Jongens junioren D werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Ruud Louter 09-09-00 RKHAV 10.42 25.49 30.44   1447
2 Paavo de Leng 12-02-01 Dynamica 5.95 14.33 26.03   926
3 Youp Brouwer 26-12-00 AV Spirit 8.09 15.49 17.40   916
4 Thijs Beentjes 26-04-00 AV Nijkerk 7.40 13.69 20.46   899
5 Robin Hetharia 17-02-00 Phoenix 8.54 19.46 11.75   893
6 Felix Schillings 09-05-01 Dynamica 5.09 9.21 17.43   587
                 
Jongens junioren D sprint-/hordentweekamp 80m   80mh   ptn
1 Joep de Wit 01-03-00 Almere ’81 11.33 (-2,3) 14.52 (-1,8) 1008
2 Mirko de Pagter 20-02-00 Hanzesport 11.48 (-2,3) 15.52 (-1,8) 904
3 Tjerk van der Weij 15-03-00 AV Triathlon 11.95 (-2,3) 15.32 (-1,8) 851
4 Mike van Dijk 23-10-00 AV Haarlem 12.45 (-2,3) 15.98 (-1,8) 736
5 Felix Schillings 09-05-01 Dynamica 12.35 (-2,3) 16.51 (-1,8) 712
6 Jop de Vos 21-04-01 AV Triathlon dnf   18.90 (-1,8) 153
                 
Jongens junioren D springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Tjerk van der Weij 15-03-00 AV Triathlon 4.48 (+0,0) 1.33   999
2 Marijn Kriegsman 27-12-00 AV Triathlon 4.10 (+0,0) 1.33   922
3 Mike van Dijk 23-10-00 AV Haarlem 4.07 (+1,4) 1.28   880
4 Thijs Beentjes 26-04-00 AV Nijkerk 3.66 (+1,5) 1.33   834
                 
Jongens junioren D 1000m steeple          
1 Paavo de Leng 12-02-01 Dynamica 3.28.40        
2 Mike van Dijk 23-10-00 AV Haarlem 3.38.49        
                 
Meisjes junioren D werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Aïsha Hamidi 16-01-00 Phanos 10.14 21.86 21.97   1231
2 Nanah Fung-Loy 20-02-01 AV Sparta 10.33 19.46 23.13   1216
3 Fleur Praas 04-08-00 AV Triathlon 9.92 19.80 18.73   1121
4 Nanne Gelderblom 15-06-00 AV ’56 9.08 19.59 21.09   1120
5 Anne Kuperus 27-07-00 AV Haarlem 8.87 18.08 22.21   1102
6 Otte Wienese 30-05-01 GAC Hilversum 9.17 18.31 18.62   1054
7 Femke Bol 23-03-00 AV Triathlon 8.76 15.80 17.32   956
8 Aricia Limburg 07-02-00 AV Triathlon 9.54 17.44 12.33   918
9 Britt Hoff 24-06-00 AV Nijkerk 7.58 13.74 14.45   787
10 Melina Hoff 24-06-00 AV Nijkerk 6.66 14.99 15.36   783
11 Lonneke te Kloese 07-05-00 AV Triathlon 7.71 13.96 13.31   773
12 Michelle van de Sande 15-03-00 AV ’56 8.69 20.18 dnf   767
13 Joëlle Hoff 24-06-00 AV Nijkerk 7.21 13.51 13.45   739
14 Sienna Klous 15-10-01 AV Lycurgus 7.18 15.36 11.59   733
15 Talitha Bouwman 06-11-01 AV Triathlon 5.52 13.05 7.34   464
                 
Meisjes junioren D sprint-/hordentweekamp 60m   60mh   ptn
1 Nanah Fung-Loy 20-02-01 AV Sparta 8.99 (-1,7) 10.79 (-1,2) 1057
2 Channa de Bruijn 24-01-00 De Atleet 8.94 (-1,7) 11.02 (-1,2) 1039
3 Julia van Delft 20-03-00 GAC Hilversum 8.93 (-1,3) 11.20 (-2,6) 1020
4 Amina Schellekens 25-03-00 Phanos 9.42 (-1,7) 11.23 (-1,2) 928
5 Sanne van Drunen 02-03-00 AV Spirit 9.55 (-1,7) 11.99 (-1,2) 826
6 Otte Wienese 30-05-01 GAC Hilversum 9.58 (-1,3) 12.27 (-2,6) 794
7 Kim van Merode 14-12-00 ARV Achilles 9.48 (-1,7) 12.61 (-1,2) 780
8 Louiza Kruiswijk 18-10-01 Atverni 9.44 (-1,3) 13.35 (-2,6) 725
9 Lonneke te Kloese 07-05-00 AV Triathlon 9.66 (-1,7) 13.14 (-1,2) 705
10 Aïsha Hamidi 16-01-00 Phanos 9.72 (-1,3) 13.83 (-2,6) 642
11 Anna Oosterwegel 20-08-01 AV Daventria 10.55 (-1,3) 14.55 (-2,6) 468
                 
