Naam Serie Leeftijd Zwemmen Lopen  Totaal  
             
Jongens Aspiranten 200m zwemmen 1,6 km lopen       
Gjalt Panjer 1 12 0:02:45 0:06:25 0:09:10  
Jelle van Lanen 1 13 0:02:52 0:06:47 0:09:39  
Lucas Goené 1 13 0:02:53 0:07:10 0:10:03  
Luc Besseling 1 13 0:03:17 0:08:27 0:11:44  
Niels van Lanen 1 11 0:03:18 0:08:47 0:12:05  
Rik Aikens 1 13 0:03:46 0:09:02 0:12:48  
Mart Koedood 1 11 0:05:15 0:07:43 0:12:58  
Rick van der Knaap 1 10 0:05:02 0:08:00 0:13:02  
Sajan Haye 1 12 0:04:18 0:08:47 0:13:05  
Jibbe Teeuwisse 1 11 0:04:57 0:08:48 0:13:45  
Kick Meijndert 1 11 0:04:55 0:09:45 0:14:40  
Igor Duim 1 9 0:05:28 0:10:43 0:16:11  
Gido Duim 1 9 0:06:49 0:12:19 0:19:08  
             
Meisjes Aspiranten 200m zwemmen 1,6 km lopen   
Femke Panjer 1 13 0:03:12 0:07:40 0:10:52  
Eline Dankelman 1 12 0:03:21 0:07:43 0:11:04  
Dirkje Lebouille 1 12 0:03:38 0:08:17 0:11:55  
Selina Franken 1 9 0:04:43 0:07:52 0:12:35  
Roos Hoff 1 11 0:03:39 0:09:25 0:13:04  
Iza de Waal 1 9 0:04:18 0:09:15 0:13:33  
Sanderijn de Kleine 1 11 0:05:42 0:11:10 0:16:52  
Danne Teeuwisse 1 9 0:06:36 0:11:10 0:17:46  
             
Jongens Jeugd 500m zwemmen 4,8 km lopen   
 
Hugo Kwaaitaal 2 15 0:07:24 0:18:43 0:26:07  
Lars van der Knaap 1 15 0:07:16 0:20:15 0:27:31  
Joep Lebouille 2 15 0:08:30 0:19:53 0:28:23  
Victor Goené 2 15 0:07:44 0:23:38 0:31:22  
             
Heren Junioren B 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Niels Dokter 2 16 0:06:12 0:19:29 0:25:41  
Roel Kwaaitaal 2 17 0:07:22 0:18:47 0:26:09  
             
Dames Junioren B 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Marije Dankelman 2 17 0:07:01 0:20:42 0:27:43  
Anouk Aikens 1 16 0:12:56 0:35:41 0:48:37  
             
Heren Junioren  A 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Jelle Hamersma 2 19 0:07:34 0:19:58 0:27:32  
Tijn Voormolen 2 18 0:07:29 0:20:45 0:28:14  
             
Dames Junioren A 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Laura van der Meulen 1 18 0:08:50 0:24:03 0:32:53  
             
Heren Overall 500m zwemmen 4,8 km lopen
     
Omar Brons 2 21 0:06:18 0:16:40 0:22:58  
Swiad Worms 2 23 0:07:16 0:16:31 0:23:47  
Niels van Baar 2 35 0:06:44 0:18:14 0:24:58  
Jim Driessen 2 25 0:07:56 0:18:04 0:26:00  
Laurens van Roomen 2 20 0:07:25 0:19:26 0:26:51  
Ryan Wesseling 2 23 0:07:17 0:20:33 0:27:50  
Wilco Steenwijk 2 34 0:08:04 0:20:22 0:28:26  
Freek de Boer 2 31 0:07:05 0:22:22 0:29:27  
Dennis Coorn 1 31 0:10:26 0:19:51 0:30:17  
Bas Winters 2 35 0:08:20 0:22:22 0:30:42  
Barrie Piekema 1 24 0:09:25 0:21:29 0:30:54  
Wibo Posthumus 2 36 0:08:15 0:22:59 0:31:14  
Bart van der Veer 1 29 0:11:21 0:20:26 0:31:47  
Tom Baas 2 24 0:07:22 0:25:52 0:33:14  
Patrick Kok 1 37 0:09:52 0:23:59 0:33:51  
Rogier Bremer 2 35 0:09:22 0:25:00 0:34:22  
Emiel Spelt 1 24 0:12:17 0:22:21 0:34:38  
Lennart Gijsen 1 29 0:09:30 0:25:46 0:35:16  
Thomas Beek 1 20 0:12:25 0:23:20 0:35:45  
Ramon Kinneging 1 36 0:11:58 0:27:57 0:39:55  
Remco den Harder 1 32 0:09:46 0:31:17 0:41:03  
Cees Colijn 2 39 0:07:17   uitgest.  
             
