Naar uitslagen ploegen

Foto’s van Jacques Conijn:

Jongens junioren AB
Meisjes junioren AB
Jongens junioren C 
Meisjes junioren C 
Jongens junioren D
Meisjes junioren D
J/M pupillen mini
Jongens pupillen C
Meisjes pupillen C
Jongens pupillen B
Meisjes pupillen B
Jongens pupillen A
Meisjes pupillen A

Jongens junioren A (MU20)

5300m
1 Tim de Wild Hellas 17:02
2 Ioann Lobles Noordkop 17:07
3 Twan Deumers Lycurgus 18:07
4 Jarik van de Mast Altis 18:15
5 Iker Bruggink U-Track 18:17
6 Rowan Dekker AV Castricum 18:28
7 Sven Druijff Triathlon 18:41
8 Demy Wit Phanos 18:55
9 Aike van der Lei AV Edam 19:09
10 Laurens van Hofslot Triathlon 19:28
11 Anton van Triest Clytoneus 20:01
12 Thomas Schols Atverni 20:11
13 Wesley Steenbakker AV Castricum 20:20
14 Oscar Meijer Altis 20:29
15 Joost Emmaneel NOVA 20:34
16 Sander Buikman AV Edam 22:09
17 Isaac Abraham Zewdie U-Track 22:39

Jongens junioren B (MU18)

5300m
1 Nathan Houwaard Triathlon 17:37
2 Pibe Baartman Phanos 18:28
3 Vasco Mosselman SAV 18:37
4 Thom van der Leest Altis 18:46
5 Finn Castricum Lycurgus 19:00
6 Finn van Ek U-Track 19:09
7 Thijs ten Bruggencate Hera 19:18
8 Benjamin Post Altis 19:21
9 Francesco Zanirato Hellas 19:26
10 Daniel Winkels AV Aalsmeer 19:28
11 Jari Schoorlemmer Altis 19:44
12 Ymme van Komen Hollandia 19:54
13 Timo Straathof Atverni 19:57
14 Ischa Sachs AV ’23 20:00
15 David van Kuik U-Track 20:16
16 Gijs van der Kolk Trias 20:17
17 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 20:21
18 Sven Huijnen Altis 20:23
19 Pablito Poye AAC 20:23
20 Taeke Roukema AV ’23 20:25
21 Jonne Roos Lycurgus 20:28
22 Rick Snijder Triathlon 20:37
23 Finn Rademaker AV Aalsmeer 20:42
24 Max Rijkers Triathlon 20:42
25 Alec Deumers AV Castricum 20:45
26 Riemer Kerkstra AV ’23 20:53
27 Finn de Keizer GAC Hilversum 20:53
28 Levi Relyveld Atverni 21:48
29 Emil de Graaf Phanos 23:34

Meisjes junioren A (VU20)

3100m
1 Mischa Pier AV ’23 11:22
2 Britt Jager Altis 11:53
3 Tara Ozinga AV Aalsmeer 11:57
4 Ruth Spijker AV Castricum 12:11
5 Lotte Zethof AV Aalsmeer 12:37
6 Myrthe Vernooij Altis 12:53
7 Melissa Steenbakker Atos 12:56
8 Lena Broere Triathlon 13:15
9 Tessa van Herp Lycurgus 13:54
10 Marit Jansons Triathlon 14:52
11 Yoni Bas AV Castricum 14:57

Meisjes junioren B (VU18)

3100m
1 Loes Kempe Altis 10:59
2 Jikke van der Ploeg Triathlon 11:03
3 Karlijn Mesman Atverni 11:35
4 Emma Landman Triathlon 11:47
5 Carmen Guellai Atos 11:48
6 Noa Hartog Phanos 11:56
7 Robine Hooiveld SAV 12:00
8 Meike Rozemeijer Hera 12:06
9 Maartje Rinsema Altis 12:14
10 Anniek van Triest Clytoneus 12:23
11 Laura Babucci NEA Volharding 12:54
12 Emily Verhoef Pijnenburg 12:55
13 Silke Mählmann U-Track 13:09
14 Elin Buitenhuis Zeewolde Atletiek 13:20
15 Tess van Zuilen Phanos 13:24
16 Mette Smithuis AV Aalsmeer 13:34
17 Fanny den Uyl Phanos 13:39
18 Noèlle Veraart AV Castricum 13:40
19 Tara de Greeuw Hollandia 13:43
20 Nina Croockewit Phanos 13:49
21 Rosan de Jong AAC 13:49
22 Elieke Kars Zeewolde Atletiek 15:09
23 Nicky Verlaan AV Aalsmeer 16:07

