1500 meter Amersfoortse Baancompetitie 2016

22 maart 2016

uitslagen CD-junioren onderaan

1 Jeroen Verboom AV Pijnenburg h 4:07,96
2 Merlijn Dekker Almere 81 h 4:12,27
3 Jasper Smits AV Pijnenburg h 4:18,43
4 Koen Henkes AV Zeewolde h 4:20,25
5 Bernard van Harn VAV h 4:22,56
6 Sicco Bus Altis h42 4:23,26
7 Bas Mekking AV de Gemzen h39 4:23,32
8 Matthijs van Goor AV Pijnenburg h 4:24,17
9 Sjoerd Veenma Altis h42 4:26,21
10 Marnix Langeveld Huisterheide h 4:27,41
11 Rienk Davelaar Voorthuizen h 4:28,41
12 Leon van Hamersveld Tartletos h 4:30,38
13 Richard Clevett AV Zuidwal h49 4:34,59
14 David Claus AV Triathlon h 4:34,63
15 Daniel van Diest Altis h 4:36,37
16 Jan-Pieter Mondria AV de Gemzen h52 4:38,54
17 Robin van de Mast Altis h46 4:43,08
18 Jack van der Walle U-Track h 4:44,64
19 Rik Wolswinkel Altis h38 4:46,75
20 Maarten Almekinders AV Pijnenburg h41 4:47,94
21 Gertjan de Jong Athlo h 4:49,20
22 Kristian van Keulen VAV j15 4:50,15
23 Jan Jansen LG Aart Stigter h54 4:50,23
24 Vincent Sloterwijk Altis h44 4:50,91
25 Erik den Oude AV Pijnenburg h43 4:51,01
26 Jos Bloem AV Pijnenburg h50 4:51,87
27 Ludger Stuijt AV Zeewolde h55 4:51,91
28 Erwin Demmer Voorthuizen h36 4:52,11
29 Andre Kragt AV Triathlon h 4:53,39
30 Cees Stolwijk Altis h66 4:53,57
31 Wilbert de Groot AV Triathlon h 4:54,51
32 Michel Besseling AV Triathlon h41 4:54,62
33 JanWillem Nieboer Altis h49 4:55,17
34 Milou Smellink Altis d 4:59,38
35 Marijn Michels Altis h52 5:03,53
36 Maaike Telkamp Almere 81 m16 5:03,92
37 Martin Hanekamp Altis h 5:06,77
38 Mark van Vliet Altis h43 5:06,78
39 Jeroen Kemper Altis h44 5:07,44
40 Emiel Hartog AV Pijnenburg h38 5:08,02
41 Wim Peters AV Triathlon h41 5:09,34
42 Zeger Knipmeijer Altis h45 5:09,82
43 Ben Norg AV Triathlon h 5:13,77
44 Jos Frowein Altis h51 5:14,51
45 Wiebe Goodijk VAV h47 5:15,19
46 Erik Anbeek Altis h49 5:15,95
47 Adri Jelier Voorthuizen h35 5:17,40
48 Hans Brom Voorthuizen h 5:17,55
49 Peter Verbeek AV Triathlon h52 5:18,93
50 Johan Nijzink AV Nijkerk h45 5:20,21
51 Evert Boschloo Altis h51 5:20,42
52 Richard Voorintholt AV Pijnenburg h51 5:20,56
53 Erik Bouwsma Altis h36 5:21,14
54 Otto van der Lende Altis h54 5:21,16
55 Jeroen Hilwig AV Triathlon h42 5:21,41
56 Henk van de Sluis Altis h48 5:21,65
57 Gerben de Zwaan AV Nijkerk h 5:21,68
58 Luc Kepers Altis h52 5:21,75
59 Jeroen Gierveld AV Triathlon h47 5:22,14
60 Remco van Hussel Nijkerk h38 5:22,79
61 Joëlle Hoff AV Nijkerk m15 5:23,99
62 Henri Bolk Altis h52 5:27,85
63 Danny Mulder Nijke j18 5:31,88
64 Andre Koeslag AV Triathlon h61 5:32,67
65 Acacia Falkena AV Triathlon d43 5:33,53
66 Britt Hoff AV Nijkerk m15 5:35,59
67 Jurjen Weerman Altis h55 5:37,29
68 Henk Demmer 2BFit h48 5:39,33
69 Erwin Roex AV Triathlon h46 5:39,87
70 Marieke van de Geest AV Nijkerk m17 5:41,20
71 Remco Lankheet Altis h 5:42,03
72 Christel Veenendaal Altis d 5:44,85
73 Melina Hoff AV Nijkerk m15 5:45,31
74 Wim Oudejans AV Nijkerk h70 5:45,84
75 Martin Schokker Altis h38 5:47,06
76 Roger Hochstenbach AV Pijnenburg h56 5:51,08
77 Sharone van Elten Voorthuizen d 5:55,06
78 Jotte Leunissen Altis d 5:55,16
79 Emma Beeker Altis d49 5:56,06
80 Eefke Vroemen-Schneider Altis d41 5:59,31
81 Fabian van Dam Zeewolde h39 5:59,96
82 Mario Brinkbaumer AV Triathlon h45 5:59,97
83 Wilco Witte AV Triathlon h53 6:00,99
84 Joanne Fokkema Altis d35 6:01,29
85 Anita van Valkengoed Altis d49 6:04,57
86 Tim van Vliet LG Aart Stigter h53 6:08,24
87 Shan Happe Altis h75 6:09,24
88 Henk van Lieshout Amersfoort h58 6:09,55
89 Gerard Smink AV Triathlon h71 6:14,84
90 Sven Gruter Utrecht h 6:16,46
91 Richard van Klooster AV Triathlon h49 6:16,60
92 Cees de Vries Vet. Nederland h64 6:20,26
93 Britt Veenstra Altis d42 6:21,23
94 Jean-Michel Chavernac LG Aart Stigter h54 6:23,79
95 Marijke Wolting Zeewolde d46 6:33,32
96 Robin Robbemond Hooglanderveen h45 6:37,82
97 Mattanja de Maa AV Nijkerk d46 6:42,15
98 Erna Koekoek LG Aart Stigter d50 6:47,30
99 Chris Driessen LG Aart Stigter h66 7:18,67
100 Ton Duits AV Triathlon h71 7:20,27
101 Nicole Bakker-Schut AV Triathlon d46 7:23,36
102 Henk Fransen LG Aart Stigter h60 7:43,62
103 Bernadette de Boer Altis d62 8:14,96