Meisjes junioren D springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Channa de Bruijn 24-01-00 De Atleet 4.44 (+2,0) 1.43   1072
2 Nynke van den Heuvel 20-04-00 Almere ’81 4.53 (+1,2) 1.33   1009
3 Jolein Buijs 12-07-00 VAV 3.91 (+2,4) 1.48   1007
4 Femke Bol 23-03-00 AV Triathlon 4.35 (+2,3) 1.23   899
5 Aricia Limburg 07-02-00 AV Triathlon 4.13 (+1,2) 1.23   855
6 Sienna Klous 15-10-01 AV Lycurgus 3.98 (+0,8) 1.23   825
7 Sanne van Drunen 02-03-00 AV Spirit 3.48 (+3,2) 1.33   798
8 Louiza Kruiswijk 18-10-01 Atverni 3.73 (+2,0) 1.23   775
9 Claartje van Gastel 03-11-01 AV Triathlon 2.64 (+1,8) 0.93   337
  Amina Schellekens 25-03-00 Phanos 4.04 (+0,0) dns    
                 
Meisjes junioren D 1000 steeple          
1 Fleur Praas 04-08-00 AV Triathlon 3.42.18        
2 Amina Schellekens 25-03-00 Phanos 3.44.18        
3 Jorieke Slangewal 12-09-00 Altis 4.03.94        
4 Anna Oosterwegel 20-08-01 AV Daventria 4.10.95        
                 
Jongens junioren C werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Daan van Liere 18-03-99 AV ’56 11.99 30.22 37.21   1693
2 Florian Wijnen 26-07-99 AV Attila 10.31 32.68 34.56   1615
3 Pelle Gelderblom 27-07-98 AV ’56 10.28 34.66 31.80   1602
4 Pim Pauel 09-07-98 AV Haarlem 10.75 28.28 35.03   1576
5 Freek Tiel Groenesteege 07-10-98 AV Clytoneus 11.51 29.30 29.21   1539
6 Rens de Ridder 03-06-99 Dynamica 10.09 27.28 35.55   1537
7 Luuk Peters 01-02-99 AV PEC 1910 9.74 21.88 35.56   1429
8 Jason Komen 04-04-98 AV Haarlem 8.24 27.36 30.03   1363
9 Aad Schuilenburg 11-04-99 AV Pijnenburg 8.37 22.54 33.89   1348
10 James Fung-Loy 15-06-99 AV Sparta 9.88 26.29 24.31   1335
11 Glenn Kunst 25-10-99 Haag Atletiek 7.83 28.51 27.05   1312
12 Jort Meijboom 08-07-99 AV Pijnenburg 6.62 24.09 30.88   1232
13 Rick Hollestelle 10-09-99 AV Triathlon 7.36 20.11 30.91   1204
14 Wim Vonk 19-03-98 AV Triathlon 9.91 17.29 25.32   1192
15 Jarne Kompier 06-02-99 AV Hanzesport 7.73 19.69 26.98   1154
16 Thijs Köllmann 04-09-99 AV Pijnenburg 6.99 24.25 21.20   1094
17 Arthur van Essen 17-02-99 AV Triathlon 6.50 18.99 21.42   975
18 Lex Butzelaar 14-01-98 AV Pijnenburg 5.16 21.87 22.23   958
19 Jorick de Vries 19-05-99 AV ’56 6.36 21.27 dnf   658
                 
Jongens junioren C sprinttweekamp 100m   150m   ptn
1 Lars Dirkzwager 23-03-98 AV ’56 13.16 (-2,7) 19.58 (-2,8) 1303
2 Jorick de Vries 19-05-99 AV ’56 13.83 (-2,7) 20.19 (-2,8) 1156
3 Joppe Stokvis 01-01-99 AV Triathlon 13.73 (-2,7) 20.68 (-2,8) 1127
4 Rick Hollestelle 10-09-99 AV Triathlon 14.33 (-1,1) 21.52 (-2,4) 984
5 Arthur van Essen 17-02-99 AV Triathlon 14.44 (-1,1) 21.60 (-2,4) 965
6 Juras Huijben 17-11-99 Phoenix 14.72 (-2,7) 21.69 (-2,8) 926
7 Niels Witmer 23-09-99 AV Haarlem 14.42 (-1,1) 22.78 (-2,4) 880
  Pim Pauel 09-07-98 AV Haarlem 13.12 (-2,7) dns    
  Govert van Loon 06-06-98 GAC Hilversum 13.46 (-2,7) dns    
                 
