UITSLAG VAN DE 1500 METER DD 20-05-2014
Plaats Naam Tijd Punten Km/uur Categorie Vereniging
1 Michel Riemersma 4:06.3 776 21.924 h AV Triathlon
2 Rik Goethals 4:10.4 743 21.565 h AV Pijnenburg
3 Jeroen Verboom 4:10.7 741 21.540 h AV Pijnenburg
4 Camiel Kruiswijk 4:15.6 703 21.127 h BAV
5 Herbert Jansen 4:19.1 677 20.841 h Running 2000
6 Jasper Smits 4:20.0 671 20.769 h AV Pijnenburg
7 Lukas Bos 4:20.5 714 20.729 j18 AV Triathlon
8 Thierry Willigenburg 4:22.1 702 20.603 j18 AV Triathlon
9 Sicco Bus 4:23.1 707 20.525 h40 Altis
10 Mark van Vugt 4:24.6 649 20.408 h36 Loopgroep Aart Stigter
11 Imre van der Geer 4:24.9 636 20.385 h Altis
12 Sjoerd Veenma 4:25.1 692 20.370 h40 Altis
13 Vito Verbeek 4:28.6 610 20.104 h Hellas
14 Bert Wallet 4:30.2 599 19.985 h AV Triathlon
15 Rik Wolswinkel 4:35.3 576 19.615 h36 Altis
16 Emile Dercksen 4:36.0 572 19.565 h36 Harderwijk
17 Joshua Groen 4:38.5 545 19.390 h AV Triathlon
18 David Claus 4:39.0 542 19.355 h AV Triathlon
19 Ivo Loots 4:39.8 537 19.299 h Altis
20 Marijn Michels 4:41.0 704 19.217 h50 Altis
21 Robin van de Mast 4:41.3 628 19.197 h44 Altis
22 Ludger Stuijt 4:41.6 739 19.176 h53 Running 2000
23 Cees Stolwijk 4:41.9 894 19.156 h64 Altis
24 Annemarie Slangewal 4:42.2 879 19.135 m15 Altis
25 Tom Fokkens 4:44.5 507 18.981 h Altis
26 Vincent Bosboom 4:45.5 601 18.914 j16 Altis
27 Peter Schipper 4:48.6 678 18.711 h52 AV Triathlon
28 Martijn van der Ward 4:49.7 476 18.640 h AV Triathlon
29 Erik Lemmers 4:50.5 482 18.589 h36 Altis
30 Vincent Sloterwijk 4:50.9 544 18.563 h42 Altis
31 Jan Jansen 4:51.4 660 18.531 h52 Loopgroep Aart Stigter
32 Jaap Stijlaart 4:53.1 701 18.424 h56 AV Triathlon
33 Hans van Dijk 4:53.1 741 18.424 h59 Altis
34 Allard Schmidt 4:55.0 542 18.305 h44 Thiathlon
35 Conrad van ’t Erve 4:58.0 470 18.121 h39 AV Triathlon
36 Hans Meijer 4:58.9 424 18.066 h AV Triathlon
37 Erwin Demmer 5:00.2 417 17.988 h35 Running 2000
38 Luc van der Meer 5:01.7 514 17.899 h45 AV Triathlon
39 Derek Awaafo 5:03.2 401 17.810 h Scherpenzeel
40 Bert Looijen 5:03.8 397 17.775 h Scherpenzeel
41 Hans Rawee 5:05.1 587 17.699 h53 AV Triathlon
42 Robert Jan de Kraker 5:07.7 536 17.550 h50 Altis
43 Jan Stehouwer 5:08.6 443 17.498 h42 Loopgroep Aart Stigter
44 Gosse-Jacob Sprietsma 5:09.3 439 17.459 h42 Running 2000
