3000 meter Amersfoortse Baancompetitie 2016

8 maart 2016

Naam

Vereniging

Cat.

Tijd

1 Jeroen Verboom AV Pijnenburg h 8:57,02
2 Merlijn Dekker Almere 81 h 9:19,91
3 Joshua Groen AV Triathlon h36 9:32,27
4 Bas Stigter LG Aart Stigter h 9:32,65
5 Bernard van Harn VAV h 9:34,25
6 Jasper Smits AV Pijnenburg h 9:35,76
7 Matthijs van Goor AV Pijnenburg h 9:42,58
8 David Claus AV Triathlon h 9:44,18
9 Leon van Hamersveld Tartletos h 9:48,64
10 Marnix Langeveld Huisterheide h 9:49,45
11 Richard Clevett AV Zuidwal h50 9:49,75
12 Jan-Pieter Mondria AV de Gemzen h53 9:52,58
13 Rienk Davelaar Voorthuizen h 9:55,06
14 Joep Lebouille Almere 81 j16 9:58,13
15 Bart Eigenhuis AV Pijnenburg h48 10:08,19
16 Maarten Almekinders AV Pijnenburg h41 10:15,42
17 Jack van der Walle U-Track h 10:18,17
18 Robin van de Mast Altis h46 10:22,92
19 Erik den Oude AV Pijnenburg h44 10:28,43
20 Jan Jansen LG Aart Stigter h54 10:29,17
21 Michel Besseling AV Triathlon h41 10:29,92
22 Daniel van Diest Altis h 10:30,07
23 Martin Stolk AV Pijnenburg h43 10:30,50
24 Ludger Stuijt AV Zeewolde h55 10:32,85
25 Cees Stolwijk Altis h66 10:35,35
26 JanWillem Nieboer Altis h49 10:36,29
27 Vincent Sloterwijk Altis h44 10:36,72
28 Niek Visser AV Pijnenburg h40 10:38,36
29 Erwin Demmer Voorthuizen h37 10:41,92
30 Milou Smellink Altis d 10:50,26
31 Sandra van Doorn Altis d 10:51,66
32 Hans Rawee AV Triathlon h55 10:54,97
33 Wilbert de Groot AV Triathlon h 10:55,59
34 Andre Kragt AV Triathlon h 10:56,22
35 Maaike Telkamp Almere 81 m16 10:57,09
36 Lesley Dreyling Almere 81 m17 10:57,26
37 Zeger Knipmeijer Altis h45 10:57,80
38 Kristian van Keulen VAV j15 10:59,62
39 Wim Peters AV Triathlon h41 11:05,25
40 Mark van Vliet Altis h43 11:06,06
41 Peter Schipper AV Triathlon h54 11:06,75
42 Emiel Hartog AV Pijnenburg h38 11:09,91
43 Jeroen Kemper Altis h44 11:11,46
44 Jos Bootsman Altis h45 11:13,40
45 Peter Verbeek AV Triathlon h52 11:19,09
46 Erik Anbeek Altis h49 11:21,82
47 Remco van Hussel Nijkerk h38 11:22,74
48 Johan Nijzink AV Nijkerk h45 11:25,02
49 Ben Norg AV Triathlon h 11:25,19
50 Luc Kepers Altis h52 11:30,20
51 Jos Frowein Altis h51 11:30,96
52 Erik Bouwsma Altis h36 11:31,56
53 Richard Voorintholt AV Pijnenburg h51 11:33,79
54 Martin Hanekamp Altis h 11:42,56
55 Wiebe Goodijk VAV h47 11:42,68
56 Hans Brom Voorthuizen h 11:47,35
57 Evert Boschloo Altis h51 11:48,06
58 Otto van der Lende Altis h54 11:50,73
59 Joelle Hoff AV Nijkerk m15 11:51,66
60 Andre Koeslag AV Triathlon h61 11:52,31
61 Henri Bolk Altis h52 11:54,21
62 Jeroen Hilwig AV Triathlon h43 11:58,11
63 Henk van de Sluis Altis h49 12:05,33
64 Anita van den Bogert Altis d49 12:05,80
65 Niels Morpey Altis h55 12:06,48
66 Britt Hoff AV Nijkerk m15 12:16,02
67 Jurjen Weerman Altis h55 12:16,06
68 Wim van Ravenhorst AV Triathlon h65 12:22,23
69 Erwin Roex AV Triathlon h46 12:22,98
70 Gerben de Zwaan AV Nijkerk h 12:23,88
71 Roger Hochstenbach AV Pijnenburg h57 12:23,98
72 Melina Hoff AV Nijkerk m15 12:31,33
73 Sharone van Elten Voorthuizen d 12:33,01
74 Danny Mulder Nijke j19 12:34,13
75 Martin Schokker Altis h38 12:38,29
76 Jantiene Hannessen Bunschoten d43 12:39,96
77 Christel Veenendaal Altis d 12:40,95
78 Theo Kamperman Altis h54 12:42,76
79 Marieke van de Geest AV Nijkerk m17 12:45,73
80 Wim Oudejans AV Nijkerk h70 12:49,34
81 Ron van Megen Altis h58 12:53,52
82 Sven Gruter Utrecht h 13:00,38
83 Wilco Witte AV Triathlon h53 13:02,19
84 Shan Happe Altis h75 13:02,79
85 Emma Beeker Altis d49 13:04,53
86 Jotte Leunissen Altis d 13:07,75
87 Nico Louwen Altis h44 13:09,18
88 Richard van Klooster AV Triathlon h49 13:10,62
89 Tim van Vliet LG Aart Stigter h54 13:13,80
90 Henk van Lieshout Amersfoort h58 13:14,24
91 Fabian van Dam Zeewolde h39 13:14,44
92 Eefke Vroemen-Schneider Altis d41 13:20,77
93 Joanne Fokkema Altis d35 13:30,00
94 Anita van Valkengoed Altis d49 13:30,79
95 Gerard Smink AV Triathlon h71 13:46,29
96 Marijke Wolting Zeewolde d 13:57,57
97 Erna Koekoek LG Aart Stigter d51 14:27,68
98 Mattanja de Maa AV Zeewolde d46 14:29,83
99 Robin Robbemond Hooglanderveen h46 14:55,75
100 Ton Duits AV Triathlon h71 15:22,09
101 Nicole Bakker-Schut AV Triathlon d46 16:04,13
102 Bernadette de Boer Altis d62 16:56,58

 

 

Deel:
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someonePrint this page