Nadat drie jaar achter elkaar de Keistad Baancompetitie gewonnen was door een master, ging de winst nu naar een junior: Jasmijn van Steenpaal.

Zestien jaar

De atlete van Atverni uit Nieuwegein was bij het begin van de competitie nog 15 jaar, inmiddels 16 jaar. Uit handen van AV Triathlonvoorzitter Luuk Hazenberg kreeg Jasmijn de traditionele kei voor de winnaar.

Jasmijn pakte op de 800 meter uit met de snelste tijd bij de vrouwen. Met een pr. van 2.16,90 kwam ze op plaats 7 van de top tien lijst. Jasmijn werd op het podium geflankeerd door Timothy Samuel (16, Altis) en Finn Speckman (15, Altis). Vierde in het eindklassement werd Doede Verbist (17, Altis), Hidde de Jager (16, Hollandia) vijfde. Als 800-meterspecialist liep Hidde de snelste tijd van de avond. Daarmee was er op iedere afstand een andere winnaar.

De 11-jarige Olivia Biemond (AV’23) maakte, net als bij de 2000 meter, indruk met een sterke laatste ronde. Olivia won het klassement van de U16- en U14-junioren, met zeer ruime voorsprong op Meike Rothuizen (13, Altis, niet op de foto hieronder) en Naomi Holterhues (12, Altis). Natuurlijk was er ook een kei voor Olivia.

De uitslag van de 800 meter

Het eindklassement

De top-tienlijsten

Opnieuw maakte Harry van ’t Veld een fraaie fotoreportage van de 800 meter. 

Wil je alle foto’s van Harry van dit seizoen (en van vorige jaren) terugkijken? Dat kan hier! 


Vóórdat de keien voor de winnaars werden uitgereikt, waren er ook nog vier keien voor vier keien van vrijwilligers, die al vele jaren vijf dinsdagavonden klaar staan. Dankzij deze trouwe vrijwilligers konden we dit jaar al weer voor de 34ste keer de Keistad Baancompetitie organiseren.

Op de foto van links naar rechts:

Dick en Bep Hutten
Dick en Bep zjjn er al vanaf het begin bij en delen iedere avond de startnummers uit.

Ben Kleverwal
Trouw lid van de jury aankomst en met altijd wel weer een sterk verhaal uit de ouwe doos.

Johan van Sluijs
Bedient altijd punctueel het rondebord en de de bel.