Jongens junioren C hordentweekamp 100mh   300mh   ptn
1 Pelle Gelderblom 27-07-98 AV ’56 15.48 (-1,7) 44.09   1414
2 Daan van Liere 18-03-99 AV ’56 15.61 (-1,7) 45.06   1367
3 Mats Tjepkema 1999 Phanos 16.11 (-1,7) 45.49   1309
4 Joppe Stokvis 01-01-99 AV Triathlon 16.05 (-1,5) 47.94   1235
5 Jason Komen 04-04-98 AV Haarlem 17.25 (-1,5) 46.08   1199
6 Richard Meuleman 16-05-99 Isala ’96 18.96 (-1,5) 46.17   1082
7 Gian Oerlemans 03-12-99 AV Triathlon 19.37 (-1,5) 49.18   965
8 Tim Jong 02-10-99 Altis 19.60 (-1,7) 53.69   831
9 Luuk Peters 01-02-99 AV PEC 1910 15.07 (-1,5) dnf   719
10 Mitchel Koenders 15-09-99 Phanos 21.68 (-1,7) 61.57   555
  James Fung-Loy 15-06-99 AV Sparta dns   55.33    
                 
Jongens junioren C springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Sven van Merode 02-10-98 ARV Achilles 5.28 (+0,9) 1.78   1514
2 Lars Dirkzwager 23-03-98 AV ’56 4.90 (+1,5) 1.63   1327
3 Tim Jong 02-10-99 Altis 4.59 (+1,4) 1.43   1103
4 Mitchel Koenders 15-09-99 Phanos 3.75 (+0,0) 1.18   742
  Imre Fodi 16-05-98 Phanos 5.03 (+1,4) dns    
                 
Jongens junioren C 1500m steeple          
1 Lars Olde 06-07-98 VAV 4.53.38        
2 Richard Meuleman 16-05-99 Isala ’96 5.12.09        
3 Gian Oerlemans 03-12-99 AV Triathlon 5.14.81        
4 Joppe Stokvis 01-01-99 AV Triathlon 5.27.16        
5 Reinder Prince 16-11-99 AV Triathlon 5.33.62        
6 Glenn Kunst 25-10-99 Haag Atletiek 5.36.80        
7 Jorick de Vries 19-05-99 AV ’56 5.47.90        
8 Wim Vonk 19-03-98 AV Triathlon 5.55.56        
                 
Meisjes junioren C werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Jacqueline Muts 15-05-99 Phanos 11.20 21.42 29.41   1397
2 Bente Lutteke 15-04-98 AV Hanzesport 9.33 20.41 32.40   1337
3 Imogen Beard 03-05-98 AV Clytoneus 8.62 20.60 32.33   1303
4 Anneloes Wonink 06-04-99 Groningen Atletiek 9.36 23.56 23.72   1254
5 Lotte Pröpper 03-07-99 Phanos 8.10 17.07 33.10   1218
6 Lisanne Brouwer 12-01-99 AV Spirit 8.44 21.97 23.33   1172
7 Luca Bos 22-01-98 GAC Hilversum 8.68 21.65 20.98   1136
8 Charissa Wagenveld 28-02-98 AV Nijkerk 7.76 18.93 25.90   1124
9 Lisa Schokker 27-03-99 AV Edam 9.04 22.01 18.98   1122
10 Dille Wienese 06-09-99 GAC Hilversum 7.41 15.66 20.31   940
11 Iris Komen 07-12-99 AV Haarlem 7.84 13.69 18.46   884
12 Shanice Maarschalkerweerd 20-08-99 AV Triathlon 6.48 16.49 13.04   750
  Beau Winnubst 26-05-99 AV Haarlemmermeer 8.50 15.94 dns    
                 