Jongens junioren C

3800m
1 Sepp Schulte AV Castricum 13:27
2 Rink Rewijk Phanos 13:36
3 William van Triest Clytoneus 13:40
4 Max Preijer SAV 13:44
5 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 13:56
6 Dim Petrusma Altis 14:22
7 Nariño Renfurm SAV 14:22
8 Biek Komen Hylas 14:22
9 Noah Schoonhoven Atverni 14:24
10 Lars Beijk Phoenix 14:24
11 Eric Posthumus U-Track 14:33
12 Silvan van Hussel AV Nijkerk 14:34
13 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 14:38
14 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek 14:40
15 Kai Vermeulen AV Castricum 14:43
16 Thijmen van der Burg Hera 14:46
17 Tobias van Dasselaar AV Nijkerk 14:46
18 Ewoud van Schaik Zeewolde Atletiek 14:58
19 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 15:01
20 Davide Zanirato Hellas 15:09
21 Joris Mantel AV ’23 15:16
22 Aymane Kwyasse AV ’23 15:16
23 Luc Benschop AV Nijkerk 15:23
24 Jochem Klein Altis 15:24
25 Thijs Kempe Altis 15:24
26 Mike Middelkoop Triathlon 15:31
27 David Spits Atos 15:40
28 Marijn de Vries Clytoneus 15:41
29 Noah Groen in ’t Wout Clytoneus 15:47
30 Rowan de Wit NEA Volharding 15:56
31 Tijn van de Grijp Altis 16:02
32 Daniel Kuipers Atverni 16:14
33 Lasse Zentveld AV Castricum 16:14
34 Lukas van der Linde Fit 16:18
35 Benjamin Götte Triathlon 16:20
36 Finn Ansing Atverni 16:25
37 Jelle Rol NEA Volharding 16:29
38 Noah Ulrich AV ’23 16:30
39 Jesse Voogd Triathlon 16:32
40 Nathaniel Dijkerman Almere ’81 16:35
41 Quin van de Klok Zeewolde Atletiek 16:37
42 Bjorn Klein Zeewolde Atletiek 16:39
43 Ivan Nillessen NEA Volharding 16:50
44 Kite Braamhaar Hera 17:10
45 Evan van Eck Phoenix 17:14
46 Eric Juckers SAV 17:23
47 Floris van Tuijl Almere ’81 17:28
48 Noam Michiels Clytoneus 17:38
49 Boaz van Laar Altis 17:48
50 Merlijn Marechal AV Castricum 21:40
51 Yarran Rippl AV ’23 21:53

Meisjes junioren C

2300m
1 Maud de Jong AV ’23 8:24
2 Rosalie ten Bruggencate Hera 8:48
3 Evie de Roos Atverni 9:03
4 Milana Oortjes Altis 9:06
5 Eleanor Musil Phanos 9:09
6 Gwen Hoekstra SAV 9:16
7 Noortje Zwaal Altis 9:17
8 Roos Verblauw Altis 9:19
9 Sophie Blom Spirit Lelystad 9:20
10 Marit Vermeij Phanos 9:25
11 Denise Kliphuis Fit 9:30
12 Hannah Vos Fit 9:31
13 Vere Ingram Fit 9:33
14 Lara van ’t Klooster Triathlon 9:37
15 Ella Haaksman Hellas 9:44
16 Ella Klumpenhouwer SAV 9:47
17 Anna Braeken-Kristensen Altis 9:48
18 Ella Braun Phanos 9:50
19 Sterre Kuipers AV Edam 9:50
20 Eliane Meurs NEA Volharding 9:55
21 Lieke Smit Atverni 9:56
22 Lisemijn van den Bosch Phanos 10:03
23 Fiene Jonk AV Edam 10:05
24 Iris van Eerde Zeewolde Atletiek 10:06
25 Jonna Brommer Hylas 10:07
26 Romy Bendanon Altis 10:13
27 Linde Zijlstra Altis 10:14
28 Joyce Kroon Lycurgus 10:15
29 Lisa Sevenhuijsen Hylas 10:15
30 Kaitlyn Groot AV ’23 10:17
31 June Besuyen Altis 10:20
32 Emma Siblesz AV ’23 10:21
33 Isabel Poel Phanos 10:24
34 Yfke van der Meer Altis 10:25
35 Valerie Verbree AAC 10:27
36 Susanna Juckers SAV 10:29
37 Sára Hulstijn AV ’23 10:37
38 Renske Versteeg Pijnenburg 10:53
39 Isa Mulders Trias 11:09
40 Loïs Hooiveld SAV 11:10
41 Femi van Buuren Phoenix 11:16
42 Caitlin Verhaar Pijnenburg 11:19
43 Esmee Kramer Pijnenburg 11:44