 

CD-junioren

1 Lars van Vught Altis 5:01,78
2 Stijn van Essen Altis 5:04,66
3 Lennart Oosterbaan Altis 5:05,31
4 Nine Immink AV Triathlon 5:15,90
5 Janneke van Hofslot Altis 5:20,25
6 Mark Hollestelle AV Triathlon 5:23,70
7 Tycho Vink Altis 5:36,06
8 Carmen Huikeshoven Altis 5:39,71
9 Alain Laporte Altis 5:43,93
10 Leon Remkes Altis 5:48,20
11 Amara Nnadi Altis 5:49,78
12 Nina van der Vat AV Triathlon 5:50,62
13 Marlot Groeneweg Altis 5:51,66
14 Myrthe Martens Altis 5:55,91
15 Liam de Bruijne Altis 5:58,76
16 Oscar Meijer Altis 5:59,11
17 Noor Schepers Altis 5:59,18
18 Amy Walraven Altis 5:59,22
19 Puk Pouleijn Altis 6:00,09
20 Elin Kruizenga Altis 6:01,83
21 Lennert Berentsen Altis 6:05,16
22 Daan Vosman Altis 6:10,48
23 Sanne Bakker Schut AV Triathlon 6:11,79
24 Jibbe Teeuwisse AV Triathlon 6:13,23
25 Maud Hoebe Altis 6:13,75
26 Fleur Bakker Schut AV Triathlon 6:14,07
27 ?? 6:22,33
28 Naomi Post Altis 6:22,96
29 Ilse Hoebe Altis 6:24,80
30 Kirsten Medema Altis 6:28,61
31 Amber Brouwer Altis 6:29,51
32 Lisa Stolk Altis 6:29,73
33 Chaja Plochg AV Triathlon 6:29,75
34 Fleur van ’t Klooster Altis 6:31,87
35 Ellis de Vries Altis 6:32,46
36 Marit ter Hennepe Altis 6:32,48
37 Koen Overbeek Altis 6:32,51

 

Deel:
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someonePrint this page