Meisjes junioren C sprinttweekamp 80m   150m   ptn
1 Silke Berendse 14-03-98 Phanos 10.51 (-1,4) 19.61 (-1,2) 1358
2 Gwen Reuver 28-03-99 Almere ’81 10.73 (-1,4) 20.59 (-1,8) 1230
3 Rianne Beuling 20-12-99 AV NOP 11.00 (-0,8) 20.27 (-1,6) 1213
4 Eveline Saalberg 30-07-98 GVAC 11.01 (-1,6) 20.56 (-1,8) 1186
5 Judith Endstra 16-02-99 KAV Holland 10.98 (-0,8) 20.79 (-1,6) 1171
6 Natalie Puper 28-07-98 AV Statina 10.96 (-1,6) 21.13 (-1,2) 1146
7 Lisanne Brouwer 12-01-99 AV Spirit 11.07 (-0,8) 21.06 (-1,8) 1134
8 Daphne Bakker 04-09-98 GAC Hilversum 11.38 (-1,4) 20.83 (-2,3) 1104
9 Jinke van der Sluis 18-07-99 AV Phoenix 11.19 (-1,4) 21.25 (-1,2) 1100
10 Zola Zwerver 12-09-99 AAC 11.33 (-1,6) 21.44 (-1,6) 1062
11 Jacqueline Muts 15-05-99 Phanos 11.34 (-1,6) 21.42 (-2,3) 1062
12 Dagmara Killaars 23-04-99 Scopias Venlo 11.21 (-1,4) 21.80 (-1,6) 1053
13 Lisanne Baetsen 10-02-98 Swift Atletiek 11.44 (-1,6) 21.57 (-1,2) 1035
14 Tjeerdtje van Gastel 11-04-99 AV Triathlon 11.50 (-0,8) 21.76 (-2,3) 1011
15 Bente Lutteke 15-04-98 AV Hanzesport 11.65 (-1,6) 21.84 (-1,8) 982
16 Nienke Heida 05-05-98 AV Clytoneus 11.56 (-0,8) 22.03 (-1,2) 982
17 Nienke Streekstra 04-04-98 AV Spirit 11.83 (-1,4) 22.07 (-1,6) 939
18 Isa van Delft 08-03-98 GAC Hilversum 11.84 (-0,8) 22.62 (-1,2) 898
  Simone Lamberts 07-02-99 Scopias Venlo 10.90 (-0,8) dns    
  Beau Winnubst 26-05-99 AV Haarlemmermeer 11.35 (-1,4) dns    
  Bo de Beer 13-12-98 AV Pijnenburg 11.91 (-1,6) dns    
                 
Meisjes junioren C hordentweekamp 80mh   300mh   ptn
1 Britta de Haan 31-03-99 AV Clytoneus 12.49 (-0,8) 47.37   1266
2 Emma Oosterwegel 29-06-98 AV Daventria 12.78 (-1,8) 48.17   1208
3 Simone Lamberts 07-02-99 Scopias Venlo 12.82 (-0,8) 49.28   1171
4 Rianne Beuling 20-12-99 AV NOP 12.80 (-0,8) 49.42   1169
5 Iva Klein Baltink 04-02-98 Daventria 13.06 (-2,3) 50.07   1122
6 Eva Nagelkerke 12-01-99 Atletiek Maastricht 14.11 (-0,8) 49.13   1046
7 Anneloes Wonink 06-04-99 Groningen Atletiek 13.94 (-2,3) 51.85   985
8 Emese Vossenaar 03-01-99 Prins Hendrik 14.34 (-1,8) 53.73   902
9 Jolijn van Dijk 03-06-98 GAC Hilversum 14.23 (-1,8) 55.08   879
10 Tjeerdtje van Gastel 11-04-99 AV Triathlon 14.44 (-1,8) 54.64   871
11 Imogen Beard 03-05-98 AV Clytoneus 14.67 (-2,3) 56.15   817
12 Paulien Karsemeijer 10-02-99 AV Clytoneus 15.65 (-1,8) 53.76   796
13 Dille Wienese 06-09-99 GAC Hilversum 16.24 (-0,8) 55.33   717
14 Ilse Dirkzwager 15-11-99 AV ’56 17.92 (-2,3) 60.27   507
15 Femke Jansen 29-03-99 AV Pijnenburg 17.42 (-2,3) 65.11   448
                 
