Vanwege een technische storing zijn er bij de jongens D1 geen
correcte tijden geregistreerd.
Jongens junioren A | 3000m | |
1 | Kalid Amin | 9:02 |
2 | Constant Huiszoon | 9:09 |
5 | Menno Dieke | 9:42 |
Jongens junioren B | 3000m | |
2 | Gian Oerlemans | 9:18 |
5 | Leon Huiszoon | 9:51 |
7 | Yannick Tourne | 10:28 |
12 | Stefan Zondervan | 10:56 |
21 | Jimmy Stewart | 13:31 |
Meisjes junioren A | 2000m | |
1 | Veerle Bakker | 7:24 |
2 | Annemarie Slangewal | 7:36 |
3 | Odile Verzantvoort | 8:28 |
Meisjes junioren B | 2000m | |
1 | Jasmijn Bakker | 7:27 |
3 | Madelief Kok | 7:45 |
Jongens junioren C | 2500m | |
23 | Joris van den Hoven | 10:38 |
24 | Rens Versnel | 10:38 |
27 | Patrick Meskes | 10:47 |
29 | Jimmy Luijkx | 11:06 |
36 | Faas van der Ven | 11:12 |
51 | Pieter Joosten | 12:26 |
52 | Tycho Schijf | 12:27 |
Meisjes junioren C | 2000m | |
12 | Sophie Praas | 8:39 |
25 | Nathalie Leushuis | 9:34 |
30 | Isabel Cola | 9:48 |
31 | Mirjam Hollestelle | 9:49 |
Jongens junioren D2 | 2000m | |
10 | Mark Hollestelle | 8:45 |
18 | Lucas Broekroelofs | 9:02 |
21 | Joost Stemerding | 9:12 |
27 | Jibbe Teeuwisse | 9:28 |
29 | Luca Lambooy | 9:35 |
31 | Ties van Bakel | 9:52 |
36 | Walt Kraeger | 10:20 |
37 | Geert Uljee | 10:29 |
41 | Tom Oldenbeuving | 12:49 |
Jongens junioren D1 | 2000m | |
9 | Arthur Peek | |
20 | Gijs Broere | |
22 | Jonah Broer | |
24 | Floris van Schagen | |
29 | Akke Boerma | |
40 | Hugo van Westerneng | |
43 | Ysbrand Dekker | |
55 | Jesse van der Veen | |
Meisjes junioren D2 | 1500m | |
12 | Maura te Grotenhuis | 06:34 |
14 | Jitske van Helden | 06:37 |
15 | Chaja Plochg | 06:39 |
23 | Sanne Bakker Schut | 06:57 |
30 | Kendra Limburg | 07:21 |
31 | Marit Jansons | 07:21 |
32 | Kaixin Tensen | 07:24 |
34 | Valerie Bernasco | 07:34 |
35 | Bowy Kramers | 07:35 |
Meisjes junioren D1 | 1500m | |
1 | Meike Stoter | 05:48 |
4 | Nina van der Vat | 06:14 |
18 | Daan Blijenberg | 06:57 |
22 | Hanna Latour | 07:01 |
28 | Lena Broere | 07:09 |
29 | Evy Post | 07:10 |
31 | Silke Mensink | 07:14 |
33 | Janna de la Croix | 07:16 |
38 | Jolijn Stemerdink | 07:22 |
40 | Jula Wilms | 07:25 |
50 | Eeske Roex | 07:50 |
Jongens pupillen mini | 600m | |
8 | Bjorn Timmer | 03:37 |
9 | Jens van de Wetering | 03:38 |
10 | Mees Blijenberg | 03:39 |
12 | Max Garcia van Rooijen | 03:49 |
Meisjes pupillen mini | 600m | |
9 | Eline van Bruxvoort | 03:53 |
10 | Lies Vogelzang | 03:54 |
Jongens pupillen C | 1000m | |
11 | Thijs Stoter | 05:17 |
22 | Luuk van Burgsteden | 05:46 |
23 | Mick Frerix | 05:46 |
26 | Jop van den Hoorn | 05:50 |
30 | Ben Lensink | 05:54 |
Meisjes pupillen C | 1000m | |
7 | Mette Wiggers | 05:41 |
13 | Nikki Vroemen | 06:02 |
14 | Meinou de Jong | 06:04 |
16 | Jade Broer | 06:07 |
17 | Noa Zoomer | 06:07 |
26 | Mayke van Lieshout | 06:32 |
30 | Isolde Bischop | 06:56 |
37 | Renee Rijnja | 07:34 |
Jongens pupillen B | 1000m | |
7 | Roemer de Jong | 04:56 |
11 | Rens Kelder | 05:03 |
18 | Lars Bergmann | 05:10 |
22 | Benjamin Gotte | 05:14 |
30 | Brigt van Apeldoorn | 05:30 |
32 | Teun Lip | 05:31 |
38 | Thobian van As | 05:39 |
45 | Jelle Noorlander | 05:48 |
55 | Koen Rijkers | 06:39 |
56 | Wessel Schuller | 06:42 |
59 | Jens Werner | 07:20 |
Meisjes pupillen B | 1000m | |
11 | Berrit Roex | 05:26 |
12 | Jolie Minnée | 05:28 |
23 | Kyra van der Meer | 05:43 |
25 | Sasha Smink | 05:45 |
26 | Carmen Lijzenga | 05:46 |
27 | Indy Broer | 05:49 |
29 | Jinte Jonker | 05:54 |
38 | Eva van der Linden | 06:08 |
51 | Noor Lassing | 06:40 |
Jongens pupillen A1 | 1000m | |
6 | Thibo Werts | 04:29 |
17 | Rick Snijder | 04:43 |
19 | Jim Bernasco | 04:48 |
21 | Julian Kwakman | 04:49 |
49 | Boet van Bakel | 05:20 |
51 | Stijn Beverwijk | 05:21 |
53 | Max Rijkers | 05:23 |
68 | Stijn van Bekkum | 06:02 |
Meisjes pupillen A1 | 1000m | |
10 | Jikke van der Ploeg | 04:55 |
25 | Marlieke Castelein | 05:28 |
30 | Ireen Stoter | 05:31 |
39 | Ereza Plochg | 05:46 |
45 | Jasmijn van der Vinne | 06:06 |
47 | Robin Rijnja | 06:08 |
53 | Kiki Lamers | 06:21 |
55 | Lutein Bisschop | 06:25 |
Jongens pupillen A2 | 1000m | |
11 | Arvid Jansons | 04:35 |
24 | Nathan Houwaard | 04:52 |
33 | Mathijs Haitsma | 05:00 |
38 | Sam van Burgsteden | 05:07 |
51 | Jorell Hep | 05:32 |
Meisjes pupillen A2 | 1000m | |
8 | Isa van Sintemaartensdijk | 04:42 |
12 | Nora Stemerding | 04:52 |
14 | Joyce Bakker Schut | 04:55 |
23 | Senna Vroemen | 05:12 |
36 | Silke van de Grint | 05:29 |
51 | Indyra Jonkers | 05:56 |
52 | Danne Teeuwisse | 06:05 |