Jongens junioren D2

2300m
1 Henry Nicolaas Altis 8:05
2 Florian Rijks Trias 8:30
3 Pelle de Raad Altis 8:30
4 Timo Limonard AAC 8:30
5 Sven Boshuizen Atos 8:49
6 Sofian el Kaddouri AAC 8:49
7 Teun Westein Phoenix 8:51
8 Finn Speckmann Altis 8:55
9 Janowa Weide U-Track 9:00
10 Laslo Fransman AV ’23 9:01
11 Timo Hensen Hylas 9:01
12 Luuk Dresen Fit 9:02
13 Teun van Hoof Atos 9:10
14 Espen van der Welle NOVA 9:12
15 Kay Kosters Hylas 9:14
16 Jarit Kershof Startbaan 9:16
17 Joek Boonstra BAV 9:20
18 Mark Westra AKU 9:24
19 Sven Dekker Clytoneus 9:24
20 Jesse Francke AAC 9:25
21 Sil Zaayer Phoenix 9:27
22 Sem Hovinga AV ’23 9:29
23 Pieter Huneker U-Track 9:42
24 Greanderick Jansen Almere ’81 9:43
25 Daan Beeks Altis 9:49
26 Tije Jillings Hera 9:54
27 Jasper Konijn NOVA 9:55
28 Samuel Post Altis 9:59
29 Pepijn Keppel Phoenix 10:00
30 Yoep Roeleveld AV ’23 10:00
31 Lucas van Lien Zeewolde Atletiek 10:00
32 Viggo Wolthuis NOVA 10:02
33 Jens van de Wetering Triathlon 10:03
34 Pepijn Wagenaar Almere ’81 10:07
35 Yaïr van der Feen AAC 10:08
36 Jasper van Eck Atverni 10:09
37 Stijn van Zijst Fit 10:11
38 Lars van der Spek Fit 10:11
39 Wout Wieringa AV Castricum 10:11
40 Luuk Zwanenburg Hylas 10:14
41 Noah Beentjes AV Castricum 10:17
42 Sam Glorie AV Castricum 10:17
43 Hugo van Rens BAV 10:18
44 Aron van Kempen Clytoneus 10:25
45 Lars Schramp AV Castricum 10:30
46 Damian Verweij Zeewolde Atletiek 10:42
47 Jitte Kooij Hylas 10:51
48 Wessel Siezen Fit 10:55
49 Sven Brijde Startbaan 11:06
50 Jord Stuyt NOVA 11:20
51 Kas Wijbenga Startbaan 11:22
52 Noah Marcellis U-Track 11:28
53 Damian Scholten Triathlon 11:33
54 Daan de Jong Triathlon 11:34
55 Eli Braamhaar Hera 11:50

