Jongens Junioren C, team 1 | |||||||||
7942 punten, 1e van 10 ploegen, landelijk 5e van 161 | |||||||||
estafette 4x100m | 50,53 (Patrick, Joris, Camu, Peter) | ||||||||
|
Discus | Hoog | Kogel | Speer | Ver | 100m | 100mH | 800m | |
Sven Jansons | 5,97 | 12,27 | 14,23 | ||||||
Marten Prince | 34,04 | 11,05 | 32,68 | ||||||
Joris van den Hoven | 12,85 | 2:16,85 | |||||||
Camu Prins | 9,71 | 2:22,19 | |||||||
Peter Uljee | 1,50 | 13,01 | |||||||
Rens Versnel | 16,81 | dns | |||||||
Ton van Mameren | 1,50 | 4,92 | 17,53 | ||||||
Patrick Meskes | 23,95 | 27,06 | |||||||
Jongens Junioren C, team 2 | |||||||||
4680 punten, 7e van 10 ploegen, landelijk 102e van 161 | |||||||||
estafette 4x100m | 1:00,20 (Wouter, Jimmy, Tycho, Lucas) | ||||||||
Discus | Hoog | Kogel | Speer | Ver | 100m | 100mH | 800m | ||
Timo Klabbers | 27,23 | 9,37 | 27,93 | ||||||
Wouter Haitsma | 4,02 | 14,72 | |||||||
Jimmy Luijkx | 1,30 | 20,13 | |||||||
Lucas Ermers | 16,79 | 2:50,70 | |||||||
Tycho Schijf | 22,66 | 2:54,94 | |||||||
Meisjes Junioren C | |||||||||
5123 punten, 3e van 11 ploegen, landelijk 36e van 178 | |||||||||
estafette 4x80m | 48,79 (Roos, Nathalie, Fleur, Maura) | ||||||||
Discus | Hoog | Kogel | Ver | 80m | 80mH | 800m | |||
Sophie Praas | 10,19 | 4,77 | 13,43 | ||||||
Lara Siemons | 1,45 | 11,43 | 13,95 | ||||||
Nine Immink | 13,03 | 14,24 | 2:43,32 | ||||||
Roos Prins | 14,56 | 1,45 | |||||||
Talitha Bouwman | 23,51 | ||||||||
Nathalie Leushuis | 3,57 | 2:57,32 | |||||||
Fleur Bakker Schut | 2:58,48 | ||||||||
Maura Post | 4,81 | 13,04 | |||||||
Jongens Junioren D, team 1 | |||||||||
4275 punten, 5e van 17 ploegen, landelijk 52e van 201 | |||||||||
estafette 4x80m | 48,90 (Ties, Walt, Jibbe, Tom) | ||||||||
Hoog | Kogel | Speer | Ver | 80m | 80mH | 1000m | |||
Mark Hollestelle | 1,35 | 16,85 | 3:27,02 | ||||||
Lucas Broekroelofs | 12,31 | 16,21 | 3:48,78 | ||||||
Ties van Bakel | 3,99 | 12,68 | |||||||
Jibbe Teeuwisse | 6,97 | 20,17 | |||||||
Tom Oldenbeuving | 1,25 | 3,05 | |||||||
Walt Kraeger | 6,41 | 15,11 | |||||||
Jongens Junioren D, team 2 | |||||||||
3329 punten, 13e van 17 ploegen, landelijk 122e van 201 | |||||||||
estafette 4x80m | 52,28 (Arthur, Jonah, Akke, Jonatan) | ||||||||
Hoog | Kogel | Speer | Ver | 80m | 80mH | 1000m | |||
Jesse van der Veen | 1,20 | 6,31 | 13,13 | ||||||
Gijs Broere | 3,45 | 12,56 | 18,51 | ||||||
Arthur Peek | 13,5 | 3:43,10 | |||||||
Jonah Broer | 18,13 | 3:58,76 | |||||||
Akke Boerma | 13,99 | 4:02,57 | |||||||
Hugo van Westerneng | DNS | DNS | DNS | ||||||
Jonatan McGivern | 10,35 | 3,17 | |||||||
Jongens Junioren D, team 3 | |||||||||
2712 punten, 15e van 17 ploegen, landelijk 152e van 201 | |||||||||
estafette 4x80m | — | ||||||||
Hoog | Kogel | Speer | Ver | 80m | 80mH | 1000m | |||
Geert Uljee | 7,91 | 12,04 | 16,93 | ||||||
Luca Lambooy | 1,20 | 3,52 | 14,34 | ||||||
Joost Stemerding | 6,31 | 14,95 | 13,12 | ||||||
Floris van Schagen | NM | 8,55 | 4:00,65 | ||||||
Meisjes Junioren D, team 1 | |||||||||
4087, 4e van 16 ploegen, landelijk 80e van 201 | |||||||||
estafette 4x60m | 35,73 (Bowy, Lise, Chaja, Maura) | ||||||||
Discus | Hoog | Kogel | Speer | Ver | 60m | 60mH | 1000m | ||
Sanne Bakker Schut | 16,71 | 8,16 | 3:50,73 | ||||||
Bowy Kramers | 3,80 | 9,70 | |||||||
Lise Mayer | 9,48 | 13,61 | |||||||
Chaja Plochg | 1,25 | 14,56 | |||||||
Hanna Latour | 7,77 | 10,73 | 4:07,34 | ||||||
Maura te Grotenhuis | 3,64 | 13,06 | |||||||
Evy Post | 14,37 | 1,10 | 6,55 | ||||||
Meisjes Junioren D, team 2 | |||||||||
3796, 6e van 16 ploegen, landelijk 101e van 201 | |||||||||
estafette 4x60m | 37,10 (Meike, Nina, Eeske, Lena) | ||||||||
Discus | Hoog | Kogel | Speer | Ver | 60m | 60mH | 1000m | ||
Meike Stoter | 12,31 | 3:35,22 | |||||||
Nina van der Vat | 13,65 | 3:35,17 | |||||||
Eeske Roex | 5,22 | 10,28 | |||||||
Lena Broere | 3,48 | 13,58 | |||||||
Daan Blijenberg | 1,10 | 10,89 | 10,38 | ||||||
Jolijn Stemerdink | 1,00 | 3,24 | 10,34 | ||||||
Jula Wilms | 9,71 | 5,19 | 9,33 | ||||||
Meisjes Junioren D, team 3 | |||||||||
3706, 7e van 16 ploegen, landelijk 109e van 201 | |||||||||
estafette 4x60m | 37,63 (Nora, Kaixin, Valerie, Annelou) | ||||||||
Discus | Hoog | Kogel | Speer | Ver | 60m | 60mH | 1000m | ||
Nora Kwakman | 1,15 | 3:53,91 | |||||||
Kaixin Tensen | 3,23 | 10,04 | |||||||
Emma te Winkel | 1,15 | 8,76 | |||||||
Kendra Limburg | 11,66 | 8,36 | 10,06 | ||||||
Jitske van Helden | 11,32 | 15,83 | 3:58,81 | ||||||
Marit Jansons | 12,02 | 12,78 | 3,02 | ||||||
Valerie Bernasco | 13,39 | 4:18,64 | |||||||
Annelou Praas | 8,56 | 13,95 | |||||||
Volledige uitslag |