2e 5000 meter Amersfoortse Baancompetitie 2014

22 april 2014

 

Inclusief 1000 meter junioren CD

UITSLAG VAN DE 5000 METER DD 22-04-2014
Plaats Naam Tijd Punten Km/uur Categorie Vereniging
1 Koen Henkes 15:56.5 734 18.819 h Running 2000
2 Lukas Bos 16:11.1 751 18.536 j18 AV Triathlon
3 Aart Stigter 16:32.0 944 18.145 h57 Loopgroep Aart Stigter
4 Rik Wolswinkel 16:32.4 677 18.138 h36 Altis
5 Jeroen Verboom 16:33.5 664 18.118 h AV Pijnenburg
6 Sjoerd Veenma 16:35.5 716 18.081 h40 Altis
7 Joshua Groen 16:36.1 659 18.070 h AV Triathlon
8 Rik Goethals 16:39.0 654 18.018 h AV Pijnenburg
9 Han Wolsing 16:39.1 820 18.016 h49 Altis
10 Matthijs van Goor 16:46.6 640 17.882 h AV Pijnenburg
11 Thierry Willigenburg 16:52.1 703 17.785 j17 AV Triathlon
12 Cees Stolwijk 16:58.4 994 17.675 h64 Altis
13 Mark van Vugt 17:10.2 610 17.472 h36 Loopgroep Aart Stigter
14 Bert Wallet 17:17.3 587 17.353 h AV Triathlon
15 David Claus 17:18.6 585 17.331 h AV Triathlon
16 Martijn van Rijn 17:23.0 588 17.258 h36 AV Triathlon
17 Hans van Dijk 17:45.1 828 16.900 h59 Altis
18 Ludger Stuijt 17:48.5 742 16.846 h53 Running 2000
19 Allard Schmidt 17:49.1 633 16.837 h44 Thiathlon
20 Jan Jansen 17:50.5 726 16.815 h52 Loopgroep Aart Stigter
21 Tom Fokkens 18:04.5 512 16.598 h Altis
22 Paul Brundel 18:04.7 542 16.594 h38 Altis
23 Jan Reichardt 18:13.1 663 16.467 h50 AV Nijkerk
24 Vincent Sloterwijk 18:25.8 552 16.278 h42 Altis
25 Marijn Michels 18:26.5 641 16.268 h50 Altis
26 Jos Bloem 18:31.3 610 16.197 h48 AV Pijnenburg
27 Peter Schipper 18:37.7 647 16.105 h52 AV Triathlon
28 Richard Voorintholt 18:46.3 598 15.982 h49 AV Pijnenburg
29 Gosse-Jacob Sprietsma 18:46.5 521 15.979 h42 Running 2000
30 Derek Awaafo 18:48.8 447 15.946 h Scherpenzeel
31 Thomas van Zoelen 18:49.7 702 15.933 h58 Altis
32 Luc Keepers 18:51.7 601 15.905 h50 Altis
33 Titus Blom 18:54.5 585 15.866 h49 AV Pijnenburg
34 Conrad van ’t Erve 19:08.8 458 15.669 h39 AV Triathlon
35 Erwin Demmer 19:11.6 415 15.630 h35 Running 2000
36 Erik Lemmers 19:11.8 425 15.628 h36 Altis
37 Hans Meijer 19:12.5 414 15.618 h AV Triathlon
38 Bert Looijen 19:13.0 414 15.611 h Scherpenzeel
39 Vincent Bosboom 19:15.8 499 15.574 j16 Altis
40 Ed Jakobsen 19:16.2 575 15.568 h51 Altis
41 Luc van der Meer 19:18.1 506 15.543 h45 AV Triathlon
42 Andre Koeslag 19:20.8 665 15.507 h59 AV Triathlon
43 Ben Norg 19:39.3 379 15.263 h AV Triathlon
