Jongens Junioren C | ||||||||
5555 punten, 5e van 11 ploegen, landelijk 67e van 159 | ||||||||
estafette 4x100m | dq | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 100m | 100mH | 800m | |
Marijn Kriegsman | 1,65 | 13,84 | 15,71 | |||||
Sven Jansons | 5,13 | 13,20 | 16,31 | |||||
Timo Klabbers | 23,47 | 8,34 | 2:35,52 | |||||
Daan van Brussel | 23,58 | 20,74 | ||||||
Maarten Joosten | 23,22 | 7,28 | 19,60 | |||||
Peter Uljee | 3,97 | 14,17 | ||||||
Camu Prins | 1,40 | |||||||
Koen van Vliet | dns | |||||||
Meisjes Junioren C | ||||||||
6060 punten, 2e van 11 ploegen, landelijk 16e van 167 | ||||||||
estafette 4x80m | 43,74 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 80m | 80mH | 1000m | |
Femke Bol | 5,01 | 10,57 | 12,95 | |||||
Fleur Praas | 10,58 | 25,36 | dns | |||||
Lara Siemons | 1,35 | 16,93 | ||||||
Madelief Kok | 24,62 | 3:13,83 | ||||||
Sandra Haitsma | 11,59 | 19,66 | ||||||
Talithe Bouwman | 17,35 | 3:45,68 | ||||||
Aricia Limburg | 20,50 | 8,23 | ||||||
Nathalie Leushuis | dns | dns | ||||||
Jongens Junioren Team D1 | ||||||||
5511 punten, 2e van 14 ploegen, landelijk 19e van 197 | ||||||||
estafette 4x80m | 52,40 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 80m | 80mH | 1000m | |
Ton van Mameren | 1,45 | 4,87 | 11,35 | |||||
Marten Prince | 27,14 | 10,73 | ||||||
Rens Versnel | 16,24 | 3:28,45 | ||||||
Joris van den Hoven | 1,40 | 3:18,87 | ||||||
Patrick Meskes | 21,41 | 10,38 | 32,68 | |||||
Wouter Haitsma | 3,83 | 12,45 | ||||||
Jesse Strijker | 17,47 | 4:20,01 | ||||||
Pieter Joosten | 12,47 | 17,74 | ||||||
Brun Stover | 15,13 | |||||||
Jongens Junioren Team D2 | ||||||||
3809 punten, 7e van 14 ploegen, landelijk 112e van 197 | ||||||||
estafette 4x80m | 49,69 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 80m | 80mH | 1000m | |
Mark Hollestelle | 1,30 | 13,62 | 3:48,74 | |||||
Geert Uljee | 12,77 | 17,18 | 4:08,82 | |||||
Lucas Broekroelofs | 17,13 | 3:50,33 | ||||||
Ties van Bakel | 14,33 | 3,82 | ||||||
Jibbe Teeuwisse | 15,08 | 5,71 | 14,35 | |||||
Luca Lambooy | 1,15 | 14,46 | ||||||
Joost Stemerding | 11,01 | 21,46 | ||||||
Walt Kraeger | 5,14 | 3,34 | ||||||
Meisjes Junioren Team D1 | ||||||||
5358 punten, 2e van 18 ploegen, landelijk 20e van 199 | ||||||||
estafette 4x60m | 35,42 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 60m | 60mH | 1000m | |
Sophie Praas | 11,19 | 4,34 | 11,50 | |||||
Nine Immink | 24,53 | 9,59 | 3:22,00 | |||||
Roos Prins | 20,99 | 1,35 | 3:59,80 | |||||
Mirjam Hollestelle | 9,30 | 13,09 | ||||||
Chaja Plochg | 12,77 | 3:53,00 | ||||||
Maura te Grotenhuis | 1,15 | 9,71 | ||||||
Sanne Bakker Schut | 12,85 | 7,29 | ||||||
Bowy Kramers | 3,35 | 14,62 | ||||||
Meisjes Junioren Team D2 | ||||||||
3114 punten, 10e van 18 ploegen, landelijk 140e van 199 | ||||||||
estafette 4x60m | 39,21 | |||||||
discus | hoog | kogel | speer | ver | 60m | 60mH | 1000m | |
Aafke van Roon | 1,10 | 6,07 | 11,92 | |||||
Emma te Winkel | 17,62 | dns | 4:06,58 | |||||
Mette Roex | 3,35 | 13,67 | ||||||
Fleur Bakker Schut | 3:55,62 | |||||||
Kendra Limburg | 10,86 | 10,67 | ||||||
Valerie Bernasco | 1,05 | 10,72 | ||||||
Samara van Regteren | dns | dnf | dns | |||||
Kaixin Tensen | 4,57 | |||||||
Marit Jansons | 6,25 | 2,90 | ||||||
Volledige uitslag | ||||||||
Landelijk klassement Jongens C | ||||||||
Landelijk klassement Meisjes C | ||||||||
Landelijk klassement Jongens D | ||||||||
Landelijk klassement Meisjes D |