Jongens junioren D1

2300m
1 Robin Bogaard AV ’23 8:46
2 Casper Holterhues Altis 8:55
3 Laurens Bijlard GAC Hilversum 8:59
4 Leon den Ouden Startbaan 8:59
5 Sedic Wanders Almere ’81 9:05
6 Boris Beniers Phanos 9:15
7 Ties Wachters Tempo 9:19
8 Palle Cranenbroek Pijnenburg 9:21
9 Jordy Bottelier Lycurgus 9:22
10 Jasper van Schaik Zeewolde Atletiek 9:27
11 Hidde Ruijs Almere ’81 9:27
12 Kris Jacobs Lycurgus 9:29
13 Friso Leunk Fit 9:30
14 Gido Sjerps SAV 9:31
15 Elan van de Pol Hellas 9:31
16 Bram van de Ruit Hellas 9:37
17 Luuk van Meerveld Altis 9:39
18 Tijn van Pruissen Hylas 9:39
19 Stan Happe Hera 9:40
20 Jonas Cressent Altis 9:40
21 Jorrijn van der Linde AAC 9:41
22 Hylke Moeskops Hylas 9:42
23 Koen van Diepen Clytoneus 9:43
24 Rutger Vloo Triathlon 9:45
25 Stijn de Boer Lycurgus 9:49
26 Toon Meerman Atos 9:50
27 Jay van Kempen AKU 9:53
28 Kyan Swart Lycurgus 9:53
29 Floris van den Berg Altis 9:54
30 Cian Mc Glone AV Castricum 9:55
31 Koen Niessink Lycurgus 9:57
32 Casper Kole Phanos 9:59
33 Sten Out-Jonker AV Castricum 10:00
34 Matthias Tuinman Hylas 10:05
35 Ian Mulder AV ’23 10:08
36 Marwan El Yaghmouri Atos 10:09
37 Twan Tesselaar Hylas 10:11
38 Ian van Uytrecht Startbaan 10:11
39 Lucas van Exel Fit 10:12
40 Finn Feenstra Hera 10:13
41 Tygo van Rijn Hera 10:13
42 Max Rijs AAC 10:13
43 Bas Nobel Pijnenburg 10:15
44 Onno Van Oppen AAC 10:21
45 Fedde Spruijt Atverni 10:22
46 Roan Nieuwenhuijsen Altis 10:22
47 Thijs van Amerongen BAV 10:22
48 Lucas Hendrickx Triathlon 10:25
49 Hugo de Rijk AV ’23 10:33
50 Xavi van der Vliet Pijnenburg 10:34
51 Loek ter Beek Phanos 10:36
52 Olaf van Dam Pijnenburg 10:36
53 Sven Gerlings Pijnenburg 10:37
54 Koen van den Heuvel Phanos 10:37
55 Finn Posthumus AV ’23 10:46
56 Ario Ghasemi Startbaan 10:57
57 Roan Vlaanderen Startbaan 11:00
58 Rubin Michiels Clytoneus 11:00
59 Liam Verduin AV Castricum 11:05
60 Christian Dijkerman Almere ’81 11:06
61 Ward Ooms AAC 11:09

Meisjes junioren D2

1600m
1 Britt Molenaar Lycurgus 05:42
2 Liz Schoonhoven Atverni 05:43
3 Bodine Roza Altis 05:45
4 Esmée Kriger Startbaan 05:51
5 Lucy de Kruif AV ’23 05:54
6 Zara Kok Clytoneus 06:00
7 Evi Drommel AV Castricum 06:00
8 Fleur Hofmijster AKU 06:08
9 Noa Melis AV ’23 06:11
10 Ivana Marzec Pijnenburg 06:13
11 Dot Pouw BAV 06:13
12 Veerle Kouseband Almere ’81 06:14
13 Britte Wijnberger Pijnenburg 06:18
14 Amelie Vermeer AV ’23 06:21
15 Femke van Velzen SAV 06:24
16 Evy Roose Hellas 06:26
17 Fiene van Maanen Pijnenburg 06:26
18 Noena van den Berg Almere ’81 06:28
19 Annabel Haan U-Track 06:28
20 Lieke Kamping NEA Volharding 06:29
21 Wies Schmitz Almere ’81 06:30
22 Laura Duits Pijnenburg 06:30
23 Sophie de Haas SAV 06:31
24 Fieke Vissers Phoenix 06:35
25 Fenna van Wijk Lycurgus 06:40
26 Esmay van Wonderen NOVA 06:40
27 Fien Plak NOVA 06:41
28 Jill Bruin NOVA 06:43
29 Annyck Room Zeewolde Atletiek 06:45
30 Senna Gewargis Startbaan 06:48
31 Daniela Malipiero Tempo 06:49
32 Anouk Verhaal Zaanland 06:51
33 Eva Snoek Wieringermeer 06:52
34 Lucia van der Linden Almere ’81 06:52
35 Ella Cools Altis 06:56
36 Anna Lisa Mak Altis 06:58
37 Leila Smits Noordkop 07:00
38 Carlijn Kannegieter Altis 07:01
39 Pracht van der Veek NOVA 07:03
40 Marije Poelman DEM 07:07
41 Milou Glas ARO ’88 07:11
42 Isa Bouwman AKU 07:19
43 Elke Wijbenga Startbaan 07:28
44 Noor Sachs AV ’23 07:29

