parcoursrecords onderaan de pagina

Naam

Serie

Leeftijd

Gesl

Zwemmen

Lopen

Totaal

Teamnaam

Jongens Aspiranten 200m zwemmen 1,6 km lopen

Gjalt Panjer 1 13 M 0:02:27 0:06:12 0:08:39
Robin Schols 1 12 M 0:02:54 0:07:05 0:09:59
Rick van der Knaap 1 12 M 0:03:25 0:06:55 0:10:20
Senna Plasschaert 1 10 M 0:03:35 0:07:15 0:10:50
Stan Kelder 1 11 M 0:03:05 0:08:41 0:11:46
Steven Koenis 1 10 M 0:04:35 0:08:33 0:13:08
Michael Kroese 1 9 M 0:04:09 0:09:04 0:13:13

Meisjes Aspiranten 200m zwemmen 1,6 km lopen

Selina Franken 1 11 V 0:03:42 0:06:46 0:10:28
Merel Veltman 1 11 V 0:03:30 0:07:13 0:10:43
Celeste Koopman 1 12 V 0:03:38 0:08:43 0:12:21
Amelie Keulards 1 11 V 0:03:40 0:11:27 0:15:07

Meisjes Jeugd 500m zwemmen 4,8 km lopen

Romy Spoelder 2 15 V 0:07:22 0:20:55 0:28:17
Dirkje Lebouille 2 14 V 0:07:47 0:21:20 0:29:07
Silke de Wolde 2 15 V 0:07:30 0:22:16 0:29:46
Zoe van Dijk 2 15 V 0:08:35 0:21:59 0:30:34
Femke Panjer 2 15 V 0:07:46 0:24:57 0:32:43
Desi van Emmerik 1 14 V 0:14:19 0:24:57 0:39:16

Heren Junioren A 500m zwemmen 4,8 km lopen

Roel Kwaaitaal 2 19 M 0:06:42 0:16:36 0:23:18
Stijn Jansen 2 19 M 0:06:29 0:17:26 0:23:55
Benjamin Dreef 2 19 M 0:07:45 0:20:00 0:27:45
Tom van den Ende 1 18 M 0:08:32 0:23:19 0:31:51
Diede Bos 2 18 M 0:07:12 0:25:52 0:33:04

Dames Junioren A 500m zwemmen 4,8 km lopen

Hester Meijer 2 18 V 0:07:29 0:27:46 0:35:15
Emily van den Ende 2 19 V 0:08:08 0:27:20 0:35:28

Heren Junioren B 500m zwemmen 4,8 km lopen

Niek Heldoorn 2 17 M 0:06:38 0:16:20 0:22:58
Hugo Kwaaitaal 2 17 M 0:06:34 0:16:25 0:22:59
Joep Lebouille 2 17 M 0:07:19 0:17:41 0:25:00
Victor Goené 2 17 M 0:07:15 0:20:13 0:27:28
Stefan Zondervan 1 17 M 0:08:13 0:19:51 0:28:04
Peter Voerman 2 16 M 0:07:33 0:22:50 0:30:23

Dames Junioren B 500m zwemmen 4,8 km lopen

Joyce Caro 2 17 V 0:07:12 0:20:02 0:27:14
Maaike Telkamp 2 17 V 0:08:10 0:20:25 0:28:35

Heren Overall 500m zwemmen 4,8 km lopen

Rik Linssen 2 32 M 0:06:30 0:17:20 0:23:50
Glenn Wesseling 2 21 M 0:05:58 0:17:56 0:23:54
Leander van Diggelen 2 28 M 0:06:43 0:17:36 0:24:19
Rob Mulders 2 33 M 0:07:26 0:18:36 0:26:02
Sven Duits 2 38 M 0:08:34 0:18:20 0:26:54
Laurens van Roomen 2 22 M 0:07:20 0:19:39 0:26:59
Joris Regtien 2 23 M 0:07:15 0:19:52 0:27:07
Dimitri Henry 2 30 M 0:08:08 0:19:44 0:27:52
Roel Jacobs 2 24 M 0:07:17 0:20:45 0:28:02
Ryan Wesseling 2 25 M 0:06:52 0:21:18 0:28:10
Erik Verburg 2 30 M 0:07:30 0:21:05 0:28:35
Gerson Burgers 1 34 M 0:09:52 0:19:08 0:29:00
Sylvester van de Bunt 1 32 M 0:10:35 0:18:55 0:29:30
Wilco Steenwijk 2 36 M 0:08:32 0:21:33 0:30:05
Patrick Kok 1 39 M 0:08:47 0:22:51 0:31:38
Alex Haks 2 37 M 0:08:16 0:23:58 0:32:14
Stefan van den Berg 2 20 M 0:07:17 0:24:57 0:32:14
Rutger Stam 1 35 M 0:07:48 0:24:58 0:32:46