Dames Overall 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Laurien Sietsma 2 34 0:08:19 0:18:54 0:27:13  
Monica Gorska 2 35 0:07:34 0:20:50 0:28:24  
Saskia Mullink 2 39 0:07:54 0:20:40 0:28:34  
Melanie van Gemert 2 21 0:06:49 0:23:54 0:30:43  
Lotte van Meurs 2 33 0:07:57 0:22:58 0:30:55  
Chantal Berga 1 32 0:09:39 0:22:10 0:31:49  
Anne Bavelaar 2 23 0:07:21 0:24:43 0:32:04  
Anne-Marie Huikeshoven 2 29 0:07:47 0:24:33 0:32:20  
Sabina Majoor 2 34 0:08:17 0:25:28 0:33:45  
Ansofie Schatteman 2 24 0:07:50 0:25:58 0:33:48  
Fiona Mirea 1 21 0:10:35 0:24:42 0:35:17  
Floor Weusthof 2 28 0:09:23 0:26:13 0:35:36  
Maud Droogh 1 32 0:10:04 0:26:38 0:36:42  
Roos Schoutsen 1 39 0:11:07 0:26:44 0:37:51  
Judith Flipse 1 35 0:10:32 0:29:37 0:40:09  
Renske Rietmeijer 1 34 0:12:33 0:28:35 0:41:08  
Nicolette in ’t Veld 1 38 0:10:30 0:32:36 0:43:06  
Annelies Boersema 1 37 0:14:09 0:30:50 0:44:59  
Jolien Boot 1 24 0:12:29 0:32:50 0:45:19  
Corina van Leijen 2 29 0:06:49   gedis.  
             
Heren Masters 40+ 500m zwemmen 4,8 km lopen     
Rob Kwaaitaal 2 44 0:06:38 0:17:39 0:24:17  
Marc van der Kort 2 46 0:07:28 0:19:50 0:27:18  
Michiel Hoff 2 42 0:07:32 0:19:56 0:27:28  
Hans Melgers 2 43 0:08:07 0:22:14 0:30:21  
Marco Dik 1 45 0:10:59 0:24:49 0:35:48  
Peter Broekroelofs 1 46 0:12:52 0:24:36 0:37:28  
Patrick Groen 1 43 0:11:43 0:27:39 0:39:22  
Michael Lam 1 45 0:13:58 0:30:19 0:44:17  
Agnus Gerringa 2 43 0:07:11   uitgest.  
Tino van de Pol 1 42 0:11:29 0:13:46 gedis.  
   
   
Dames Masters 40+ 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Welmoed Meindertsma 2 42 0:08:34 0:23:04 0:31:38  
Silvia Schwab 2 44 0:09:12 0:25:06 0:34:18  
Mariska van Wengen 2 47 0:08:04 0:26:28 0:34:32  
Lia Reijnders 1 40 0:10:40 0:24:51 0:35:31  
Saskia Rave 1 43 0:08:30 0:29:07 0:37:37  
Babette Jongman 1 44 0:10:44 0:27:15 0:37:59  
Iris Graaf 2 43 0:07:52 0:30:11 0:38:03  
Alice Kornet 1 43 0:09:56 0:28:38 0:38:34  
Angelina Kuijpers 1 46 0:11:31 0:27:20 0:38:51  
Debbie Wijman 1 46 0:09:33 0:29:38 0:39:11  
Cindy van der Struijf 1 41 0:12:54 0:29:34 0:42:28  
Marjolein Meijers 1 44 0:11:39 0:37:05 0:48:44  
Juul Reinking 1 45 0:13:00 0:38:16 0:51:16  
             
Heren Masters 50+ 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Sander Sprong 2 53 0:08:24 0:22:15 0:30:39  
Michel Mulder 2 55 0:08:34 0:24:20 0:32:54  
Geerlof den Hartogh 1 56 0:10:11 0:26:30 0:36:41  
Richard van der Star 1 52 0:10:28 0:26:44 0:37:12  
Kees van Gemert 1 51 0:12:04 0:25:47 0:37:51  
             
Dames Masters 50+ 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Elisabeth de Nooijer 1 50 0:09:29 0:21:44 0:31:13  
Hannie Geurts 1 56 0:08:39 0:27:06 0:35:45  
Carla van Lint 1 54 0:11:24 0:26:10 0:37:34  
Ingeborg van Dijke 1 54 0:11:13 0:31:24 0:42:37  
             