Meisjes junioren D1

1600m
1 Livia Damhuis Atverni 5:39
2 Zoey Fonken Altis 5:43
3 Alana Dijkman Altis 5:46
4 Isis Bons Atos 6:03
5 Myrte Straathof Atverni 6:04
6 Aarna Thakare Atverni 6:05
7 Sterre Rotthier Hylas 6:15
8 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 6:15
9 Jinte Huibers NOVA 6:17
10 Gioia Pierik Startbaan 6:17
11 Elske Dunnink Altis 6:18
12 Youssra Errachidi AAC 6:19
13 Laura Wiering AV ’23 6:20
14 Kris de Haan AV ’23 6:21
15 Veere Willems Phanos 6:25
16 Indy van den Berg NOVA 6:25
17 Laure Steenis Spirit Lelystad 6:28
18 Maartje Rol NEA Volharding 6:29
19 Frederique Meurs NEA Volharding 6:30
20 Nune Olde Dubbelink Altis 6:30
21 Marente Vlaar AV ’23 6:31
22 Sofia Kes DEM 6:35
23 Liese Bruggeman AV ’23 6:36
24 Sara Pot NOVA 6:39
25 Lena Ydema Pijnenburg 6:39
26 Eva den Adel Lycurgus 6:40
27 Britt Snoek AV ’23 6:40
28 Itske van der Ploeg Triathlon 6:45
29 Liv Persson AAC 6:48
30 Tessa van Panhuis AV Nijkerk 6:48
31 Mara Visch Atos 6:50
32 Malou van der Hout Atos 6:51
33 Febe van Rooden U-Track 6:53
34 Stella Paulusma Triathlon 6:54
35 Ilse Boumans Hera 6:56
36 Lene Driessen Pijnenburg 6:56
37 Moen Komen Hylas 6:57
38 Yinthe Smit Lycurgus 7:00
39 Lina Odemis AAC 7:00
40 Luce van der Lee Pijnenburg 7:01
41 Lucie Knauf Hylas 7:01
42 Moyra Tissingh Pijnenburg 7:01
43 Neva Kapelle Triathlon 7:04
44 Lisa Slijkerman NOVA 7:05
45 Jayda Verhaar Pijnenburg 7:05
46 Romy van Wonderen NOVA 7:09
47 Lauren Schrier Startbaan 7:20
48 Esther van Essen Triathlon 7:23
49 Jasmijn Kloek AV Castricum 7:28
50 Resa den Haas Lycurgus 7:37
51 Mare Houbiers Atos 8:03
52 Lois Franschman Startbaan 8:09
53 Rosalie Schipper ARO ’88 8:10
54 Nora Nait el Ghazi AAC 8:19
55 Laurine Siblesz AV ’23 8:37
56 Anna Bruijn Hera 8:56

Jongens pupillen mini

1200m
1 Naoufal Abri AV ’23 05:16
2 Lucas Kallenberg BAV 05:20
3 Floris Groot SAV 05:23
4 Casper Smedema Triathlon 05:30
5 Thijs Gouw Triathlon 05:31
6 Cas Verhaal Zaanland 05:33
7 Jonathan Visser GAC Hilversum 05:40
8 Ilo op den Velde AV Castricum 05:40
9 Lars van Son AV Castricum 05:46
10 Raymilliano Postiena Hera 05:46
11 Marco Boumann Atletiek Abcoude 05:48
12 Ravian Slot Atos 05:52
13 Tobias Hom Zaanland 05:55
14 Kai Hanegraaf Altis 05:55
15 Daniel de Jager Feniks 05:57
16 Ibe Duin Hera 05:59
17 Kai Kolder DEM 06:05
18 Wout Dik AV Castricum 06:08
19 Akshay Tilokani Startbaan 06:12
20 Tyrus Ansano AKU 06:13
21 Yelle Dorrestein Startbaan 06:14
22 Lars van der Steen Trias 06:16
23 Pepijn Rikmans GAC Hilversum 06:17
24 Jace de Haan NEA Volharding 06:19
25 Mats Tesselaar Hera 06:25
26 Liam Huisman Altis 06:32
27 Felix Remmelts Altis 06:34
28 Sam Huijsing GAC Hilversum 06:35
29 Dex Bons Atos 06:36
30 Sparsh A Parmar Startbaan 06:37
31 Jesper Glas Lycurgus 06:42
32 Oliver Hendrickx Triathlon 06:44
33 Jonas Nijenkamp GAC Hilversum 06:45
34 Tijn van Bemmel Startbaan 06:47
35 Teun De Vries AV Castricum 06:55
36 Mikai Besuyen Altis 08:02