Dames Overall 500m zwemmen 4,8 km lopen

Tanya ten Velden 2 29 V 0:07:09 0:18:49 0:25:58
Kirsten van de Ruit 2 27 V 0:07:53 0:20:30 0:28:23
Lisa Dreesens 2 25 V 0:06:01 0:23:07 0:29:08
Tessa Linssen 2 29 V 0:07:32 0:21:38 0:29:10
Aleid Groenewoudt 2 25 V 0:08:14 0:21:06 0:29:20
Charissa Zijlstra 2 22 V 0:07:33 0:21:49 0:29:22
Lenja Witlox 2 24 V 0:07:14 0:22:36 0:29:50
Suzanne Vaessen-Vliegen 1 32 V 0:08:50 0:23:16 0:32:06
Agnes Steenwijk 2 33 V 0:08:35 0:23:40 0:32:15
Floor Weusthof 2 30 V 0:08:15 0:24:09 0:32:24
Tabithia Meulenberg 2 38 V 0:08:22 0:24:35 0:32:57
Laura Scheffer 2 22 V 0:07:22 0:26:02 0:33:24
Sabine den Hartogh 1 29 V 0:09:26 0:23:59 0:33:25
Anne-Marie Huikeshoven 2 31 V 0:08:34 0:24:59 0:33:33
Yvonne de Jong 1 32 V 0:11:26 0:22:53 0:34:19
Marije van Brenk 1 24 V 0:10:42 0:23:55 0:34:37
Femke Swier 2 23 V 0:06:49 0:28:06 0:34:55
Sigrid van Ulsen 1 30 V 0:10:56 0:25:18 0:36:14
Maaike Rouw 2 32 V 0:08:47 0:27:32 0:36:19
Martine Staal 2 29 V 0:09:06 0:27:17 0:36:23
Erika Klock 1 37 V 0:10:47 0:25:38 0:36:25
Renske Eilers 2 28 V 0:08:11 0:29:33 0:37:44
Aliza Tekofsky 2 35 V 0:13:14 0:26:25 0:39:39
Lindsay Grijpink-Ongering 2 39 V 0:08:34 0:32:42 0:41:16
Lavinia Meijer 1 33 V 0:14:10 0:27:32 0:41:42
Tineke Hoekstra 1 29 V 0:09:32 0:33:42 0:43:14
Marion van der Meer 1 39 V 0:10:56 0:32:41 0:43:37
Lianne Kedde 1 30 V 0:09:22 0:34:39 0:44:01
Dieuwertje ten Feld 1 37 V 0:11:58 0:36:51 0:48:49

Heren Masters 40+ 500m zwemmen 4,8 km lopen

Rob Kwaaitaal 2 46 M 0:06:26 0:17:45 0:24:11
Jan-Willem van der Knaap 1 47 M 0:09:06 0:22:14 0:31:20
Lammert Landman 1 40 M 0:08:48 0:23:27 0:32:15
Peter Broekroelofs 1 48 M 0:10:50 0:22:10 0:33:00
Frank van ’t Klooster 1 47 M 0:08:44 0:25:13 0:33:57
Albert Post 1 47 M 0:13:37 0:22:15 0:35:52
Wiep Mulder 1 45 M 0:10:18 0:26:30 0:36:48
Patrick Groen 1 45 M 0:11:59 0:26:44 0:38:43
Ivo Keulards 1 45 M 0:09:28 0:29:35 0:39:03
Martijn Voerman 1 43 M 0:11:17 0:28:19 0:39:36

