk van Burgsteden AV Triathlon M12
123 Merlijn de Leeuw Tempo AV M12
125 Milana Oortjes AV Nijkerk V11
138 Nora Stemerding AV Triathlon V15
165 Roos van Oostveen Altis V11
190 Yfke van der Meer Altis V11

serie 2  –  ca 19:57

82 Kaitlyn Groot AV 1923 V13
88 Lara van ’t Klooster AV Triathlon V13
103 Maartje Rinsema Altis V15
110 Marit Elkerbout Altis V13
124 Mette Hippe Altis V13
134 Niels Karel Altis M12
136 Noa Schut Altis V11
164 Romy Bendanon AV Triathlon V12
172 Silvan van Hussel AV Nijkerk M12
183 Thom van der Leest Altis M13
184 Tijn van de Grijp Altis M11

serie 3  –  ca 20:03

12 Bas Noordhoek AV Atverni M15
25 Dim Petrusma Altis M12
33 Emma de Jong AV Atverni V13
41 Friso Bruins GAC Hilversum M14
119 Maud de Jong AV 1923 V12
120 Maud te Pas AV Atverni V13
122 Merel Veltman Almere `81 V15
133 Niels Hulsman Altis M14
137 Noortje Zwaal Altis V12
148 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek M13
182 Thijs Kempe Altis M13
185 Tijs Hollander GAC Hilversum M13

serie 4  –  ca 20:09

13 Benjamin Post Altis M13
34 Emma Landman AV Triathlon V15
70 Jikke van der Ploeg AV Triathlon V14
72 Jippe van Drogenbroek GAC Hilversum M13
78 Joris Mantel AV 1923 M12
79 Juan Zijderlaan AV Atverni M14
89 Lars Molenkamp Almere `81 M15
95 Loes Kempe Altis V15
97 Luca Dooper Tempo AV M14
129 Nathan Houwaard AV Triathlon M14
140 Pablo van Hoorn Altis M15
160 Robin De Haan SC Reeuwijk M15
169 Selina Franken Zeewolde Atletiek V15

3000 meter

serie 1  –  ca 20:15

9 Bart Huizinga Altis M16
20 Cees de Vries AV Triathlon M69
26 Dineke Kok GAC Hilversum V67
43 Gerson Burgers NTB M38
94 Lisette van den Brink AV Triathlon V29
106 Marcela Rados U-Track V47
108 Marijke Dijkstra AV Triathlon V25
111 Marit Jansons AV Triathlon V16
117 Marriël Schelhaas AV Triathlon V30
127 Myrthe van den Tweel AV Nijkerk V16
146 Piet Kunst AV Triathlon M60
153 Richard van Klooster AV Triathlon M53
188 Wim Oudejans AV Nijkerk M75

serie 2  –  ca 20:33

3 Alien Stevens Altis V29
4 Annabelle Kraanen AV Pijnenburg V34
18 Britt Jager Altis V17
22 Christa Gerrits AV Triathlon V34
32 Emma Haak AV De Liemers V27
37 Erwin Roex AV Triathlon M50
47 Hans Marsman AV Veluwe M59
54 Inge Bommezijn Altis V48
86 Koen Overbeek Altis M17
92 Lianne Stevens AV Phoenix V27
109 Mariska van der Vat AV Triathlon V46
114 Mark van der Schoot AV Phoenix M22
126 Myrthe Bouman U-Track V28
135 Nina van der Vat AV Triathlon V15
149 Ramon de la Fuente M49
152 Rene van der Veen AV Triathlon M45
174 Sjabbo Smedes Marathon Pim Mulier M42

serie 3  –  ca 20:49

10 Bart Meijer Altis M50
21 Chris Francke M44
35 Erik Nijhof Marathon Pim Mulier M55
48 Hans Peter van Berkel Altis M54
60 Janne Nijhof Marathon Pim Mulier V15
71 Jim Krugers AV Phoenix M25
80 Judith Koppelman Altis V38
116 Marlot Groeneweg Altis V16
128 Myrthe Vernooij Altis V15
142 Paulien Rinsema Altis V46
151 Remco van Hussel 2BFit M43
157 Rob Schuurman AV Nijkerk M48
167 Sander van Essen AV `34  Apeldoorn M26