45 Ed Jakobsen 5:13.9 513 17.203 h51 Altis
46 Ben Norg 5:14.4 343 17.176 h AV Triathlon
47 Peter Verbeek 5:14.5 498 17.170 h50 AV Triathlon
48 Luc Keepers 5:15.2 494 17.132 h50 Altis
49 Bernard van den Berg 5:18.4 523 16.960 h54 AV Triathlon
50 Joop Aalbers 5:20.5 500 16.849 h53 AV Triathlon
51 Andre Koelag 5:21.9 566 16.775 h59 AV Triathlon
52 Walter te Kloese 5:22.1 383 16.765 h43 AV Triathlon
53 Mira Blokland 5:22.3 611 16.755 d46 Altis
54 Rene van der Veen 5:22.6 331 16.739 h38 AV Triathlon
55 Marcel van der Kuil 5:23.5 428 16.692 h48 AV Pijnenburg
56 Ruben Dop 5:25.1 291 16.610 h Altis
57 Odile Verzantvoort 5:26.7 560 16.529 m16 AV Triathlon
58 Eefke Vroemen-Schneiders 5:28.2 491 16.453 d39 Altis
59 Jeroen Kemper 5:28.8 340 16.423 h42 Altis
60 Acacia Falkena 5:30.1 505 16.359 d41 AV Triathlon
61 Niels Morpey 5:30.2 450 16.354 h53 Altis
62 Jos Frowein 5:30.6 403 16.334 h49 Altis
63 Jurjen Weerman 5:32.1 440 16.260 h53 Altis
64 Erik Anbeek 5:32.5 373 16.241 h47 Altis
65 Fake Schonewille 5:36.5 429 16.048 h54 Loopgroep Bunschoten
66 Klaas Schaafsma 5:38.8 464 15.939 h58 AV Triathlon
67 Paul Sauerbier 5:40.0 380 15.882 h51 Leusden
68 Paulien Rinsema 5:41.1 437 15.831 d40 Altis
69 Marcel Scholten 5:46.6 426 15.580 h58 Altis
70 Wim Oudejans 5:48.8 553 15.482 h69 AV Nijkerk
71 Tim van Vliet 5:50.6 342 15.402 h52 Loopgroep Aart Stigter
72 Christl Foekema 5:55.6 427 15.186 d45 AV Triathlon
73 Ron van Megen 5:55.9 361 15.173 h56 Altis
74 Petra Martens 5:56.4 551 15.152 d55 AV Pijnenburg
75 Jean-Michel Chavernac 5:56.7 315 15.139 h52 Loopgroep Aart Stigter
76 Shirley Dolman 5:57.9 376 15.088 m17 BAV
77 Rose-Minke Schure 5:59.3 300 15.029 d AV Triathlon
78 Anja van der Gugten 5:59.4 509 15.025 d53 AV Triathlon
79 Cees de Vries 6:08.7 372 14.646 h62 Veteranen Nederland
80 Gerard Smink 6:10.6 448 14.571 h69 AV Triathlon
81 Gerrie den Oude 6:11.0 564 14.555 d61 AV Pijnenburg
82 Richard van Klooster 6:32.8 128 13.747 h47 AV Triathlon
83 Joanne van Beveren 6:39.7 146 13.510 d Amersfoort
84 Britt Veenstra 6:42.4 184 13.419 d40 Altis
85 Erna Koekoek 6:45.4 267 13.320 d49 Loopgroep Aart Stigter
86 John van Hamersveld 6:45.9 84 13.304 h47 Loopgroep Aart Stigter
87 Henk Fransen 7:03.1 128 12.763 h58 Loopgroep Aart Stigter
88 Anita Damen 7:05.6 186 12.688 d48 Wijk bij Duurstede

