Jongens Junioren C, team 1 |
|
7375 punten, 1e van 10 ploegen, landelijk 7e van 161 |
|
estafette 4x100m |
49,50 (Joris, Patrick, Camu, Peter) |
|
|
|
|
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
100mH |
150m |
800m |
|
Sven Jansons |
1,60 |
|
|
|
14,00 |
18,13 |
|
|
Joris van den Hoven |
|
|
|
|
|
19,16 |
2:21,98 |
|
Ton van Mameren |
|
|
30,69 |
5,01 |
16,29 |
|
|
|
Marten Prince |
|
11,24 |
32,11 |
|
|
|
|
|
Camu Prins |
|
9,79 |
|
|
|
|
2:23,54 |
|
Rens Versnel |
|
|
|
|
16,64 |
|
|
|
Patrick Meskes |
|
|
|
4,69 |
|
19,88 |
|
|
Peter Uljee |
1,50 |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren C, team2 |
|
|
|
|
|
|
|
2709 punten, 8e van 10 ploegen, landelijk 132e van 161 |
|
|
|
|
|
estafette 4x100m |
56,81 (Wouter, Tycho,Lucas en Pieter) |
|
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
100mH |
150m |
800m |
|
Wouter Haitsma |
|
|
|
4,15 |
|
21,99 |
|
|
Tycho Schijf |
|
|
|
|
|
22,95 |
2:51,45 |
|
Lucas Ermers |
NM |
|
|
|
|
|
2:55,08 |
|
Pieter Joosten |
|
|
|
|
23,34 |
24,11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren C, team 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5368 punten, 3e van 12 ploegen, landelijk 41e van 178 |
|
|
|
|
|
estafette 4x80m |
45,35 (Roos, Isa, Mirjam, Isabel) |
|
|
|
|
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
80mH |
150m |
800m |
Sophie Praas |
|
|
9,69 |
|
4,75 |
|
20,90 |
|
Roos Prins |
|
1,50 |
|
|
|
15,20 |
|
|
Lara Siemons |
|
1,45 |
|
|
|
13,96 |
22,10 |
|
Isa Koster |
19,71 |
|
|
17,21 |
|
|
|
|
Mirjam Hollestelle |
|
|
|
|
|
15,89 |
|
2:55,36 |
Isabel Cola |
|
|
|
|
3,82 |
|
|
2:55,79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren C, team 2 |
|
|
|
|
|
|
2976 punten, 10e van 12 ploegen, landelijk 176e van 184 (1e wedstrijd niet meegedaan) |
estafette 4x80m |
49,45 (Fleur, Maura, Nathalie, Katelijne) |
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
80mH |
150m |
800m |
Nathalie Leushuis |
|
|
|
|
3,41 |
|
|
2.50,45 |
Mette Roex |
11,48 |
1,25 |
|
10,09 |
|
|
|
|
Lisa Schuurman |
10,40 |
|
6,37 |
10,78 |
|
|
|
|
Katelijne van den Brink |
|
|
|
|
|
19,58 |
25,41 |
|
Fleur Bakker Schut |
|
|
5,69 |
|
|
|
|
3.02,08 |
Maura Post |
|
1,15 |
|
|
|
|
25,29 |
|
|
Jongens Junioren D, team 1 |
|
3078 punten, 12e van 17 ploegen, landelijk 98e van 201 |
|
estafette 4x80m |
52,13 (Lucas, Mark, Ysbrand, Luca) |
|
|
|
|
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Ver |
80m |
80mH |
1000m |
|
Jibbe Teeuwisse |
17,45 |
1,25 |
|
|
12,69 |
|
|
|
Lucas Broekroelofs |
|
|
7,79 |
|
|
16,01 |
|
|
Mark Hollestelle |
|
|
|
3,42 |
|
|
3:37,52 |
|
Ysbrand Dekker |
10,86 |
|
|
|
14,78 |
|
|
|
Luca Lambooy |
|
|
|
3,29 |
|
19,46 |
|
|
Tom Oldenbeuving |
|
|
DNS |
|
DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren D, team 2 |
|
3467 punten, 8e van 17 ploegen, landelijk 120e van 201 |
|
estafette 4x80m |
51,87 (Jesse, Akke, Arthur, Gijs) |
|
|
|
|
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Ver |
80m |
80mH |
1000m |
|
Geert Uljee |
|
1,25 |
|
|
12,21 |
16,72 |
|
|
Jonah Broer |
|
|
|
3,58 |
12,89 |
|
3:53,68 |
|
Jesse van der Veen |
|
|
5,99 |
|
|
17,68 |
|
|
Akke Boerma |
|
|
4,30 |
|
|
|
4:08,12 |
|
Arthur Peek |
13,24 |
|
|
3,09 |
|
|
|
|
Gijs Broere |
|
1,15 |
|
|
|
18,35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren D, team 3 |
|
2776 punten, 15e van 17 ploegen, landelijk 157e van 201 |
|
estafette 4x80m |
— |
|
|
|
|
|
|
|
|
Discus |
Hoog |
Kogel |
Ver |
80m |
80mH |
1000m |
|
Ties van Bakel |
|
1,25 |
|
|
12,55 |
17,87 |
|
|
Joost Stemerding |
|
|
6,66 |
|
12,93 |
18,47 |
|
|
Jonatan McGivern |
|
|
|
3,37 |
12,96 |
|
3:43,82 |
|
Walt Kraeger |
14,12 |
1,05 |
6,16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren D, team 1 |
|
4051, 4e van 16 ploegen, landelijk 77e van 201 |
estafette 4x60m |
35,75 (Maura, Bowy, Silke, Evy) |
|
|
|
|
|
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
60m |
60mH |
1000m |
|
Maura te Grotenhuis |
1,25 |
|
|
|
9,32 |
|
|
|
Bowy Kramers |
|
|
|
3,76 |
9,59 |
|
|
|
Sanne Bakker Schut |
|
8,07 |
16,22 |
|
|
|
3:54,23 |
|
Chaja Plochg |
1,20 |
|
20,97 |
|
|
13,87 |
|
|
Silke Mensink |
|
6,17 |
|
|
|
13,07 |
|
|
Evy Post |
|
|
|
3,45 |
|
|
4:29,49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren D, team 2 |
|
3863, 7e van 16 ploegen, landelijk 102e van 201 |
estafette 4x60m |
39,28 (Meike, Jistske, Jula, Jolijn) |
|
|
|
|
|
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
60m |
60mH |
1000m |
|
Nora Kwakman |
|
|
7,39 |
|
9,80 |
|
3:47,62 |
|
Lena Broere |
1,10 |
|
|
|
9,19 |
13,40 |
|
|
Nina van der Vat |
1,15 |
7,13 |
|
|
|
DNS |
|
|
Meike Stoter |
|
|
|
3,72 |
|
12,42 |
|
|
Jitske van Helden |
|
|
|
2,75 |
|
|
3:52,63 |
|
Jula Wilms |
|
5,21 |
12,51 |
|
|
|
|
|
Jolijn Stemerdink |
|
|
|
|
10,51 |
|
4:09,26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren D, team 3 |
|
3424, 10e van 16 ploegen, landelijk 122e van 201 |
estafette 4x60m |
39,28 (Daan, Kaixin, Eeske, Kendra) |
|
Hoog |
Kogel |
Speer |
Ver |
60m |
60mH |
1000m |
|
Annelou Praas |
|
|
|
3,50 |
9,88 |
|
3:56,31 |
|
Emma te Winkel |
|
8,27 |
13,79 |
|
|
14,27 |
|
|
Daan Blijenberg |
1,15 |
|
|
|
|
14,00 |
|
|
Valerie Bernasco |
1,10 |
|
|
|
9,73 |
|
4:28,61 |
|
Kaixin Tensen |
|
|
|
|
10,19 |
|
4:26,81 |
|
Eeske Roex |
|
|
8,14 |
3,19 |
|
|
|
|
Kendra Limburg |
|
6,62 |
|
|
|
14,76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Volledige uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
|