44 David van der Meer 19:42.1 452 15.227 h43 Running 2000
45 Martin Stolk 19:43.7 430 15.207 h41 AV Pijnenburg
46 Jos Frowein 19:46.0 510 15.177 h49 Altis
47 Willem Vedder 19:46.9 456 15.166 h44 Loopgroep Bunschoten
48 Mira Blokland 19:48.5 670 15.145 d46 Altis
49 Henk Demmer 19:50.3 472 15.122 h46 Nijkerk
50 Peter Bos 19:53.8 521 15.078 h51 AV Triathlon
51 Rene van der Veen 19:58.0 383 15.025 h38 AV Triathlon
52 Bas de Bruin 20:00.2 352 14.998 h AV Pijnenburg
53 Erik Anbeek 20:00.6 469 14.993 h47 Altis
54 Charlotte Montauban 20:07.2 510 14.911 d AV Triathlon
55 Joop Aalbers 20:12.2 518 14.849 h53 AV Triathlon
56 Jeroen Kemper 20:26.7 385 14.674 h42 Altis
57 Acacia Falkena 20:28.7 549 14.650 d41 AV Triathlon
58 Walter te Kloese 20:32.5 377 14.604 h42 AV Triathlon
59 Fake Schonewille 20:33.1 501 14.597 h54 Loopgroep Bunschoten
60 Paulien Rinsema 20:38.4 524 14.535 d40 Altis
61 Peter Verbeek 20:38.6 450 14.533 h50 AV Triathlon
62 Ruben Dop 20:39.5 305 14.522 h Altis
63 Roelien de Wolf 20:40.8 465 14.507 d AV Triathlon
64 Jurjen Weerman 20:42.9 477 14.482 h53 Altis
65 Eefke Vroemen-Schneiders 20:44.1 505 14.468 d39 Altis
66 Marcel van der Kuil 20:54.3 410 14.351 h48 AV Pijnenburg
67 Sjaak Vreugdenhil 20:55.5 517 14.337 h58 AV Pijnenburg
68 Evelien van den Broek 21:05.9 433 14.219 d AV Triathlon
69 Danielle Gerritsen 21:10.7 427 14.165 d AV Triathlon
70 Tim van Vliet 21:16.0 424 14.107 h52 Loopgroep Aart Stigter
71 Niels Morpey 21:23.4 426 14.025 h53 Altis
72 Ron van Megen 21:33.5 446 13.916 h56 Altis
73 Anja van der Gugten 21:37.2 607 13.876 d53 AV Triathlon
74 Dirk den Oude 21:57.9 496 13.658 h63 AV Pijnenburg
75 Paul Sauerbier 22:08.6 352 13.548 h51 Leusden
76 Jean-Michel Chavernac 22:28.2 340 13.351 h52 Loopgroep Aart Stigter
77 Shirley Dolman 22:35.1 397 13.283 m17 BAV
78 Wim Oudejans 22:36.1 510 13.273 h68 AV Nijkerk
79 Richard van Klooster 23:04.6 254 13.000 h47 AV Triathlon
80 Gerrie den Oude 23:21.0 583 12.848 d61 AV Pijnenburg
81 Esther van de Grift 23:50.0 353 12.587 d45 AV Pijnenburg
82 Britt Veenstra 24:00.4 290 12.497 d40 Altis
83 Gerard Smink 24:28.6 395 12.257 h69 AV Triathlon
84 Erna Koekoek 24:51.1 334 12.072 d49 Loopgroep Aart Stigter
85 John van Hamersveld 25:10.2 138 11.919 h47 Loopgroep Aart Stigter
86 Henk Fransen 25:46.1 205 11.642 h58 Loopgroep Aart Stigter
87 Anita Damen 25:49.8 267 11.614 d48 Wijk bij Duurstede
88 Joanne van Beveren 27:27.3 68 10.927 d Amersfoort