Heren Masters 60+ 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Hans van Oort 2 62 0:08:04 0:25:55 0:33:59  
Wiep Waal 2 69 0:09:31 0:31:21 0:40:52  
Peter Hendriksen 1 61 0:14:03 0:27:03 0:41:06  
             
Dames Masters 60+ 500m zwemmen 4,8 km lopen  
 
Martha Meijer 1 61 0:10:51 0:25:58 0:36:49  
Tineke van Diggelen 1 62 0:10:30 0:27:33 0:38:03  
Els Gies 1 63 0:13:36 0:27:20 0:40:56  
Irene Bellinga 1 70 0:14:09 0:28:25 0:42:34  
             
Heren Junioren  B 1000m zwemmen 9,6 km lopen  
 
Steven van Ardenne 1 17 0:17:52 0:45:41 1:03:33  
             
Heren Junioren  A 1000m zwemmen 9,6 km lopen     
Lukas Bos 2 18 0:16:05 0:34:16 0:50:21  
             
Heren Overall 1000m zwemmen 9,6 km lopen   
 
Vincent Bohm 2 30 0:12:58 0:32:11 0:45:09  
Sjoerd Veltman 2 37 0:13:49 0:34:56 0:48:45  
Frank Heestermans 2 25 0:13:49 0:35:15 0:49:04  
Maikel Zuijderhoudt 2 24 0:13:46 0:35:19 0:49:05  
Rik Linssen 2 30 0:12:50 0:36:36 0:49:26  
Morgan Thiré 1 22 0:15:24 0:34:08 0:49:32  
Peter Res 2 36 0:16:21 0:33:26 0:49:47  
Emil Hoogstad 2 32 0:13:26 0:36:59 0:50:25  
Thijs Hagelsetin 2 23 0:13:12 0:37:20 0:50:32  
Daniel Nagel 2 36 0:14:42 0:36:46 0:51:28  
Arie Nimberg 2 39 0:15:45 0:37:04 0:52:49  
Paul Monden 2 26 0:14:47 0:38:16 0:53:03  
Vincenz Frey 2 31 0:15:02 0:38:12 0:53:14  
Koen Overmars 2 38 0:16:39 0:36:35 0:53:14  
Geert Lantink 2 28 0:11:55 0:41:57 0:53:52  
Bastiaan de Kooter 1 35 0:18:47 0:37:31 0:56:18  
Patrick van Bladel 2 35 0:16:24 0:40:00 0:56:24  
Jefte de Bruin 1 28 0:18:33 0:39:35 0:58:08  
Theo Bult 1 39 0:17:57 0:41:13 0:59:10  
Leon van Doornik 2 37 0:14:02 0:46:04 1:00:06  
Jim Otter 2 24 0:18:21 0:43:14 1:01:35  
Cyrano Brandsen 2 24 0:14:23 0:48:39 1:03:02  
Sander Bon 2 32 0:15:23 0:48:00 1:03:23  
Maarten Borgers 2 34 0:18:17 0:46:25 1:04:42  
Enrico Kruydenhof 1 37 0:20:07 0:45:16 1:05:23  
Bas Verbree 1 30 0:19:18 0:48:53 1:08:11  
Karel schrijvers 1 33 0:19:33 0:49:07 1:08:40  
Foreno van der Hulst 1 32 0:18:27 0:50:17 1:08:44  
Vincent Dirkes 2 31 0:16:32 0:52:22 1:08:54  
Leon Versteeg 1 37 0:20:22 0:49:15 1:09:37  
Xander Soudant 1 32 0:21:17 0:49:01 1:10:18  
Jip Dorrestein 1 23 0:15:15 0:55:47 1:11:02  
Marco Kaandorp 1 26 0:20:30 0:51:35 1:12:05  
David van Noort 1 34 0:21:03 0:53:38 1:14:41  
Danny Bijl 1 34 0:20:12 0:55:40 1:15:52  
Ramon van Bavel 1 24 0:20:26 1:03:03 1:23:29  
Bernard Kors 1 24 0:15:40 1:07:49 1:23:29  
Onno Tijssen 1 29 0:24:14 1:03:56 1:28:10  
Wilco van de Bovenkamp 2 29 0:15:59   uitgest.  
             