Meisjes junioren C springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Britta de Haan 31-03-99 AV Clytoneus 5.12 (+2,3) 1.58   1331
2 Iva Klein Baltink 04-02-98 Daventria 4.70 (+2,6) 1.58   1247
3 Judith Endstra 16-02-99 KAV Holland 4.84 (+1,8) 1.48   1196
4 Natalie Puper 28-07-98 AV Statina 4.76 (+2,4) 1.48   1179
5 Silke Berendse 14-03-98 Phanos 4.75 (+3,2) 1.43   1136
6 Gwen Reuver 28-03-99 Almere ’81 4.28 (+3,0) 1.43   1040
7 Luca Bos 22-01-98 GAC Hilversum 4.61 (+2,7) 1.33   1026
8 Paulien Karsemeijer 10-02-99 AV Clytoneus 4.53 (+3,3) 1.33   1009
9 Wouke van ’t Klooster 12-12-99 AV Pijnenburg 3.86 (+3,7) 1.48   997
10 Daphne Bakker 04-09-98 GAC Hilversum 4.13 (+1,0) 1.38   968
11 Nienke Heida 05-05-98 AV Clytoneus 3.94 (+1,8) 1.38   930
12 Odile Verzantvoort 07-04-98 AV Triathlon 3.86 (+1,5) 1.33   874
13 Joyce Reijnen 17-08-98 AV Nijkerk 3.59 (+1,9) 1.28   784
14 Femke Jansen 29-03-99 AV Pijnenburg 3.55 (+3,3) 1.28   776
15 Dagmara Killaars 23-04-99 Scopias Venlo dns   1.43   566
                 
Meisjes junioren C 1500 steeple          
1 Annemarie Slangewal 12-09-98 Altis 5.21.75        
2 Jasmijn Bakker 11-10-99 AV Triathlon 5.25.83        
3 Emma Kok 28-02-99 Phanos 5.40.90        
4 Odile Verzantvoort 07-04-98 AV Triathlon 6.38.52        
                 
Jongens junioren B werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen 13.74 41.07 45.59   1991
2 Sven Poelmann 05-06-97 GAC Hilversum 12.61 35.38 47.54   1832
3 Henrik Pröpper 31-10-97 Phanos 10.40 39.07 48.01   1762
4 Tobias Bakx 17-10-97 AC TION 10.25 24.46 45.68   1393
5 Quentin van der Molen 02-05-97 GAC Hilversum 9.16 27.39 26.59   1079
6 Evan de Schrijver 19-09-97 AV ’56 10.70 18.38 25.08   929
7 Merijn van Essen 10-07-97 AV Triathlon 7.12 17.24 27.90   668
                 
Jongens junioren B sprinttweekamp 100m   200m   ptn
1 Rodrigo Willy Broer 27-08-96 AV Daventria 11.44 (-0,5) 22.84 (-2,3) 1457
2 Jamiro Elabeidi 03-02-96 Leiden Atletiek 11.90 (-1,3) 24.35 (-2,3) 1214
3 Sawa Bezelev 13-07-98 Athlos 11.90 (-1,3) 24.41 (-1,4) 1209
4 Max Kooijmans 26-03-96 AV Achilles 12.34 (-0,5) 24.54 (-2,4) 1109
5 Luc Orbons 25-01-96 AV Phoenix 12.36 (-1,3) 25.30 (-2,4) 1041
6 Jasper Koopmans 09-02-96 Hellas 12.49 (-1,3) 25.22 (-2,4) 1022
7 Mike Jong 02-10-96 Altis 12.90 (-0,5) 25.39 (-2,4) 934
8 Merwin Zeegers 02-08-96 AAC Amsterdam 12.74 (-0,5) 25.82 (-1,4) 927
9 Finn de Leng 24-02-97 ADSV Dynamica 13.12 (-1,3) 26.68 (-2,3) 794
10 Jelle Heijne 18-06-97 AV Clytoneus 12.89 (-1,3) 27.58 (-1,4) 770
  Hilbrand Wouters 08-03-97 AV Triathlon 12.41 (-1,3) dns    
  Menno Blom 17-07-96 AV Pijnenburg 12.41 (-0,5) dns    
  Job Wiltink 02-12-97 KAV Holland 12.65 (-0,5) dns    
                 
Jongens junioren B 400tweekamp 400m   400mh   ptn
1 Ryan Jong 02-10-96 Altis 54.54   61.66   1276
2 Rens van der Schaaf 03-04-97 VAV 55.43   60.56   1272
3 Evan de Schrijver 19-09-97 AV ’56 55.11   63.75   1204
4 Boris Schram 25-09-97 GAC Hilversum 58.25   63.88   1091
5 Bart Roes 19-02-97 AV Clytoneus 61.97   70.58   832
                 
Jongens junioren B springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Dion van Kessel 12-06-97 Typhoon 5.70 (+1,6) 1.83   1244
2 Aldo Vree 06-10-97 GAC Hilversum 5.54 (+2,7) 1.63   1021
3 Darek Killaars 08-10-96 Scopias Venlo 5.16 (+1,0) 1.63   931
4 Jelle Heijne 18-06-97 AV Clytoneus 5.57 (+2,1) 1.53   931
5 Boris Schram 25-09-97 GAC Hilversum 4.89 (+1,6) 1.58   817
  Tobias Bakx 17-10-97 AC TION 5.93 (-0,2)      
                 