Dames Masters 40+ 500m zwemmen 4,8 km lopen

Gonny Rosendaal 2 45 V 0:09:51 0:19:35 0:29:26
AnneMarie Bouwman 1 41 V 0:09:02 0:20:29 0:29:31
Femke Huijbreghts 2 41 V 0:08:20 0:21:59 0:30:19
Angelique Wolsing 1 49 V 0:09:49 0:23:16 0:33:05
Dorien Janse 1 41 V 0:11:10 0:22:44 0:33:54
Mariska van Wengen 2 49 V 0:08:34 0:25:25 0:33:59
Angelina Kuijpers 1 48 V 0:10:46 0:25:19 0:36:05
Evelien Ellenbroek 1 42 V 0:10:50 0:25:34 0:36:24
Marjon van Opijnen 1 43 V 0:08:44 0:28:59 0:37:43
Jose Tijhuis 1 49 V 0:09:55 0:35:08 0:45:03

Heren Masters 50+ 500m zwemmen 4,8 km lopen

Han Wolsing 1 51 M 0:09:00 0:18:04 0:27:04
Albert Willigenburg 2 50 M 0:08:56 0:20:22 0:29:18
Rudolf Meijer 2 56 M 0:07:21 0:21:58 0:29:19
Renier Meuwissen 2 53 M 0:07:10 0:24:00 0:31:10
Stéphane Ramuzat 1 53 M 0:08:59 0:25:01 0:34:00
Martin Smit 1 52 M 0:09:01 0:26:35 0:35:36
Marc Hek 1 59 M 0:13:10 0:31:46 0:44:56
Jan Fidder 1 53 M gestopt

Dames Masters 50+ 500m zwemmen 4,8 km lopen

Charlotte Bekken 1 50 V 0:11:18 0:24:55 0:36:13
Karin Gouw-Bijleveld 1 54 V 0:10:22 0:26:54 0:37:16
Caro Baumeister 1 51 V 0:13:16 0:27:44 0:41:00
Tjitske Kedde 1 58 V 0:10:50 0:30:14 0:41:04
Ingeborg van Dijke 1 56 V 0:11:21 0:31:19 0:42:40
Loes Louwers 1 50 V 0:10:14 0:33:42 0:43:56
Helene van der Werve 1 50 V 0:09:39 0:34:48 0:44:27
Anneke Bruin 1 53 V 0:11:53 0:34:26 0:46:19
Astrid Zijlstra 2 56 V 0:12:37 0:34:20 0:46:57
Elly Majoor 1 59 V 0:15:09 0:34:17 0:49:26

Heren Masters 60+ 500m zwemmen 4,8 km lopen

Jos ten Velden 1 62 M 0:08:55 0:20:34 0:29:29
Han van Oort 2 64 M 0:07:51 0:24:08 0:31:59
Peter Hendriksen 1 63 M 0:11:46 0:25:50 0:37:36
Wiep Waal 1 71 M 0:08:57 0:29:22 0:38:19

Dames Masters 60+ 500m zwemmen 4,8 km lopen

Irene Bellinga 1 72 V 0:13:59 0:29:52 0:43:51

Heren Overall 1000m zwemmen 9,6 km lopen

Frank Heestermans 2 27 M 0:13:10 0:33:59 0:47:09
Geert Lantink 2 30 M 0:12:30 0:38:42 0:51:12
Henry Piek 2 32 M 0:15:52 0:37:43 0:53:35
Okko de Haas 2 38 M 0:15:02 0:39:50 0:54:52
Lex Bruggink 1 30 M 0:17:54 0:37:20 0:55:14
Michel Huisken 2 35 M 0:15:24 0:41:10 0:56:34
Gerben de Jongh 1 28 M 0:16:43 0:40:06 0:56:49
Bastiaan de Kooter 1 37 M 0:18:47 0:38:17 0:57:04
Wim van Kippersluis 2 32 M 0:16:45 0:40:54 0:57:39
Leon van Doornik 2 39 M 0:13:38 0:46:56 1:00:34
Emiel Huisken 2 31 M 0:12:45 0:47:53 1:00:38
Jesse van de Burgwal 2 26 M 0:12:55 0:47:56 1:00:51
Mike Thijssing 1 25 M 0:19:59 0:42:04 1:02:03
Maarten Schenkelaars 1 37 M 0:20:05 0:44:45 1:04:50
Karel Schrijvers 2 35 M 0:17:14 0:49:28 1:06:42
Leon Versteeg 1 39 M 0:20:50 0:48:51 1:09:41
Martijn Verdonk 1 37 M 0:24:32 0:52:39 1:17:11
Bert Wallet 1 30 M 0:18:30 gestopt