Dames Overall 1000m zwemmen 9,6 km lopen  
 
Lizette van der Vegt 2 35 0:14:34 0:37:13 0:51:47  
Jony Heerink 2 28 0:14:25 0:40:39 0:55:04  
May Kerstens 1 38 0:17:48 0:39:12 0:57:00  
Linda van Bemmel 2 29 0:14:00 0:43:08 0:57:08  
Saskia Veerman 2 33 0:16:49 0:40:53 0:57:42  
Amber Otten 2 28 0:14:22 0:44:56 0:59:18  
Danielle Vermeulen 2 23 0:13:42 0:46:13 0:59:55  
Femke Huijbreghts 2 39 0:16:15 0:44:57 1:01:12  
Berteke de Jong 2 31 0:16:10 0:46:24 1:02:34  
Tessa Linssen 2 27 0:16:06 0:47:30 1:03:36  
Ellen de Goeij 2 27 0:14:16 0:49:52 1:04:08  
Marloes Nieberg 2 24 0:14:02 0:50:18 1:04:20  
Marleen Stroomer 2 37 0:17:12 0:49:51 1:07:03  
Lydia Doornbos 1 36 0:23:04 0:44:23 1:07:27  
Bernadette Lohmann 2 34 0:15:00 0:52:40 1:07:40  
Francesca Ehmig 1 27 0:20:04 0:50:28 1:10:32  
Marleen Flobbe 1 31 0:24:58 0:47:19 1:12:17  
Tilly Vromen 1 33 0:22:34 0:58:14 1:20:48  
Maaike Rouw 1 30 0:20:43 1:00:38 1:21:21  
Mirrthe Gieskens 1 27 0:21:58 1:07:01 1:28:59  
             
Heren Masters 40+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen  
 
Mathijm Wassink 2 41 0:13:23 0:36:49 0:50:12  
Michel Besseling 2 40 0:16:17 0:34:23 0:50:40  
Robert Mijwaart 2 46 0:15:28 0:37:55 0:53:23  
Allard Schmidt 2 45 0:14:39 0:39:26 0:54:05  
Peter Deege 2 43 0:13:44 0:41:00 0:54:44  
Piet van Tuijl 1 46 0:16:54 0:39:37 0:56:31  
Ruud Kamp 2 44 0:15:02 0:41:37 0:56:39  
Frank Jansen 2 43 0:18:03 0:39:43 0:57:46  
Sander Teeuwisse 2 44 0:16:44 0:41:03 0:57:47  
Gerard van de Grift 1 49 0:18:14 0:40:05 0:58:19  
Bob Schepers 1 47 0:17:08 0:42:45 0:59:53  
Paul Lebouille 2 44 0:16:38 0:43:44 1:00:22  
Wouter Berendsen 1 43 0:18:00 0:42:26 1:00:26  
Siem-Jan Stam 2 49 0:16:19 0:44:41 1:01:00  
Remco Larooij 2 42 0:16:56 0:44:54 1:01:50  
Dennis Wolthuis 1 43 0:18:28 0:44:20 1:02:48  
Ronald Burm 1 41 0:16:24 0:47:14 1:03:38  
Marco Verheijen 1 40 0:17:13 0:47:21 1:04:34  
Olav Wilke 1 42 0:15:31 0:49:26 1:04:57  
John Stevens 2 49 0:15:22 0:50:44 1:06:06  
Erik Anbeek 1 48 0:21:15 0:45:06 1:06:21  
Andre Ruitenbeek 1 44 0:18:46 0:48:10 1:06:56  
Titus Blom 1 49 0:24:20 0:43:46 1:08:06  
Martin Broodman 1 42 0:19:13 0:49:49 1:09:02  
Willem-jan van Biezen 1 43 0:21:06 0:48:33 1:09:39  
Bas Misset 1 40 0:20:14 0:50:09 1:10:23  
Anton Pluim 1 49 0:19:08 0:52:38 1:11:46  
Jan-Willem Aikens 1 42 0:21:59 0:50:27 1:12:26  
Wessel Troost 1 41 0:18:54 0:54:37 1:13:31  
Jurgen Gielen 1 45 0:18:08 0:56:47 1:14:55  
             
Dames Masters 40+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen  
 
Annemieke Rademaker 2 47 0:15:10 0:45:03 1:00:13  
Jeannette Lebouille 1 44 0:18:11 0:50:23 1:08:34  
Martien van Rijn 1 48 0:19:00 0:51:23 1:10:23  
Esther Aikens 1 40 0:20:21 1:02:05 1:22:26  
Mieke van den Berkmortel 1 43 0:23:28 1:02:17 1:25:45  
             
