Jongens Junioren C |
|
|
|
|
|
|
|
|
8044 punten, 1e van 9 ploegen, landelijk 8e van 149 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x100m |
51.19 |
(Reinder, Arthur, Gerben en Marijn) |
|
|
|
|
100m |
100mH |
800m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Joppe Stokvis |
12.55 |
14.41 |
|
1.70 |
|
|
|
|
Gian Oerlemans |
|
|
2:13.07 |
|
|
|
34.14 |
37.34 |
Arthur van Essen |
13.07 |
17.02 |
|
|
|
|
|
|
Reinder Prince |
|
|
2:10.98 |
|
|
10.25 |
|
|
Marijn Kriegsman |
|
16.21 |
|
|
4.97 |
|
|
|
Gerben Schipper |
|
|
|
|
|
8.28 |
|
26.11 |
Ciske Latour |
13.80 |
|
|
1.35 |
4.56 |
|
|
|
Maarten Joosten |
|
|
|
|
|
|
19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren C |
|
|
|
|
|
|
|
|
6875 punten, 1e van 10 ploegen, landelijk 6e van 159 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x80m |
42.00 |
(Madelief, Fleur, Femke en Sandra) |
|
|
|
|
80m |
80mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Tjeerdje van Gastel |
10.77 |
13.38 |
|
1.55 |
|
|
|
|
Aricia Limburg |
|
|
|
|
|
8.45 |
24.32 |
|
Fleur Praas |
|
|
|
|
4.96 |
|
|
14.71 |
Sandra Haitsma |
|
|
|
|
|
7.61 |
14.51 |
|
Madelief Kok |
|
|
3:17.65 |
|
|
|
|
|
Femke Bol |
10.59 |
13.29 |
|
|
|
|
|
|
Jasmijn Bakker |
|
|
3:02.88 |
|
|
|
|
|
Mirre de Vor |
|
|
3:34.06 |
|
|
|
|
|
Eline Born |
11.41 |
|
|
|
|
|
|
15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren Team D1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6245 punten, 1e van 15 ploegen, landelijk 9e van 181 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x80m |
45.28 |
(???) |
|
|
|
|
|
|
|
80m |
80mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Faas van der Ven |
|
|
3:31.28 |
|
3.47 |
|
|
|
Rens Versnel |
|
|
3:30.86 |
|
|
|
|
8.08 |
Camu Prins |
|
|
|
1.40 |
|
|
|
|
Sven Jansons |
10.73 |
12.25 |
|
|
5.35 |
|
|
|
Ton van Mameren |
11.40 |
15.01 |
|
|
|
|
|
|
Marten Prince |
|
|
|
|
|
8.68 |
23.82 |
24.49 |
Patrick Meskes |
|
|
|
|
|
8.07 |
16.01 |
|
Joris van den Hoven |
|
|
3:34.07 |
1.15 |
|
|
|
|
Daan van Brussel |
12.75 |
19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren Team D2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4224 punten, 8e van 15 punten, landelijk 94e van 181 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x80m |
49.67 |
(???) |
|
|
|
|
|
|
|
80m |
80mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Pieter Joosten |
12.18 |
16.91 |
|
|
|
|
|
|
Brun Stover |
|
18.69 |
3:54.24 |
|
|
|
|
|
Jesse Strijker |
|
|
|
1.15 |
3.84 |
|
|
|
Koen van Vliet |
12.01 |
|
|
|
|
|
|
14.03 |
Rens Pieters |
|
|
3:45.56 |
|
|
|
15.21 |
|
Timo Klabbers |
|
17.52 |
3:43.00 |
|
|
|
16.84 |
|
Naim Verboom |
|
|
|
|
|
7.34 |
|
10.47 |
Wouter Haitsma |
12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Ermers |
|
|
|
|
2.86 |
4.90 |
|
|
Peter Uljee |
|
|
|
1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren Team D1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5317 punten, 3e van 16 ploegen, landelijk 26e van 183 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x60m |
35.77 |
(?) |
|
|
|
|
|
|
|
60m |
60mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Nine Immink |
|
11.61 |
3:30.53 |
|
4.10 |
|
|
|
Sophie Praas |
9.10 |
11.37 |
|
|
|
|
|
17.74 |
Roos Prins |
|
|
|
1.20 |
|
8.50 |
|
|
Lara Siemons |
|
|
|
1.40 |
|
|
|
|
Mirjam Hollestelle |
9.26 |
|
|
|
4.06 |
|
|
|
Isa Immink |
9.72 |
13.43 |
|
|
|
|
|
|
Isabel Cola |
|
|
|
|
|
6.40 |
16.47 |
|
Talitha Bouwman |
|
|
3:33.36 |
|
|
|
17.83 |
14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren Team D2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3082 punten, 9e van 16 ploegen, landelijk 155e van 183 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x60m |
39.85 |
(?) |
|
|
|
|
|
|
|
60m |
60mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Claartje van Gastel |
10.18 |
|
|
|
|
5.11 |
|
|
Isa Koster |
|
14.80 |
|
|
3.37 |
|
15.33 |
|
Myrthe van Ee |
10.69 |
|
|
|
|
|
9.59 |
|
Fleur Bakker Schut |
|
16.80 |
3:56.61 |
|
3.06 |
|
|
|
Mette Roux |
|
15.44 |
|
1.10 |
|
|
|
7.17 |
Nathalie Leushuis |
10.26 |
|
3:53.00 |
|
|
|
|
|
Katelijne van den Brink |
|
|
4:19.37 |
1.00 |
|
|
|
|
Lisa Schuurman |
|
|
|
|
|
5.06 |
|
7.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
volledige uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
|
landelijke tussenstand C junioren |
|
|
|
|
|
|
|
landelijke tussen stand D junioren |
|
|
|
|
|
|
|