Meisjes pupillen mini

1200m
1 Mae van Uytrecht Startbaan 5:41
2 Kris Waaijman Triathlon 5:43
3 Maud Kraak Noordkop 5:49
4 Bo Ootjers Trias 5:54
5 Lara Biemond AV ’23 6:05
6 Sigrid Teijsse Startbaan 6:11
7 Steffi Smit Atletiek Abcoude 6:16
8 Jolein Lindhout AV Castricum 6:20
9 Kira van der Sluis Lycurgus 6:23
10 Isolde de Wijs Altis 6:25
11 Lien Arnolds AV ’23 6:32
12 Feya ter Maat Altis 6:32
13 Jill Woord Lycurgus 6:39
14 Lois van Laar Altis 6:39
15 Fayenne ten Wolde Lycurgus 6:41
16 Noor Hoogervorst Altis 6:43
17 Milou Butter AV Castricum 6:50
18 Reva Dördregter Altis 7:03
19 Emma de Graaf Altis 7:04
20 Maud Siebring AV ’23 7:05
21 Mare Mellink Fit 7:06
22 Kris Aalbers AV Castricum 7:26
23 Yana Lansdaal Startbaan 7:47
24 Sophie Bekker AV Castricum 10:00

Jongens pupillen C

1200m
1 Hugo Hulleman Atletiek Abcoude 5:02
2 Vincent Orij Hylas 5:07
3 Mees Broersma Altis 5:08
4 Ryan Dwars DEM 5:10
5 Timme Mellink Fit 5:11
6 Dirk Regelink Startbaan 5:12
7 Bryan Vlek AV Castricum 5:20
8 Tijmen van Popta GAC Hilversum 5:20
9 Liam van der Flier BAV 5:21
10 Jesper Janssen Clytoneus 5:25
11 Mitchell van der Vegt Pijnenburg 5:29
12 Jilles ten Have AV Monnickendam 5:30
13 Merijn Somers Zeewolde Atletiek 5:31
14 Sander Boersema GAC Hilversum 5:31
15 Jasper Cocheret Startbaan 5:31
16 Mick Groot Altis 5:32
17 Jax Kobé Hera 5:33
18 Nout Spruijt Atverni 5:33
19 Ruben den Hartogh Zeewolde Atletiek 5:35
20 Maxime Brinkman Lycurgus 5:35
21 Luuk Mulder Altis 5:35
22 Thijs ten Brink Pijnenburg 5:35
23 Tijn van den Eshof BAV 5:37
24 Kyan Visscher Hollandia 5:39
25 Rafael Jorna Phanos 5:39
26 Brenden Onos SAV 5:40
27 Finn de Kuijer AKU 5:41
28 Dorian Nachum Startbaan 5:42
29 Olan Slings Lycurgus 5:42
30 Sieb Lamme GAC Hilversum 5:43
31 Joren Euwe AV Aalsmeer 5:44
32 Thijs Verkerk GAC Hilversum 5:44
33 Niyaz Fernandes AV ’23 5:46
34 Lucas Piet Startbaan 5:49
35 Jurre Blankendaal NOVA 5:52
36 Ies Hendrik van Veen Triathlon 5:54
37 Sep Staartjes Almere ’81 5:54
38 Simon de Vries Fit 5:56
39 Connor Schwartz Atverni 5:59
40 Roan van Eck Feniks 6:01
41 Fabe Minkhorst Zeewolde Atletiek 6:01
42 Tim van Dartel Triathlon 6:02
43 Duarte Budel Hellas 6:03
44 Finn van Gent Triathlon 6:06
45 Max van Egmond AV Castricum 6:07
46 Okke Steen Altis 6:09
47 Lucas Boekhout Lycurgus 6:09
48 Lars Meijer Altis 6:10
49 Lieuwe Merkus AV ’23 6:11
50 Lorenzo Balzarelli Zeewolde Atletiek 6:12
51 Bram van den Broek Triathlon 6:12
52 Tijs Huizinga Lycurgus 6:13
53 Mathies de Wildt AKU 6:13
54 Marijn Rutten Fit 6:13
55 Joeri Stolwijk AKU 6:15
56 Dorus van den Heuvel AV ’23 6:15
57 Tygo Konijn NEA Volharding 6:17
58 Liam van Gerven Pijnenburg 6:19
59 Onne Lemmens AV Castricum 6:22
60 Nick Molenaar Hollandia 6:25
61 Raaf Renard AV ’23 6:25
62 Melle Teenstra AV Castricum 6:35
63 Kevin Kuijer Pijnenburg 7:08