Meisjes junioren B werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Carolien de Pater 25-01-97 Avantri 11.13 31.55 24.23   1729
2 Yara van Dee 09-01-97 AV Phoenix 10.22 27.81 28.22   1668
3 Tanne Schuiling 16-05-96 AV Daventria 8.37 24.53 37.01   1619
4 Kirsten de Haan 14-10-97 AV Clytoneus 9.18 26.19 26.37   1527
5 Marije Efdee 07-08-97 Leiden Atletiek 9.92 21.05 22.80   1388
6 Chantal Elzinga 06-02-97 AV Aquilo 9.16 24.92 19.81   1362
7 Yorine Verhoeven 20-12-97 AV Clytoneus 7.08 17.30 23.55   1097
  Arlyn Haveman 29-03-97 Leiden Atletiek 9.83 dns 32.38    
                 
Meisjes junioren B sprinttweekamp 100m   200m   ptn
1 Tasa Jiya 16-09-97 AV Lycurgus 12.99 (-1,8) 26.81 (-4,2) 1377
2 Mariska Graat 16-03-97 Almere ’81 13.93 (-1,8) 28.29 (-1,0) 1111
3 Laura van Haaften 20-03-96 AV Groene Ster 13.82 (-1,8) 28.87 (-2,2) 1089
4 Dewi Posthuma 17-02-96 AV Pijnenburg 14.01 (-1,8) 28.54 (-1,0) 1081
5 Yara Gast 16-04-96 AV Triathlon 13.70 (-1,8) 29.33 (-4,2) 1079
6 Yasmin Kammeron 30-06-97 AV Daventria 13.95 (-2,5) 28.78 (-4,2) 1075
7 Lucy van Berkel 21-07-96 AV Statina 14.20 (-2,5) 28.76 (-1,0) 1037
8 Lisa van Disseldorp 1997 AV Hanzesport 14.62 (-2,5) 29.64 (-1,0) 919
9 Rianne Seefat 25-01-97 AV Unitas 14.55 (-2,5) 30.09 (-2,2) 901
10 Annemarie ten Kate 06-10-97 De Spartaan 14.60 (-1,8) 30.47 (-2,2) 871
11 Jente Frints 25-11-97 AV Pijnenburg 15.15 (-2,5) 30.07 (-4,2) 819
12 Iris Oosting 04-11-97 GAC Hilversum 15.64 (-2,5) 32.65 (-1,0) 611
13 Eva Tetteroo 26-07-97 AV Olympus ’70 dnf   28.69 (-2,2) 565
                 
Meisjes junioren B 400tweekamp 400m   400mh   ptn
1 Nida Huijben 17-11-99 AV Phoenix 61.30   68.13   1467
2 Noa van Ginneken 24-08-97 Prins Hendrik 62.89   67.50   1435
3 Lucy van Berkel 21-07-96 AV Statina 64.76   70.73   1308
  Sabine Rutten 04-05-97 VAV 59.63   dns    
  Cathelijn Peeters 06-11-96 Atledo dns   71.07    
  Arlyn Haveman 29-03-97 Leiden Atletiek dns   74.47    
                 
Meisjes junioren B springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Eva Tetteroo 26-07-97 AV Olympus ’70 5.13 (+0,9) 1.48   1412
2 Welmoed Jonker 16-06-97 AV Daventria 4.63 (+1,3) 1.58   1397
3 Yara Gast 16-04-96 AV Triathlon 4.43 (+1,5) 1.53   1293
4 Carmen Hoff 16-08-97 AV Nijkerk 3.39 (+3,6) 1.18   572
  Rianne Seefat 25-01-97 AV Unitas 4.24 (+1,1) dns    
                 
Jongens junioren A werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Patrick Zweekhorst 30-03-94 AV Triathlon 12.06 36.90 38.45   1695
2 Ricardo Aberkrom 22-03-94 AV Edam 10.06 32.38 33.50   1381
3 Martin Schokker 07-03-95 AV Edam 10.26 28.77 31.73   1285
4 Edward van Egdom 13-06-95 AV Triathlon 9.34 26.17 38.18   1258
5 Kevin Land 03-06-95 AV Pijnenburg 9.74 23.20 37.44   1202
6 Robert Verschuren 01-03-95 AV Haarlem 8.52 19.19 35.88   975
  Erik Huijing 22-09-95 Phanos dns 42.08 53.54    
  Nick Gieltjes 13-05-95 AV Statina 9.63 dns 35.04    
  David Kater 24-06-95 AV PEC 1910 dns dns 54.26    
            (55,47)*    
                 
