Jongens Junioren C, team 1 |
|
7740 punten, 1e van 10 ploegen, landelijk 7e van 162 |
estafette 4x100m |
48,96 (Joris, Patrick, Camu, Peter) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Ver |
100m |
300mH |
800m |
|
Sven Jansons |
|
|
|
6,29 |
12,06 |
41,57 |
|
|
Joris van den Hoven |
|
|
|
|
12,72 |
|
2:12,40 |
|
Marten Prince |
34,07 |
|
11,07 |
|
|
|
|
|
Ton van Mameren |
|
1,60 |
|
5,20 |
|
52,17 |
|
|
Camu Prins |
|
|
10,24 |
|
|
|
2:21,55 |
|
Rens Versnel |
|
|
|
|
|
49,12 |
|
|
Patrick Meskes |
|
|
|
|
12,87 |
|
|
|
Peter Uljee |
|
1,55 |
|
|
|
|
|
|
Timo Klabbers |
26,64 |
|
|
|
|
|
2:29,62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren C, team2 |
|
4452 punten, 6e van 10 ploegen, landelijk 126e van 162 |
|
estafette 4x100m |
— |
|
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Ver |
100m |
300mH |
800m |
|
Jimmy Luijkx |
|
1,45 |
|
|
14,10 |
51,20 |
|
|
Wouter Haitsma |
|
|
|
4,64 |
14,46 |
51,12 |
|
|
Lucas Ermers |
15,21 |
|
6,05 |
|
|
|
2:56,52 |
|
Tycho Schijf |
17,73 |
|
5,93 |
|
|
|
2:50,46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren C |
|
5697 punten, 3e van 12 ploegen, landelijk 32e van 184 |
|
estafette 4x80m |
43,51 (Mirjam, Lara, Roos, Isabel) |
|
|
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
80m |
300mH |
800m |
|
Sophie Praas |
|
|
|
4,77 |
11,19 |
50,78 |
|
|
Nine Immink |
|
|
29,91 |
|
|
|
2:31,83 |
|
Mirjam Hollestelle |
|
|
|
|
11,48 |
55,75 |
|
|
Lara Siemons |
1,50 |
|
|
|
11,50 |
|
|
|
Roos Prins |
1,30 |
8,09 |
|
|
|
|
|
|
Talitha Bouwman |
|
|
|
|
|
|
2:51,21 |
|
Isabel Cola |
|
|
|
3,77 |
|
|
DNS |
|
Isa Koster |
|
6,91 |
16,48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren D, team 1 |
|
3436 punten, 11e van 17 ploegen, landelijk 115e van 208 |
estafette 4x80m |
53,81 (Joost, Tom, Ysbrand, Luca) |
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
80m |
80mH |
1000m |
Mark Hollestelle |
|
1,25 |
|
|
|
|
17,00 |
3:36,12 |
Geert Uljee |
|
|
|
18,58 |
|
12,05 |
16,62 |
|
Joost Stemerding |
|
|
|
14,34 |
|
13,09 |
|
|
Tom Oldenbeuving |
|
|
|
|
3,46 |
|
19,07 |
|
Luca Lambooy |
|
1,20 |
5,21 |
|
|
|
|
|
Ysbrand Dekker |
10,58 |
|
|
|
2,61 |
|
|
|
Lucas Broekroelofs |
|
|
DNS |
|
|
DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren D, team 2 |
|
3652 punten, 10e van 17 ploegen, landelijk 121e van 208 |
estafette 4x80m |
47,82 (Jesse, Gijs, Jonathan, Hugo) |
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
80m |
80mH |
1000m |
Jesse van der Veen |
|
1,25 |
|
|
|
12,46 |
|
|
Gijs Broere |
|
|
|
|
3,43 |
12,40 |
|
|
Pier van der Ploeg |
|
|
|
17,45 |
|
|
DNS |
3:49,69 |
Jonatan McGivern |
15,15 |
|
5,90 |
|
|
|
|
|
Akke Boerma |
|
|
3,47 |
|
2,89 |
|
|
4:08,76 |
Hugo van Westerneng |
|
1,10 |
|
|
|
|
17,52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren D, team 3 |
|
1396 punten, 16e van 17 ploegen, landelijk 173e van 208 |
estafette 4x80m |
— |
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
80m |
80mH |
1000m |
Ties van Bakel |
14,90 |
|
|
20,96 |
3,90 |
|
|
|
Jibbe Teeuwisse |
17,91 |
1,20 |
|
19,73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren D, team 1 |
|
4164, 6e van 16 ploegen, landelijk 76e van 205 |
estafette 4x60m |
35,65 (Emma, Silke, Lise, Evy) |
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Ver |
60m |
60mH |
1000m |
|
Emma te Winkel |
|
|
8,91 |
3,51 |
|
|
|
|
Chaja Plochg |
22,75 |
1,25 |
|
|
|
|
3:47,80 |
|
Silke Mensink |
|
1,25 |
|
|
|
12,83 |
|
|
Lise Mayer |
|
|
|
|
9,62 |
13,31 |
|
|
Evy Post |
|
|
6,93 |
|
10,12 |
|
|
|
Jula Wilms |
10,83 |
|
|
2,86 |
|
|
3:57,61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren D, team 2 |
|
4185, 5e van 16 ploegen, landelijk 87e van 205 |
|
estafette 4x60m |
36,72 (Lena, Hanna,Kaixin, Kendra) |
|
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Ver |
60m |
60mH |
1000m |
|
Bowy Kramers |
|
|
8,82 |
3,79 |
9,63 |
|
|
|
Meike Stoter |
|
1,05 |
|
|
|
11,74 |
3:35,36 |
|
Nina van der Vat |
15,21 |
|
|
|
9,84 |
|
3:36,04 |
|
Lena Broere |
|
0,90 |
|
|
|
13,54 |
|
|
Hanna Latour |
|
|
|
|
10,33 |
|
4:01,77 |
|
Kaixin Tensen |
12,53 |
|
|
|
|
|
|
|
Kendra Limburg |
|
|
6,37 |
3,22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren D, team 3 |
|
3335, 8e van 16 ploegen, landelijk 122e van 205 |
|
estafette 4x60m |
38,13 (Nora, Valerie, Annelou, Marit) |
|
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Ver |
60m |
60mH |
1000m |
|
Sanne Bakker Schut |
|
|
7,78 |
|
|
13,82 |
3:42,69 |
|
Nora Kwakman |
|
1,15 |
|
|
|
|
3:44,11 |
|
Eeske Roex |
|
|
5,56 |
3,17 |
10,74 |
|
|
|
Valerie Bernasco |
12,59 |
|
|
|
10,79 |
|
|
|
Daan Blijenberg |
|
1,15 |
|
|
11,13 |
13,62 |
|
|
Annelou Praas |
|
|
|
DNS |
|
|
DNS |
|
Marit Jansons |
12,32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Volledige uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
|