serie 4  –  ca 21:04

7 Arie van den Berg Altis M53
14 Bernd de Bruijn Altis M50
42 Gabriela Riebeek Almere `81 V19
58 Jan Jansen Loopgroep Aart Stigter M58
61 Jantinus Ziengs AV Triathlon M52
67 Jelle Swaanen Altis M17
68 Jeroen Kemper Altis M49
69 Jeroen Kloeke Altis M26
96 Luc Cusiel Altis M47
98 Lucy Crane-van Opstal Altis V36
139 Oscar Meijer Altis M16
143 Peter van Dartel AV Triathlon M37
144 Peter Schipper AV Triathlon M59
150 Rebecca Bolwerk Altis V39
173 Sjaak van de Groep Altis M42
179 Sven Lugtigheid AV Phoenix M22

serie 5  –  ca 21:19

8 Barry Dooper Tempo AV M47
11 Bas de Bruin AV Pijnenburg M39
27 Dirk Sluiter M31
36 Erik den Oude AV Pijnenburg M48
46 Gosse-Jacob Sprietsma Zeewolde Atletiek M48
49 Henk Ruiter AV Triathlon M40
74 Jonah Broer AV Triathlon M16
84 Klaas Noordhof AV Nijkerk M37
99 Ludger Stuijt Zeewolde Atletiek M59
112 Mark Doornhof AV Nijkerk M40
121 Maurits de Ruiter GAC Hilversum M57
141 Paul Brundel Altis M44
159 Robert Jan de Kraker Altis M56
168 Sandra van de Kieft Altis V36
175 Sjoerd Van Hemert Zeewolde Atletiek M42
192 Zeger Knipmeijer Altis M50

serie 6  –  ca 21:33

15 Bo Menning AV Pijnenburg M39
31 Elwin den Breejen U-Track M23
40 Frans Rinsema Altis M50
45 Gijs van Cappelle U-Track M28
55 Ingmar Kloek Phanos M27
56 Jaap Stijlaart AV Triathlon M63
59 Jan Zijderlaan Avantri M52
65 Jeffrey Hazendonk DAK M25
76 Jordy Romgens AV Triathlon M27
91 Laurens van Hofslot AV Triathlon M17
113 Mark Moman AV Triathlon M38
156 Rob van de Graaf HAC `63 M57
161 Robin van de Mast Altis M50
180 Tamar Veltman Almere `81 V17

serie 7  –  ca 21:47

5 Anton van der Stoep AV Phoenix M31
30 Edo van de Burgwal Altis M30
38 Faas van der Ven AV Triathlon M19
51 Imme van den End Tempo AV M17
62 Jarik van de Mast Altis M16
64 Jasper Kunst Running Holland M29
75 Jordy van der Linden AV Pijnenburg M27
85 Koen Kusters Altis M26
107 Marco Ramaekers AV Phoenix M45
118 Matthijs van Goor AV Pijnenburg M31
162 Roel Gorissen AV Caesar M18
154 Rik Wolswinkel Altis M42
158 Robert Bijl Altis M37
176 Sjoerd Veenma Altis M46
178 Sven Druijff AV Triathlon M16

serie 8  –  ca 22:00

1 Ad Sluijter Loopgroep Aart Stigter M38
2 Ahmed Abubakar DAK M23
6 Archie Hall U-Track M17
39 Floris van Drunen NSAV `t Haasje M29
44 Gert-Jan Wassink AV Argo M34
52 Imro van Soest Hellas Utrecht M28
63 Jasmijn Bakker AV Triathlon V20
104 Malik Jeylani Mohamed Hellas Utrecht M28
130 Nemi Roozemond DAK M24
132 Niels Esmeijer NTB M37
155 Rikjan Bathoorn Groningen Atletiek M20
170 Sibren Lochs U-Track M26
171 Siem Uittenhout AV Phoenix M35
189 Wouter Dijkshoorn NTB M30
191 Yordi Druijff AV Triathlon M18