Jongens junioren A sprinttweekamp 100m   200m   ptn
1 Maarten Stuivenberg 25-04-95 VAV 11.60 (-1,7) 22.96 (-2,7) 1409
2 Alan van Rossum 30-03-95 AV Haarlem 12.41 (-1,7) 25.44 (-2,7) 1019
3 Robert Verschuren 01-03-95 AV Haarlem 13.06 (-1,7) 27.16 (-1,4) 770
4 Irvin Osnabrugge 29-09-95 Fit 13.13 (-1,7) 27.38 (-1,4) 743
  Thierry Belt 11-09-95 AV Triathlon dns   26.19 (-1,4)  
  Jeroen Bol 28-05-95 AV Triathlon 12.71 (-1,7) dns    
                 
Jongens junioren A 400tweekamp 400m   400mh   ptn
  Laurens Oosterwegel 10-07-95 AV Daventria dns   62.45    
                 
Jongens junioren A springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Thierry Belt 11-09-95 AV Triathlon 5.92 (+3,3) 1.78   1248
2 Marius Wouters 22-04-95 AV Triathlon 5.52 (+2,0) 1.83   1202
3 Erwin de Vor 28-11-95 VAV 5.64 (+1,9) 1.78   1184
4 Jeroen Bol 28-05-95 AV Triathlon 5.18 (+0,4) 1.68   984
                 
Meisjes junioren A werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Anne-Lique Weeren 10-02-94 Hellas 11.23 34.38 41.39   2090
            (41,91)*    
2 Femke Kleinhout 27-06-95 Climax 8.93 37.42 33.73   1867
                 
Meisjes junioren A sprinttweekamp 100m   200m   ptn
1 Djanne van Kooten 09-06-95 VAV 13.18 (-1,8) 26.95 (-4,2) 1332
2 Nikki Klarenbeek 1995 AV Pijnenburg 13.72 (-1,8) 28.01 (-2,2) 1164
3 Katja Slangewal 27-12-95 Altis 13.70 (-2,5) 28.82 (-4,2) 1112
                 
Meisjes junioren A 400tweekamp 400m   400mh   ptn
  Elise Rutten 29-06-94 VAV 60.89   dns    
                 
Meisjes junioren A springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Linda Hansen 14-06-94 AV Atverni 4.65 (+2,9) 1.53   1349
2 Katja Slangewal 27-12-95 Altis dnf   1.68   914
  Djanne van Kooten 09-06-95 VAV 5.61 (+0,0) dns    
                 
Mannen Senioren werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Harald Bust 03-06-92 Hellas 12.25 39.76 51.99   1957
2 Jannik Klumpenaar 12-05-87 VAV 11.01 30.71 51.72   1678
3 Raimo Westerhof 12-10-86 AV Athlos 9.72 29.47 40.24   1397
4 Tim Rombout 07-02-88 AV Haarlem 9.37 25.65 42.54   1313
5 Sander van den Belt 06-08-86 AV Athlos 8.74 25.57 30.88   1079
6 Martijn Spaan 02-02-85 AV Phoenix 8.63 23.76 22.45   869
  Jurriaan Wouters 18-04-93 Hellas dns dns 64.70    
  Niels Kleijwegt 10-01-88 AV Pijnenburg dns dns 53.50    
  Wart Weeren 29-01-92 Hellas dns dns 49.76    
  Robin Coops 09-09-90 Hellas dns 28.21 dns    
                 
Mannen Senioren sprinttweekamp 100m   200m   ptn
1 Kevin van de Wassenberg 21-06-87 AV Athlos 11.88 (-1,3) 23.82 (-1,5) 1266
2 Dennis de Groot 28-01-83 AV Phoenix 11.95 (-1,3) 24.30 (-1,5) 1208
3 Bas Jubels 23-06-83 AV Phoenix 12.25 (-3,9) 23.70 (-1,7) 1202
4 Niels Ran 14-03-88 AV Haarlem 12.71 (-1,3) 26.17 (-1,5) 906
  Raimo Westerhof 12-10-86 AV Athlos 12.57 (-3,9) dns    
  Jeroen Eerden 18-03-90 AV Phoenix dns   29.66 (-1,5)  
                 
Mannen Senioren 400tweekamp 400m   400mh   ptn
1 Bas Land 12-02-93 AV Pijnenburg 53.55   60.17   1353
  Bas Jubels 23-06-83 AV Phoenix 52.72   dns    
                 