Dames Overall 1000m zwemmen 9,6 km lopen

Jony Heerink 2 30 V 0:13:50 0:38:52 0:52:42
Henrieke Prins 2 30 V 0:16:01 0:38:08 0:54:09
Linda van Bemmel 2 31 V 0:13:40 0:41:06 0:54:46
Jorieke Casteleijn 2 31 V 0:15:07 0:40:35 0:55:42
Saskia Veerman 2 35 V 0:16:35 0:41:02 0:57:37
Anne Duijst 2 27 V 0:14:11 0:46:44 1:00:55
Germijn Heijnen 2 38 V 0:15:03 0:46:10 1:01:13
Roelien de Wolf 1 32 V 0:18:37 0:43:08 1:01:45
Debbie Everink 1 24 V 0:17:34 0:54:09 1:11:43
Nicolien de Graaff 1 24 V 0:19:29 1:01:14 1:20:43

Heren Masters 40+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen

Rick Nijhoving 2 43 M 0:12:58 0:38:07 0:51:05
Michel Besseling 2 42 M 0:15:58 0:35:10 0:51:08
Vincent Beijk 2 42 M 0:16:47 0:35:07 0:51:54
Wouter Zondervan 2 49 M 0:15:41 0:38:32 0:54:13
Nick Joswig 2 46 M 0:16:04 0:39:16 0:55:20
Ruud Kamp 2 46 M 0:15:52 0:42:11 0:58:03
Sander Teeuwisse 2 46 M 0:16:50 0:41:25 0:58:15
Hans Melgers 2 45 M 0:16:43 0:42:15 0:58:58
Paul Lebouille 2 46 M 0:16:43 0:42:16 0:58:59
Remco Larooij 2 44 M 0:16:55 0:42:38 0:59:33
Cor van Emmerik 1 43 M 0:18:24 0:44:04 1:02:28
Jeroen Hilwig 1 43 M 0:23:07 0:41:57 1:05:04
Bas Misset 2 42 M 0:18:55 0:46:56 1:05:51
Paolo La Guardia 1 40 M 0:25:29 0:41:47 1:07:16
Andre Ruitenbeek 1 46 M 0:18:48 0:51:07 1:09:55
Edwin van de Pol 1 43 M 0:22:06 0:48:33 1:10:39
Olav Wilke 2 44 M 0:15:42 gestopt
Jericho van der Aa 2 46 M 0:17:41 gestopt

Dames Masters 40+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen

Mirjam Weerd 2 41 V 0:12:48 0:37:33 0:50:21
Roos Tji 2 47 V 0:15:39 0:41:37 0:57:16
Hilly Panjer 2 48 V 0:16:51 0:42:47 0:59:38
Annemieke Rademaker 2 49 V 0:15:10 0:45:11 1:00:21
Irene van Drenth 1 47 V 0:18:01 0:51:23 1:09:24
Milla Skalkina 1 45 V 0:19:37 0:50:34 1:10:11
Britt Veenstra 1 43 V 0:21:59 0:48:28 1:10:27
Marcela Kroes 1 43 V 0:20:10 0:50:26 1:10:36
Welmoed Meindertsma 2 44 V 0:16:41 gestopt
Mariska Lagerweij 1 49 V 0:18:42 gestopt

Heren Masters 50+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen

Bob de Vries 2 50 M 0:12:43 0:38:15 0:50:58
Mark Lodewijks 2 50 M 0:15:31 0:39:45 0:55:16
Ruud van den Broek 2 56 M 0:16:09 0:41:18 0:57:27
Maarten Hienekamp 1 52 M 0:18:47 0:38:52 0:57:39
Roland Wessel 1 52 M 0:18:38 0:39:27 0:58:05
Frans Cortenbach 1 52 M 0:17:58 0:41:05 0:59:03
Peter Varenkamp 2 58 M 0:15:30 0:44:26 0:59:56
Peter Sanders 2 54 M 0:16:48 0:43:43 1:00:31
Peter Bos 1 53 M 0:19:41 0:42:08 1:01:49
Erik Anbeek 1 50 M 0:20:52 0:41:09 1:02:01
Gerco Pon 1 55 M 0:19:08 0:43:22 1:02:30
John Stevens 2 51 M 0:15:27 0:48:07 1:03:34
Michel Mulder 2 57 M 0:16:38 0:49:01 1:05:39
Eibert Leusink 1 57 M 0:17:02 0:49:39 1:06:41
Hans Bosman 1 50 M 0:20:30 0:47:40 1:08:10
John Berkeljon 2 50 M 0:18:47 0:50:18 1:09:05
Rene Bosman 1 54 M 0:21:44 0:47:24 1:09:08
Anton Pluim 2 51 M 0:18:50 0:50:58 1:09:48
Henk van den Hoek 1 51 M 0:20:10 0:52:57 1:13:07
Geerlof den Hartogh 1 58 M 0:20:27 0:53:02 1:13:29
Piet Kunst 1 56 M 0:26:12 0:48:02 1:14:14
Titus Blom 1 51 M 0:30:52 0:44:23 1:15:15
Jacko van der WIndt 1 52 M 0:22:33 0:53:49 1:16:22
Kees Bos 1 57 M 0:18:40 1:01:37 1:20:17
Wim Huijsman 1 51 M 0:21:29 1:08:31 1:30:00
Erwin Alebregtse 1 53 M 0:15:56 gestopt

