Jongens Junioren C | ||||||||
6711 punten, 3e van 11 ploegen, landelijk 53e van 167 | ||||||||
estafette 4x100m | 53,91 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 100m | 100mH | 800m | |
Marijn Kriegsman | 29,86 | 5,31 (+0,0) | dq | |||||
Sven Jansons | 1,65 | 12,71 (+1,0) | 15,35 (+1,0) |
|
||||
Timo Klabbers | 21,85 | 8,15 | 2:42,13 | |||||
Daan van Brussel | 19,56 (+1,0) | |||||||
Maarten Joosten | 21,96 | 6,70 | 24,70 | |||||
Peter Uljee | 4,29 (+0,0) | 13,70 (+1,0) | ||||||
Camu Prins | 1,45 | |||||||
Ciske Latour | 13,35 (+1.0) | 2:26,97 | ||||||
Meisjes Junioren C | ||||||||
6691 punten, 1e van 11 ploegen, landelijk 11e van 169 | ||||||||
estafette 4x80m | 43,70 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 80m | 80mH | 1000m | |
Femke Bol | 10,20 (+3,0) | 12,72 (+2,0) | ||||||
Fleur Praas | 11,00 | 26,21 | 3:14,56 | |||||
Lara Siemons | 1,30 | dns | ||||||
Madelief Kok | 11,07 (+3,0) | 13,96 (+2,0) | 3:11,46 | |||||
Sandra Haitsma | 1,40 | 11,34 (+3,0) | ||||||
Aricia Limburg | 26,22 | 4,22 | ||||||
Isa Koster | 14,34 | 3,16 | ||||||
Jongens Junioren Team D1 | ||||||||
6047 punten, 1e van 14 ploegen, landelijk 13e van 205 | ||||||||
estafette 4x80m | 45,36 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 80m | 80mH | 1000m | |
Ton van Mameren | 4,75 (+0,0) | 11,19 (+0,0) | 14,04 (+1,0) | |||||
Marten Prince | 27,62 | 9,21 | ||||||
Rens Versnel | 16,56 (+1,0) | 3:31,30 | ||||||
Joris van den Hoven | 1,35 | 11,42 (+0,0) | 3:16,77 | |||||
Patrick Meskes | 23,96 | 10,60 | 30,35 | |||||
Wouter Haitsma | 12,34 (+0,0) | dns | ||||||
Pieter Joosten | 3,55 (+0,0) | 16,90 (+1,0) | ||||||
Geert Uljee | 1,20 | 18,85 | ||||||
Jongens Junioren Team D2 | ||||||||
3062 punten, 10e van 14 ploegen, landelijk 130e van 205 | ||||||||
estafette 4x80m | dq | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 80m | 80mH | 1000m | |
Mark Hollestelle | 1,25 | 13,26 (+0,0) | 18,24 (+1,0) | |||||
Ties van Bakel | 1,20 | 17,47 (-1,0) | 4:28,98 | |||||
Jibbe Teeuwisse | 3,12 (+0,0) | 18,23 (-1,0) | ||||||
Luca Lambooy | 3,11 (+0,0) | |||||||
Joost Stemerding | 13,75 (+0,0) | 3:55,11 | ||||||
Walt Kraeger | 10,96 | 12,21 | ||||||
Lucas Ermers | 15,25 | 3:56,76 | ||||||
Tom Oldenbeuving | 5,16 | 14,06 (+0,0) | ||||||
Brun Stöver | 15,01 | 5,98 | ||||||
Meisjes Junioren Team D1 | ||||||||
5283 punten, 2e van 18 ploegen, landelijk 23e van 203 | ||||||||
estafette 4x60m | 33,32 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 60m | 60mH | 1000 | |
Sophie Praas | 12,18 | 11,14 (+2,0) | ||||||
Nine Immink | 11,71 (+1,0) | 3:29,71 | ||||||
Roos Prins | 1,35 | 9,22 (+2,0) | ||||||
Mirjam Hollestelle | 12,57 | 9,02 (+2,0) | ||||||
Chaja Plochg | 3,58 (+0,0) | 10,06 (+2,0) | 3:56,29 | |||||
Maura te Grotenhuis | 1,20 | 13,25 (+1,0) | ||||||
Sanne Bakker Schut | 17,28 | 4:06,63 | ||||||
Bowy Kramers | ||||||||
Isabel Cola | 18,52 | 12,50 | ||||||
Katelijne van den Brink | 5,03 | 3,08 (+0,0) | ||||||
Meisjes Junioren Team D2 | ||||||||
3416 punten, 12e van 18 ploegen, landelijk 129e van 203 | ||||||||
estafette 4x60m | 39,24 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 60m | 60mH | 1000 | |
Emma te Winkel | 1,15 | 3,78 (+0,0) | ||||||
Mette Roex | 10,24 (+1,0) | 14,12 (+2,0) | ||||||
Fleur Bakker Schut | 14,80 (+0,0) | 4:02,35 | ||||||
Kendra Limburg | 4,96 | 7,16 | ||||||
Valerie Bernasco | 2,91 (+0,0) | 4:40,78 | ||||||
Kaixin Tensen | 9,92 | 12,33 | ||||||
Lisa Schuurman | 10,64 | 6,91 | 4:31,69 | |||||
Lise Mayer | 1,10 | 9,82 (+0,0) | 13,45 (+1,0) | |||||
Maura Post | 10,20 (+0,0) | |||||||
Volledige uitslag | ||||||||
Landelijk klassement Jongens C | ||||||||
Landelijk klassement Meisjes C | ||||||||
Landelijk klassement Jongens D | ||||||||
Landelijk klassement Meisjes D |