Meisjes pupillen C

1200m
1 Amy Roth AV ’23 5:21
2 Emily van Bemmel Startbaan 5:23
3 Niene Faber Altis 5:24
4 Jasmijn Knoop Altis 5:25
5 Liv Jorissen Lycurgus 5:30
6 Tessel Bakker AV Castricum 5:35
7 Bobbie Smit Trias 5:37
8 Marlou Sinnige SAV 5:38
9 Wies Piët Triathlon 5:40
10 Fenna Zonneveld Hylas 5:40
11 Nova Burer Atos 5:47
12 Jill Verhoef AKU 5:51
13 Vera van der Fange Altis 5:52
14 Loïs Wierenga GAC Hilversum 5:52
15 Roos Hiemstra Spirit Lelystad 5:53
16 Rosa de Groot Hylas 5:55
17 Ella Reus SAV 5:56
18 Isa Grent SAV 5:56
19 Riva Posthumus Phanos 6:00
20 Merle van Veen Altis 6:02
21 Fien Lammers AV Castricum 6:05
22 Mirte Vriend AV Castricum 6:06
23 Ilse Hogervorst GAC Hilversum 6:10
24 Emmy Prins AV ’23 6:11
25 Stanislava Ignateva Hylas 6:12
26 Esmee Smit Altis 6:12
27 Bela Hromadkova Startbaan 6:12
28 Fien Keuning GAC Hilversum 6:13
29 Fenna Blaauw Atletiek Abcoude 6:17
30 Rosalie Vos GAC Hilversum 6:18
31 Fenna Zomerdijk Lycurgus 6:19
32 Wieke Driessen Pijnenburg 6:21
33 Shira Suijk Altis 6:24
34 Maria Kroonstuiver Trias 6:26
35 Floor Wouterson Triathlon 6:26
36 Mare Veldhuis Pijnenburg 6:27
37 Fleur Leijting AV Castricum 6:27
38 Elin Wijdeman Trias 6:28
39 Rasheyna Postiena Hera 6:31
40 Lisa Snijders Pijnenburg 6:31
41 Rosa Euser Startbaan 6:37
42 Robyn Breman Triathlon 6:48
43 Kiki Stam Startbaan 6:59
44 Bibi Legall Melendez Pijnenburg 7:03
45 Alexandra Pycke SAV 7:07
46 Benthe Heerema Hylas 7:16
Jongens pupillen B 1200m
1 Rayan Veening AV ’23 4:37
2 Mason Gysbertha Hylas 4:39
3 Jip Hofmijster AKU 4:41
4 Harmen Muller Altis 4:51
5 Logan Kroon AV Monnickendam 4:58
6 Tom de Ruijter AV Castricum 5:01
7 Pieter Beijer Startbaan 5:01
8 Nathan van der Werf Hylas 5:02
9 Tobias Limonard AAC 5:05
10 Lucas Boonman Altis 5:07
11 Aiden Vlaanderen Startbaan 5:08
12 Miro Vringer BAV 5:08
13 Teun Hagtingius SAV 5:09
14 Matthijs Prins BAV 5:09
15 Sam Kraak Noordkop 5:10
16 Thijs van Schaik Zeewolde Atletiek 5:10
17 Manuel Berroa Mateo AV Castricum 5:10
18 Mads Brangert Hellas 5:11
19 Naud van Borselen Zeewolde Atletiek 5:11
20 Boyd Lankreijer BAV 5:13
21 Berat Yasar Hylas 5:17
22 Jesse Duin Hera 5:19
23 Mathise Roos GAC Hilversum 5:19
24 Duy Hoang Atos 5:19
25 Luuk Jochems Altis 5:20
26 Madé Oldenhof GAC Hilversum 5:20
27 Job Galenkamp GAC Hilversum 5:21
28 Olivier Vink AV ’23 5:22
29 Jonas Praagman Phoenix 5:23
30 Thijs Groot SAV 5:23
31 Rens Koetsier Startbaan 5:25
32 Marijn Erbrink NEA Volharding 5:25
33 Dax van Ginkel Pijnenburg 5:25
34 Adam Abri AV ’23 5:26
35 Axel Woelders Triathlon 5:28
36 Joes Bar AKU 5:29
37 Félix Post AV Monnickendam 5:29
38 Mika Plaggenborg Atverni 5:31
39 Zenna van Tol Zeewolde Atletiek 5:31
40 Jip van Leur Altis 5:33
41 Ahmad Rasoul AKU 5:33
42 Samuel Dijkema AAC 5:34
43 Kevin Juffer Zeewolde Atletiek 5:35
44 Auke Baron Zeewolde Atletiek 5:36
45 George Ignatev Hylas 5:36
46 Boaz Maasse Zeewolde Atletiek 5:36
47 Krijn Celie AV Aalsmeer 5:37
48 Milo Slieker AV ’23 5:37
49 Roan Oost Tempo 5:38
50 Luken Lasa Epelde Atos 5:39
51 Maximilian Kok Pijnenburg 5:41
52 Jashwant Hindori AKU 5:45
53 Merijn Spruit Triathlon 5:45
54 Sten de Raad Pijnenburg 5:45
55 Filip Dijkema AAC 5:46
56 Gidon Attali Startbaan 5:47
57 Jerre Bijkerk Triathlon 5:50
58 Finn Niessen Forcada Tempo 5:50
59 Bart Weber NEA Volharding 5:50
60 Mick Tesselaar Hera 5:51
61 Sepp Veldmeijer GAC Hilversum 5:52
62 Teun Hofman Altis 5:53
63 Nout Freriks BAV 5:54
64 Sylvester Kooij Altis 5:56
65 Fedde van Putten AV Castricum 5:56
66 Jent de Reuver AV Castricum 5:57
67 Thomas Dijkema AAC 5:59
68 Juliano Jamal – de Vries Clytoneus 5:59
69 Dylan Rodriguez Villa NEA Volharding 6:05

