Door het slechte weer heeft de wedstrijdleider bij de CD competitie in Rotterdam moeten besluiten de wedstrijd te staken. Hierdoor zullen van alle wedstrijden in de CD competitie van 10 mei de punten komen te vervallen. De punten van 10 mei tellen dus niet mee voor het landelijk tussenklassement.
Jongens Junioren C | ||||||||
7209 punten, 1e van 9, landelijk: nog niet bekend | ||||||||
estafette 4x100m | 52.93 | (Reinder, Athur, Gerben en Marijn) | ||||||
100m | 100mH | 800m | hoog | ver | kogel | discus | speer | |
Joppe Stokvis | 15.01 | dns | ||||||
Rick Hollestelle | dnf | 1.50 | 30.44 | |||||
Gian Oerlemans | 2:13.41 | 8.58 | 30.99 | |||||
Arthur van Essen | 13.27 | 24.20 | ||||||
Reinder Prince | 2:12.10 | 8.87 | ||||||
Marijn Kriegsman | 16.61 | 4.61 | ||||||
Gerben Schipper | 14.14 | 22.80 | ||||||
Ciske Latour | 14.11 | 2:40.23 | 1.30 | |||||
Meisjes Junioren C | ||||||||
4922 punten, 1e van 10, landelijk: nog niet bekend | ||||||||
estafette 4x80m | 44.32 | (Aricia, Fleur, Shanice en Sandra) | ||||||
80m | 80mH | 1000m | hoog | ver | kogel | discus | speer | |
Tjeerdje van Gastel | 10.95 | 14.51 | 1.50 | |||||
Aricia Limburg | 7.83 | 17.10 | ||||||
Fleur Praas | 4.71 | |||||||
Shanice Maarschalkerweerd | 14.64 | 20.53 | ||||||
Sandra Haitsma | 7.65 | 13.60 | ||||||
Madelief Kok | 3:21.03 | 1.35 | ||||||
Femke Bol | 10.81 | 13.13 | 4.34 | |||||
Jasmijn Bakker | 3:07.42 | |||||||
Mirre de Vor | 3:44.76 | |||||||
Eline Born | 16.02 | |||||||
Jongens Junioren Team D1 | ||||||||
5619 punten, 1e van 15, landelijk: nog niet bekend | ||||||||
estafette 4x80m | 36.32 | (Camu, Naim, Rens en Joris) | ||||||
80m | 80mH | 1000m | hoog | ver | kogel | discus | speer | |
Faas van der Ven | 3:39.80 | 15.50 | ||||||
Rens Versnel | 15.83 | 3:46.09 | ||||||
Camu Prins | 3:50.08 | 1.40 | ||||||
Sven Jansons | 10.91 | 12.64 | 4.98 | |||||
Ton van Mameren | ||||||||
Marten Prince | 8.23 | 20.58 | 22.05 | |||||
Patrick Meskes | dns | 7.32 | 17.26 | |||||
Naim Verboom | dns | 3.52 | ||||||
Joris van den Hoven | 11.89 | 17.58 | ||||||
Jongens Junioren Team D2 | ||||||||
3271 punten, 10e van 15, landelijk: nog niet bekend | ||||||||
estafette 4x80m | 41.35 | (Pieter, Brun, Jesse en Peter) | ||||||
80m | 80mH | 1000m | hoog | ver | kogel | discus | speer | |
Pieter Joosten | 12.68 | 15.44 | ||||||
Brun Stover | 3.20 | 9.92 | ||||||
Jesse Strijker | 1.10 | 14.09 | ||||||
Koen van Vliet | dns | 3.45 | dns | |||||
Peter Uljee | dns | dns | ||||||
Timo Klabbers | 3:51.64 | 7.27 | 14.20 | |||||
Wouter Haitsma | 13.89 | 18.00 | 4:02.63 | |||||
Meisjes Junioren Team D1 | ||||||||
5128 punten, 2e van 16, landelijk: nog niet bekend | ||||||||
estafette 4x60m | 47.51 | (Roos, Lara, Mirjam en Isa) | ||||||
60m | 60mH | 1000m | hoog | ver | kogel | discus | speer | |
Nine Immink | 12.07 | 3:31.77 | 21.81 | |||||
Sophie Praas | 9.05 | 4.34 | 11.06 | |||||
Roos Prins | 1.25 | 13.86 | ||||||
Lara Siemons | 9.45 | 1.30 | ||||||
Mirjam Hollestelle | 9.15 | 13.52 | ||||||
Talitha Bouwman | 3:44.44 | 15.38 | ||||||
Isa Immink | 5.91 | 9.40 | ||||||
Isabel Cola | 14.74 | 4:00.13 | 3.52 | |||||
Meisjes Junioren Team D2 | ||||||||
2324 punten, 12e van 15, landelijk: nog niet bekend | ||||||||
estafette 4x60m | 50.46 | (Claartje, Isa, Myrthe en Mette) | ||||||
60m | 60mH | 1000m | hoog | ver | kogel | discus | speer | |
Merle Meinhardt | dns | dns | dns | |||||
Claartje van Gastel | 2.97 | dnf | ||||||
Isa Koster | 10.73 | 7.06 | ||||||
Mathilde Marquardt | dns | dns | ||||||
Myrthe van Ee | 5.37 | |||||||
Fleur Bakker Schut | 10.76 | 15.34 | 4:09.49 | |||||
Mette Roux | 1.05 | 8.98 | ||||||
Nathalie Leushuis | ||||||||
Katelijne van den Brink | 11.01 | 16.16 | 1.10 | |||||
volledige uitslag | ||||||||
landelijke tussenstand C junioren | ||||||||
landelijke tussenstand D junioren |