Dames Masters 50+ 1000m zwemmen 9,6 km lopen

Nicky van Bruggen-Porsius 2 50 V 0:15:31 0:50:46 1:06:17
Anita Greefhorst 1 52 V 0:21:25 0:46:41 1:08:06
Martien van Rijn 1 50 V 0:19:10 0:48:59 1:08:09
Wil Jansen 1 56 V 0:21:21 0:56:32 1:17:53
Pascale Schaap 1 55 V 0:19:45 0:58:47 1:18:32
Yvonne Hogenkamp 1 53 V 0:22:07 1:00:49 1:22:56
Jos Vreeswijk 1 62 M 0:21:00 0:51:03 1:12:03

DUO 200m zwemmen 1,6 km lopen

Demian Schimmel 1 12 M 0:02:47 0:06:52 0:09:39 Bouwbdr V Hoeijen
Isa van Sintemaartensdijk 11 M Bouwbdr V Hoeijen
Noor Lubbers 1 11 V 0:03:29 0:06:48 0:10:17 N&N’s
Nina van der Vat 12 V N&N’s
Alex v Buttingha Wicher 1 13 M 0:04:03 0:06:23 0:10:26 Buttinga
Max Simons 13 M Buttinga

DUO 500m zwemmen 1,6 km lopen

Daan van Dieperbeek 16 M 0:07:31 0:23:03 0:30:34 RODANA
Robin Mol 2 17 V RODANA
Jibbe Teeuwisse 13 M 0:10:15 0:22:42 0:32:57 priem 59
Kristel Schlangen 1 47 V priem 59
Anika van Gessel 2 18 V 0:07:47 0:26:01 0:33:48 Cenna
Catlin van Gessel 20 V Cenna
Johan van Wieringen 1 57 M 0:08:34 0:32:27 0:41:01 Extra Belegen
Willy Cortus 50 M Extra Belegen

DUO 1000m zwemmen 1,6 km lopen

Brian Morssinkhof 2 31 M 0:13:01 0:35:05 0:48:06 tvw Hof v Twente
Marcel ten  Hove 36 M ttvw Hof v Twente
Annette Willigenburg 1 48 V 0:17:56 0:36:00 0:53:56 De Willigenburgjes
Thierry Willigenburg 20 M De Willigenburgjes
Stefan Vaessen 39 M 0:19:42 0:41:42 1:01:24 HUh?
Mieke Smits 1 36 V HUh?
Maren Kuipers 2 20 V 0:15:01 0:46:48 1:01:49 ttvw Hof v Twente
Mieke Prins 26 V ttvw Hof v Twente
Rinie Merkenij 54 M 0:17:32 0:51:28 1:09:00 NadadorYCorredorP
Petra Eckhardt 1 54 V NadadorYCorredorP
Dennis Tollenaar 2 57 M 0:22:28 1:02:06 1:24:34 De bikkels
Martin van Westerlaak 68 M De bikkels

 

Parcoursrecords na zwemloop 2016

Kwart

1000 m / 9,6 km M Youri Severin 42:54 2012
V Ingrid van Lubek 50:01 2004
Duo’s Brian Morssinkhof + Marcel ten Hove 48:06 2016

Achtste

500 m / 4,8 km M Youri Severin 22:11 2002
V Tanya ten Velden 25:58 2016
Duo’s Michel Riemersma + Dorien Riemersma 24:36 2014

Mini

200 m / 1,6 km M Gjalt Panjer 8:39 2016
V Sofie Rubbrecht 10:09 2009
Duo’s Demian Schimmel + Isa v. Sintemaartensdijk 9:39 2016