Mannen Senioren springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Marco Jansen 14-08-90 AV Pijnenburg 6.27 (+1,9) 1.68   1234
2 Quincy van Driesten 08-07-93 Altis 5.16 (+2,0) 1.88   1162
3 Harald Bust 03-06-92 Hellas 6.91 (+1,4) dns   801
4 Rens van Dijk 30-03-91 Altis dnf   1.83   707
  Joris Hallegraeff 23-03-93 AV Atilla 6.31 (+0,0) dns    
                 
Vrouwen Senioren werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Sacha Popping 18-03-91 AV PEC 1910 10.19 38.14 35.18   1991
2 Maaike Dortmond 25-08-93 VAV 9.00 29.33 30.16   1652
3 Mandy van Egdom 10-08-93 Running 2000 9.41 29.01 28.11   1637
4 Mirthe Wiltink 10-05-93 KAV Holland 10.01 18.40 32.68   1513
5 Vivian Boer 06-10-93 AV Phoenix 8.11 18.76 34.60   1420
  Femke Oude Ophuis 24-03-89 AV PEC 1910 12.44   43.07    
  Susanne van der Hoeven 06-02-92 AV Pijnenburg dns 20.62 32.05    
  Patricia Harteveld 13-12-90 Climax dns   42.76    
  Suzan van Amerongen 10-03-93 Hellas dns   38.39    
                 
Vrouwen Senioren sprinttweekamp 100m   200m   ptn
1 Claudia van Offeren 07-03-88 VAV 13.68 (+0,2) 28.61 (-2,7) 1129
2 Iris Hussels 01-05-90 AV Phoenix 14.12 (+0,2) 29.13 (-2,7) 1025
3 Jorine Teunis 09-09-87 VAV 15.02 (+0,2) 30.92 (-2,7) 786
4 Laurie Romeijn 20-10-90 VAV 14.94 (+0,2) 31.63 (-2,7) 758
5 Lisanne Drost 27-08-91 AV Athlos dnf   26.99 (-2,7) 685
                 
Vrouwen Senioren 400tweekamp 400m   400mh   ptn
1 Kirsten Huijgen 12-07-85 AV Athlos 63.82   71.51   1317
2 Bo Welgraaf 03-12-93 AV ’34 69.55   80.78   991
3 Anne Elevelt 05-06-93 AV Phoenix 72.85   79.34   944
4 Mirthe Muilwijk 19-04-89 AV Phoenix 75.58   82.94   826
  Linda Hulsbeek 27-12-89 VAV 64.47   dns    
                 
Vrouwen Senioren springtweekamp ver   hoog   ptn
1 Lisanne Drost 27-08-91 AV Athlos 5.09 (+2,9) 1.68   1612
2 Claudia Aernoudts 05-08-92 Altis 4.83 (+2,4) 1.58   1447
3 Femke Oude Ophuis 24-03-89 AV PEC 1910 3.63 (+1,8) 1.43   971
  Kristel van Es 30-01-90 AV Haarlem dns   1.48    
                 
Mannen Masters 40 werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Martijn van de Peppel 05-03-72 VAV 9.05 24.65 32.72   1111
                 
Mannen Masters 40 sprinttweekamp 100m   200m   ptn
1 Richard van Delft 15-01-73 GAC Hilversum 12.50 (-3,9) 24.82 (-1,7) 1054
2 Carlo van de Weerd 16-07-68 VAV 13.76 (-1,3) 29.10 (-1,5) 526
                 
Mannen Masters 40 400tweekamp 400m   400mh   ptn
1 Zeger Knipmeijer 06-06-70 Altis 67.56   76.13**   582
                 
Mannen Masters 45 werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Carel van der Werf 26-11-63 AV Phoenix 8.63 26.44 31.93   1109
2 Joost Prins 20-02-64 GAC Hilversum 7.80 17.59 24.37   670
                 
Mannen Masters 45 sprinttweekamp 100m   200m   ptn
1 Roel Carati 16-02-68 Phanos 13.36 (-3,9) 26.89 (-1,7) 739
                 
Mannen Masters 45 400tweekamp 400m   400mh**   ptn
1 Eric de Jonge 13-01-66 AV Phoenix 61.63   73.02   796
                 
Mannen Masters 50 werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Jurgen van den Brom 10-05-62 AV Zuidwal 9.15 27.82 21.35   988
                 
Vrouwen Masters werpdriekamp kogel discus speer   ptn
1 Joyce de Wit 26-04-65 AAV ’36 6.82 15.99 10.10   710
                 
                 
* betere prestatie in extra drie pogingen, telt niet meer voor werpdriekamp        
** race niet regelmentair verlopen (9 horden)