Jongens pupillen D (mini) | |||||
Plaats | Naam | 40m | Verspringen | Balwerpen | ptn |
4 | Rick Snijder | 8.85 | 2.47 | 18.70 | 739 |
Meisjes pupillen D (mini) | |||||
Plaats | Naam | 40m | Verspringen | Balwerpen | ptn |
1 | Jikke van der Ploeg | 7.73 | 2.53 | 7.95 | 738 |
4 | Ireen Stoter | 8.32 | 2.44 | 5.29 | 556 |
Jongens pupillen C | |||||
Plaats | Naam | 40m | Verspringen | Balwerpen | ptn |
3 | Djorden Andrea | 7.27 | 3.25 | 15.47 | 1112 ptn |
5 | Arvid Jansons | 7.87 | 2.75 | 25.33 | 1036 ptn |
10 | Sam Burgsteden | 8.45 | 2.37 | 15.34 | 725 ptn |
13 | Mathijs Haitsma | 8.88 | 2.51 | 10.40 | 604 ptn |
14 | Joris Hogerbrug | 8.37 | 2.34 | 8.00 | 594 ptn |
4x40m | |||||
2 | AVtriathlon | 31.52 | sec | ||
Meisjes pupillen C | |||||
Plaats | Naam | 40m | Verspringen | Balwerpen | ptn |
1 | Isa van Sintemaartensdijk | 7.26 | 3.06 | 16.91 | 1098 ptn |
2 | Anissa Toumi | 7.12 | 3.05 | 13.35 | 1067 ptn |
3 | Joyce Bakker Schut | 7.37 | 2.87 | 15.95 | 1023 ptn |
4 | Senna Vroemen | 7.88 | 2.69 | 16.12 | 894 ptn |
11 | Danne Teeuwisse | 8.61 | 2.38 | 10.51 | 618 ptn |
13 | Silke van der Grint | 8.53 | 2.37 | 7.69 | 569 ptn |
14 | Fien van Westerneng | 8.44 | 2.16 | 5.64 | 490 ptn |
15 | Indyra Jonkers | 8.71 | 2.34 | 5.68 | 487 ptn |
4x40m | |||||
1 | AV Triathlon | 28.62 | sec | ||
3 | AV Triathlon 2 | 34.80 | sec | ||
Jongens pupillen B | |||||
4x40m | |||||
1 | AVTriathlon | 28.49 | sec | ||
Plaats | Naam | 40m | Hoogspringen | Balwerpen | ptn |
4 | Hugo van Westerneng | 7.26 | 0.95 | 19.49 | 1112 ptn |
10 | Ignace K_nig | 7.81 | 0.95 | 19.67 | 1010 ptn |
16 | Dorian Dettling | 7.74 | 0.80 | 18.55 | 896 ptn |
18 | Jesse van den Veen | 7.80 | 0.90 | 10.33 | 820 ptn |
19 | Gijs Broere | 7.02 | 0.70 | 9.44 | 810 ptn |
24 | Ysbrand Dekker | 8.77 | 0.75 | 8.82 | 526 ptn |
25 | Floris van Schagen | 8.86 | DNS | 9.69 | 372 ptn |
Meisjes pupillen B | |||||
4x40m | |||||
1 | AV Triathlon | 27.74 | sec | ||
3 | AV Triathlon 2 | 30.71 | sec | ||
Plaats | Naam | 40m | Hoogspringen | Balwerpen | ptn |
2 | Annelou Praas | 7.40 | 0.95 | 16.22 | 1035 ptn |
4 | Evy Post | 7.52 | 0.90 | 14.54 | 947 ptn |
7 | Nina van der Vat | 7.38 | 0.85 | 14.27 | 934 ptn |
9 | Lena Broere | 6.90 | 0.80 | 10.33 | 929 ptn |
13 | Daan Blijenberg | 8.12 | 0.95 | 12.94 | 851 ptn |
14 | Eeske Roex | 7.67 | 0.90 | 9.36 | 824 ptn |
16 | Meike Stoter | 7.65 | 0.90 | 8.10 | 802 ptn |
17 | Eva Voogt | 8.07 | 0.90 | 11.26 | 792 ptn |
19 | Nora Kwakman | 7.80 | 0.80 | 12.55 | 788 ptn |
20 | Jolijn Stemerdink | 8.09 | 0.80 | 11.97 | 729 ptn |
21 | Amber Kok | 8.34 | 0.80 | 12.38 | 696 ptn |