 

Verenigingsklassement 1500 meter 20 mei 2014

Plaats Naam Tijd Punten Km/uur Categorie Vereniging
23 Cees Stolwijk 4:41.9 894 19.156 h64 Altis
24 Annemarie Slangewal 4:42.2 879 19.135 m15 Altis
33 Hans van Dijk 4:53.1 741 18.424 h59 Altis
9 Sicco Bus 4:23.1 707 20.525 h40 Altis
20 Marijn Michels 4:41.0 704 19.217 h50 Altis
      3925      
             
1 Michel Riemersma 4:06.3 776 21.924 h AV Triathlon
7 Lukas Bos 4:20.5 714 20.729 j18 AV Triathlon
8 Thierry Willigenburg 4:22.1 702 20.603 j18 AV Triathlon
32 Jaap Stijlaart 4:53.1 701 18.424 h56 AV Triathlon
27 Peter Schipper 4:48.6 678 18.711 h52 AV Triathlon
      3571      
             
2 Rik Goethals 4:10.4 743 21.565 h AV Pijnenburg
3 Jeroen Verboom 4:10.7 741 21.540 h AV Pijnenburg
6 Jasper Smits 4:20.0 671 20.769 h AV Pijnenburg
81 Gerrie den Oude 6:11.0 564 14.555 d61 AV Pijnenburg
74 Petra Martens 5:56.4 551 15.152 d55 AV Pijnenburg
      3270      
             
31 Jan Jansen 4:51.4 660 18.531 h52 Loopgroep Aart Stigter
10 Mark van Vugt 4:24.6 649 20.408 h36 Loopgroep Aart Stigter
43 Jan Stehouwer 5:08.6 443 17.498 h42 Loopgroep Aart Stigter
71 Tim van Vliet 5:50.6 342 15.402 h52 Loopgroep Aart Stigter
75 Jean-Michel Chavernac 5:56.7 315 15.139 h52 Loopgroep Aart Stigter
      2409      
             
22 Ludger Stuijt 4:41.6 739 19.176 h53 Running 2000
5 Herbert Jansen 4:19.1 677 20.841 h Running 2000
44 Gosse-Jacob Sprietsma 5:09.3 439 17.459 h42 Running 2000
37 Erwin Demmer 5:00.2 417 17.988 h35 Running 2000
      0      
      2272      

 

UITSLAG VAN DE 1500 METER CD-junioren DD 20 mei 2014
Plaats Naam Tijd Punten Km/uur Categorie Vereniging
1 Reinder Prince 4:23.7 817 20.478 j14 AV Triathlon
2 Lars van Vught 5:10.3 539 17.403 j13 Altis
3 Sven Jansons 5:18.5 523 16.954 j12 AV Triathlon
4 Pepijn Borremans 5:20.6 454 16.843 j14 Altis
5 Stijn van Essen 5:22.0 504 16.770 j12 Altis
6 Nine Immink 5:25.1 745 16.610 m11 AV Triathlon
7 Faas van der Ven 5:26.9 478 16.519 j12 AV Triathlon
8 Maico Rompa 5:27.7 418 16.478 j14 Altis
9 Rosa Hulsman 5:36.5 572 16.048 m14 Altis
10 Kira Landman 5:36.5 606 16.048 m13 Altis
11 Thalita Bouwman 5:37.4 637 16.005 m12 AV Triathlon
12 Sophie Praas 5:37.5 673 16.000 m11 AV Triathlon
13 Fleur Praas 5:40.3 586 15.868 m13 AV Triathlon
14 Jildou Postma 5:46.7 520 15.575 m14 Altis
15 Mirre de Vor 5:46.8 519 15.571 m14 AV Triathlon
16 Tjitte van den Bedem 5:47.7 404 15.531 j11 Altis
17 Luc Dijkman 5:52.6 302 15.315 j14 Altis
18 Femke Kuiper 5:55.9 474 15.173 m14 Altis
19 Kirsten Medema 6:03.1 539 14.872 m11 Altis
20 Lisa Stolk 6:08.2 481 14.666 m12 Altis
21 Jannes Venema 6:15.5 209 14.381 j14 Altis
22 Amy Walraven 6:16.7 442 14.335 m12 Altis
23 Aylin Rink 6:18.7 466 14.259 m11 Altis
24 Mick Hopman 6:28.4 184 13.903 j13 Altis