Jongens Junioren C |
|
|
|
|
|
|
|
|
8073 punten, 1e van 9 ploegen, 7e landelijk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x100m |
51.43 |
(Reinder, Athur, Gerben en Marijn) |
|
|
|
|
100m |
100mH |
800m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Joppe Stokvis |
12.44 |
14.72 |
|
|
5.71 |
|
|
|
Rick Hollestelle |
|
|
|
1.65 |
|
|
|
35.61 |
Gian Oerlemans |
|
|
2:11.50 |
|
|
8.31 |
34.33 |
|
Arthur van Essen |
13.09 |
|
|
|
|
|
31.17 |
|
Reinder Prince |
12.87 |
|
2:09.20 |
|
|
|
|
|
Marijn Kriegsman |
|
16.26 |
|
|
4.98 |
|
|
|
Gerben Schipper |
|
|
|
|
|
7.73 |
|
17.33 |
Ciske Latour |
|
|
2:39.90 |
1.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren C |
|
|
|
|
|
|
|
|
6756 punten, 1e van 10 ploegen, 7e landelijk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x80m |
44.29 |
(Aricia, Madelief, Shanice en Sandra) |
|
|
|
|
80m |
80mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Tjeerdje van Gastel |
10.85 |
13.21 |
|
1.55 |
|
|
|
|
Aricia Limburg |
|
|
|
|
|
8.53 |
20.97 |
|
Fleur Praas |
|
|
|
|
4.78 |
9.74 |
|
26.10 |
Shanice Maarschalkerweerd |
dnf |
|
|
|
|
|
21.22 |
|
Sandra Haitsma |
|
|
|
1.20 |
|
|
|
|
Madelief Kok |
11.38 |
|
3:20.60 |
|
|
|
|
|
Femke Bol |
10.62 |
13.39 |
|
|
4.50 |
|
|
|
Jasmijn Bakker |
|
|
3:01.25 |
|
|
|
|
|
Mirre de Vor |
|
|
3:36.66 |
|
|
|
|
|
Eline Born |
|
|
|
|
|
|
|
14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren Team D1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5937 punten, 1e van 15 ploegen, 11e landelijk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x80m |
46.55 |
(Camu, Wouter, Rens en Joris) |
|
|
|
|
80m |
80mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Faas van der Ven |
|
|
3:36.14 |
|
|
|
|
15.53 |
Rens Versnel |
|
15.71 |
3:34.69 |
|
|
|
|
|
Camu Prins |
|
|
|
1.40 |
|
|
|
|
Sven Jansons |
10.96 |
12.64 |
|
|
5.10 |
|
|
|
Ton van Mameren |
11.78 |
14.69 |
3:54.34 |
|
|
|
|
|
Marten Prince |
|
|
|
|
|
8.58 |
21.59 |
24.40 |
Patrick Meskes |
|
|
|
|
|
7.78 |
17.48 |
|
Joris van den Hoven |
11.81 |
|
|
1.20 |
|
|
|
|
Wouter Haitsma |
|
|
|
|
3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jongens Junioren Team D2, |
|
|
|
|
|
3953 punten, 8e van 15 ploegen, 101e landelijk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x80m |
48.68 |
(Pieter, Jesse, Koen en Timo) |
|
|
|
|
|
80m |
80mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Pieter Joosten |
12.35 |
|
|
|
|
|
9.10 |
|
Brun Stover |
13.60 |
|
|
|
|
|
12.55 |
12.69 |
Jesse Strijker |
|
16.99 |
4:36.07 |
|
|
|
|
|
Koen van Vliet |
|
15.86 |
4:19.84 |
|
|
|
|
|
Rens Pieters |
|
|
3:48.91 |
|
3.52 |
5.76 |
|
|
Timo Klabbers |
|
|
|
|
|
7.16 |
|
|
Daan van Brussel |
|
15.57 |
|
1.15 |
|
|
|
16.77 |
Naim Verboom |
12.83 |
|
|
1.10 |
3.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren Team D1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5107 punten, 3e van 16 ploegen, 34e landelijk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x60m |
36.00 |
(Roos, Mirjam, Isa en Isabel) |
|
|
|
|
|
60m |
60mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Nine Immink |
9.49 |
|
3:26.94 |
|
|
|
|
22.67 |
Sophie Praas |
|
11.90 |
|
|
4.27 |
10.92 |
|
|
Roos Prins |
|
|
|
1.25 |
|
|
14.48 |
|
Lara Siemons |
|
12.93 |
|
1.35 |
|
|
|
|
Mirjam Hollestelle |
9.33 |
12.83 |
|
|
|
|
|
|
Isa Immink |
|
|
3:57.65 |
|
3.57 |
|
|
|
Isabel Cola |
|
|
|
|
|
|
15.79 |
12.64 |
Merle Meinhardt |
9.79 |
|
3:57.62 |
|
|
6.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meisjes Junioren Team D2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2591 punten, 14e van 16 ploegen, 166e landelijk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
estafette 4x60m |
39.86 |
(Claartje, Isa, Myrthe en Mette) |
|
|
|
|
60m |
60mH |
1000m |
hoog |
ver |
kogel |
discus |
speer |
Claartje van Gastel |
10.52 |
|
|
|
|
|
12.36 |
|
Isa Koster |
|
|
4:16.64 |
|
|
6.60 |
|
|
Myrthe van Ee |
10.75 |
|
|
|
|
|
11.40 |
|
Fleur Bakker Schut |
|
15.13 |
|
0.90 |
|
5.51 |
|
|
Mette Roux |
|
14.64 |
|
|
3.16 |
|
|
|
Nathalie Leushuis |
|
|
|
dns |
|
|
|
|
Katelijne van den Brink |
11.09 |
15.49 |
|
|
|
|
|
8.89 |
Lara Schuurman |
|
|
4:44.00 |
|
2.88 |
|
|
7.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
volledige uitslag |
|
|
|
|
|
|
|
|
landelijke tussenstand C junioren |
|
|
|
|
|
|
|
landelijke tussenstand D junioren |
|
|
|
|
|
|
|