Heren Masters 50+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen  
 
Peter Koedood 2 51 0:15:10 0:41:00 0:56:10  
Peter Bos 2 51 0:17:18 0:40:43 0:58:01  
Frans Cortenbach 1 50 0:18:19 0:43:16 1:01:35  
Erwin Alebregtse 1 51 0:15:33 0:46:42 1:02:15  
Hans Bos 1 59 0:22:55 0:42:05 1:05:00  
Gerard Brouwer 2 52 0:17:19 0:48:50 1:06:09  
Rene Bosman 1 52 0:19:15 0:48:40 1:07:55  
Jan van der Ven 1 54 0:20:10 0:50:03 1:10:13  
Jacko van der Windt 1 50 0:25:25 1:00:07 1:25:32  
             
Dames Masters 50+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen  
 
Marion van den Wittenboer 1 50 0:17:48 0:54:49 1:12:37  
Wil Jansen 1 54 0:20:58 0:59:31 1:20:29  
             
Heren Masters 60+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen  
 
Mink Zeilstra 2 67 0:17:03 0:46:28 1:03:31  
             
Dames Masters 60+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen  
 
Truus Hendriksen 1 68 0:26:03 1:16:52 1:42:55  
             
DUO 200 200m zwemmen 1,6 km lopen   
 
Demian Schimmel 1 10 0:03:24     Team Bouwbedr. v.Hoeijen
Isa van Sintemaartensdijk   9       Team Bouwbedr. v.Hoeijen
             
DUO 500  500m zwemmen 4,8 km lopen  
   
Michel Riemersma   28       team Riemersma
Dorien Riemersma 1 28 0:08:34 0:16:02 0:24:36 team Riemersma
Richard van Diesen   46       Team Rosendaal
Gonny Rosendaal 2 43 0:07:16 0:18:46 0:26:02 Team Rosendaal
Daniëlle Spoelder 2 18 0:07:14 0:19:08 0:26:22 Plons
Pim Lebouille   17       Plons
Manon Nieboer 1 15 0:08:50 0:18:12 0:27:02 DUO-PENOTTI
JanWillem Nieboer   47       DUO-PENOTTI
Joost de Boer 2 29 0:06:41 0:21:41 0:28:22 Fat Boys
Ruben Jongkind   29       Fat Boys
Stefan Zondervan   15       Zondervan Sr & Jr
Wouter Zondervan 2 47 0:07:59 0:21:12 0:29:11 Zondervan Sr & Jr
Frank Jansen 2 43 0:09:20 0:20:29 0:29:49 team F
Floris van Erp   26       team F
Caitlin van Gessel   18       De van Gessels
Anika van Gessel 2 16 0:08:26 0:21:31 0:29:57 De van Gessels
Lianne Kedde 1 28 0:09:10 0:22:09 0:31:19 Team Hartogh
Sabine den Hartogh   27       Team Hartogh
Arthur Oosterhof 1 18 0:09:19 0:22:44 0:32:03 Team Oosterhof
Henk Oosterhof   53       Team Oosterhof
Midas Jager 2 12 0:08:25 0:23:38 0:32:03 The Hunterz
Max Jager   14       The Hunterz
Krisje Demeulemeester 2 26 0:08:30 0:23:45 0:32:15 blondie 1
Jacintha van Erp   46       blondie 1
Rens Veerman 1 48 0:09:50 0:24:09 0:33:59 Team Veerman
Janna Rijkers   39       Team Veerman
Lotte van der Velde   18       de chica’s
Ellen Palstra 1 52 0:11:25 0:22:48 0:34:13 de chica’s
Stef de Boer 2 22 0:07:05 0:27:55 0:35:00 Tjabbert & co
Eelcoo Jongkind   38       Tjabbert & co
Rom Mannien 2 52 0:09:41 0:39:28 0:49:09 Team Relax
Joke Mannien   52       Team Relax
             
DUO 1000  1000m zwemmen 4,8 km lopen  
   
Michel Huisken   33       Team Huisken
Richard Huisken 2 29 0:11:56 0:38:44 0:50:40 Team Huisken
Marina van Dijk   28       Samensterk
Sandra Wassink-Hitzert 2 37 0:13:50 0:37:50 0:51:40 Samensterk
Bas Pieterse   54       Pieterse
Iris Pieterse 2 20 0:16:42 0:37:37 0:54:19 Pieterse
Janny van de Berkt   54       Diesel 2
Bram Voerman 2 28 0:14:21 0:45:53 1:00:14 Diesel 2
Ed Meijer   56       de broertjes
Rudolf Meijer 2 53 0:14:59 0:45:47 1:00:46 de broertjes
Gerrit van de Berkt   56       De Berkjes
Marit van de Berkt 2 22 0:16:12 0:45:16 1:01:28 De Berkjes
Niels Prins   43       PvS
Bart Jan van Slobbe 1 37 0:18:01 1:06:43 1:24:44 PvS