 

Verenigingsklassement 2e 5000 meter 22 april 2014

Plaats Naam Tijd Punten Km/uur Categorie Vereniging
12 Cees Stolwijk 16:58.4 994 17.675 h64 Altis
17 Hans van Dijk 17:45.1 828 16.900 h59 Altis
9 Han Wolsing 16:39.1 820 18.016 h49 Altis
6 Sjoerd Veenma 16:35.5 716 18.081 h40 Altis
31 Thomas van Zoelen 18:49.7 702 15.933 h58 Altis
      4060      
             
2 Lukas Bos 16:11.1 751 18.536 j18 AV Triathlon
11 Thierry Willigenburg 16:52.1 703 17.785 j17 AV Triathlon
42 Andre Koeslag 19:20.8 665 15.507 h59 AV Triathlon
7 Joshua Groen 16:36.1 659 18.070 h AV Triathlon
27 Peter Schipper 18:37.7 647 16.105 h52 AV Triathlon
      3425      
             
5 Jeroen Verboom 16:33.5 664 18.118 h AV Pijnenburg
8 Rik Goethals 16:39.0 654 18.018 h AV Pijnenburg
10 Matthijs van Goor 16:46.6 640 17.882 h AV Pijnenburg
26 Jos Bloem 18:31.3 610 16.197 h48 AV Pijnenburg
28 Richard Voorintholt 18:46.3 598 15.982 h49 AV Pijnenburg
      3166      
             
3 Aart Stigter 16:32.0 944 18.145 h57 Loopgroep Aart Stigter
20 Jan Jansen 17:50.5 726 16.815 h52 Loopgroep Aart Stigter
13 Mark van Vugt 17:10.2 610 17.472 h36 Loopgroep Aart Stigter
70 Tim van Vliet 21:16.0 424 14.107 h52 Loopgroep Aart Stigter
76 Jean-Michel Chavernac 22:28.2 340 13.351 h52 Loopgroep Aart Stigter
      3044      
             
18 Ludger Stuijt 17:48.5 742 16.846 h53 Running 2000
1 Koen Henkes 15:56.5 734 18.819 h Running 2000
29 Gosse-Jacob Sprietsma 18:46.5 521 15.979 h42 Running 2000
44 David van der Meer 19:42.1 452 15.227 h43 Running 2000
35 Erwin Demmer 19:11.6 415 15.630 h35 Running 2000
      2864      

 

UITSLAG VAN DE 1000 METER DD 22 april 2014
Plaats Naam Tijd Punten Categorie Vereniging
1 Reinder Prince 2:47.7 795 j14 AV Triathlon
2 Tijmen Brand 3:04.4 607 j14 Altis
3 Nico Remkes 3:11.9 563 j13 Altis
4 Lars van Vught 3:12.1 561 j13 Altis
5 Madelief Kok 3:14.5 768 m13 AV Triathlon
6 Stijn van Essen 3:15.7 590 j11 Altis
7 Sven Jansons 3:18.6 531 j12 AV Triathlon
8 Pepijn Borremans 3:21.7 444 j14 Altis
9 Luc Dijkman 3:22.9 434 j14 Altis
10 Mirre de Vor 3:23.2 644 m14 AV Triathlon
11 Jorieke Slangewal 3:24.6 667 m13 Altis
12 Femke Kuiper 3:27.5 604 m14 Altis
13 Rosa Hulsman 3:28.4 596 m14 Altis
14 Manon de Bruin 3:28.8 664 m12 Altis
15 Sophie Praas 3:29.4 697 m11 AV Triathlon
16 Thalita Bouwman 3:31.8 637 m12 AV Triathlon
17 Kira Landman 3:32.0 598 m13 Altis
18 Tijn Steenmetz 3:34.6 425 j11 Altis
19 Nine Immink 3:34.9 646 m11 AV Triathlon
20 Jildou Postma 3:39.5 534 m13 Altis
21 Floor Markslag 3:40.6 491 m14 Altis
22 Kirsten Medema 3:44.0 567 m11 Altis
23 Marcus Melenhorst 3:44.4 350 j11 Altis
24 Amy Walraven 3:48.4 532 m11 Altis
25 Lisa van Dam 3:49.8 486 m12 Altis
26 Lieke Borremans 3:50.7 514 m11 Altis
27 Aylin Rink 3:50.8 513 m11 Altis
28 Lisa Stolk 3:55.0 447 m12 Altis
29 Mick Hopman 4:07.2 150 j13 Altis
30 Sophie Berentsen 4:20.6 277 m12 Altis
Deel:
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someonePrint this page