Jongens pupillen A(1e jrs) | |||||
4x60m | |||||
1 | AV Triathlon | 39.17 | sec | ||
Plaats | Naam | 60m | Verspringen | Kogelstoten | ptn |
3 | Geert Uljee | 9.63 | 3.57 | 5.29 | 1330 ptn |
6 | Lucas Broekroelofs | 10.07 | 3.37 | 5.57 | 1238 ptn |
12 | Mark Hollestelle | 10.16 | 3.56 | 4.27 | 1174 ptn |
13 | Jibbe Teeuwisse | 10.51 | 3.39 | 5.23 | 1156 ptn |
19 | Luca Lambooy | 11.50 | 3.07 | 4.11 | 888 ptn |
Meisjes pupillen A(1e jrs) | |||||
4x60m | |||||
2 | Triathlon 1 | 39.75 | sec | ||
3 | Triatlon 2 | 42.56 | sec | ||
Plaats | Naam | 60m | Verspringen | Kogelstoten | ptn |
3 | Emma te Winkel | 10.24 | 3.27 | 5.44 | 1184 ptn |
4 | Sanne Bakker Schut | 10.02 | 3.21 | 4.60 | 1148 ptn |
5 | Bowy Kramers | 10.43 | 3.23 | 5.19 | 1133 ptn |
7 | Aafke van Roon | 10.85 | 3.31 | 5.43 | 1108 ptn |
9 | Kaixin Tensen | 10.31 | 3.12 | 4.39 | 1072 ptn |
10 | Maura te Grotenhuis | 10.20 | 3.11 | 4.13 | 1067 ptn |
13 | Sofia Cola | 10.36 | 2.75 | 4.31 | 986 ptn |
17 | Kendra Limburg | 10.99 | 2.80 | 4.03 | 890 ptn |
19 | Myrthe van de Grint | 11.40 | 2.95 | 4.06 | 871 ptn |
22 | Marit Jansons | 12.08 | 2.76 | 3.63 | 724 ptn |
Meisjes pupillen A(2e jrs) | |||||
4x60m | |||||
1 | Triathlon 1 | 37.79 | sec | ||
4 | Triathlon 2 | 44.00 | sec | ||
Plaats | Naam | 60m | Verspringen | Balwerpen | ptn |
1 | Sophie Praas | 9.05 | 4.50 | 27.35 | 1671 ptn |
2 | Nine Immink | 9.35 | 3.99 | 30.80 | 1554 ptn |
9 | Isa Immink | 9.88 | 3.54 | 15.52 | 1173 ptn |
10 | Roos Prins | 10.14 | 3.52 | 17.64 | 1162 ptn |
11 | Isabel Cola | 10.15 | 3.31 | 20.44 | 1159 ptn |
14 | Mette Roex | 10.49 | 2.94 | 17.26 | 989 ptn |
21 | Fleur Bakker Schut | 10.75 | 2.75 | 13.24 | 851 ptn |
24 | Katelijne van den Brink | 11.32 | 2.54 | 11.83 | 691 ptn |
26 | Lisa Schuurman | 11.84 | 2.74 | 11.04 | 678 ptn |
Jongens A()2ejaars) | |||||
4x60m | |||||
1 | AVTriathlon 1 | 36.03 | sec | ||
5 | AVTriathlon 2 | 41.30 | sec | ||
Plaats | Naam | 60m | Verspringen | Balwerpen | ptn |
1 | Ton van Mameren | 8.96 | 4.71 | 39.71 | 1866 |
3 | Marten Prince | 9.37 | 3.89 | 37.96 | 1607 |
7 | Joris van den Hoven | 9.50 | 3.80 | 23.78 | 1405 |
8 | Patrick Meskes | 9.64 | 3.58 | 28.93 | 1401 |
15 | Naim Verboom | 9.79 | 3.77 | 21.39 | 1320 |
17 | Wouter Haitsma | 9.64 | 3.62 | 20.66 | 1304 |
22 | Jesse Strijker | 10.14 | 3.50 | 17.73 | 1160 |
23 | Rens Versnel | 10.14 | 3.28 | 18.69 | 1130 |
26 | Pieter Joosten | 10.11 | 2.85 | 23.03 | 1108 |
27 | Cas Voogt | 10.34 | 3.18 | 20.38 | 1104 |
30 | Brun Stöver | 10.81 | 3.31 | DNS | 743 |
alle uitslagen op www.clytoneus.nl