Meisjes pupillen B

1200m
1 Victory Okanu Feniks 5:01
2 Mila White GAC Hilversum 5:01
3 Juliet Pijper Hylas 5:07
4 Olivia Biemond AV ’23 5:10
5 Eva Kabeeva Startbaan 5:18
6 Elin Jonker AV Castricum 5:21
7 Deanne Kramer Trias 5:28
8 Ema Hromadkova Startbaan 5:29
9 Jaloe Gerlings Pijnenburg 5:30
10 Saskia van Rhee GAC Hilversum 5:31
11 Fien Middelkoop AV Aalsmeer 5:32
12 Benthe Walen Pijnenburg 5:34
13 Feline Bekers Triathlon 5:35
14 Lobke de Waal Lycurgus 5:36
15 Nora Bogaard AV ’23 5:38
16 Louisa Visser GAC Hilversum 5:42
17 Eva Mersmann Atletiek Abcoude 5:43
18 Miley Kuiper GAC Hilversum 5:46
19 Josefien Feline Witte Hera 5:46
20 Josine Vellenga Startbaan 5:47
21 Ilse Jansen Triathlon 5:48
22 Uma Mouthaan AV ’23 5:51
23 Bente Stam Lycurgus 5:51
24 Floor van de Ruit Hellas 5:51
25 Faya Castricum Lycurgus 5:51
26 Fleur Bekker AV Castricum 5:53
27 Layja van Kersen Almere ’81 5:53
28 Lorah Grasman AAC 5:53
29 Floortje Maas Triathlon 5:54
30 Lena Marinus AV ’23 5:54
31 Liv Kay Lycurgus 5:55
32 Robin Koorn Feniks 5:55
33 Saar Dijkgraaf Zeewolde Atletiek 5:56
34 Amy van Sonsbeek BAV 5:57
35 Rowan van Kempen AKU 5:57
36 Stijn Tesselaar Hera 5:58
37 Julia Schipper ARO ’88 5:58
38 Evi Dijk Startbaan 5:59
39 Amelie van Schaik Altis 6:00
40 Ilvy van der Sluis Lycurgus 6:01
41 Fune Vaessen AV ’23 6:03
42 Victoria Okanu Feniks 6:06
43 Julia van ’t Ent Lycurgus 6:07
44 Liz Bontje AV Castricum 6:10
45 Evi Voorthuijzen AV Edam 6:11
46 Elif Sude Karakoc Altis 6:13
47 Lorin Rüzgar Altis 6:13
48 Rozemarijn Roukema AV Castricum 6:15
49 Stella Lindhout AV Castricum 6:17
50 Rozemijn Mulders Trias 6:18
51 Fiene Prins Hera 6:22
52 Linn van der Linden Almere ’81 6:22
53 Nine van Gorkum Altis 6:24
54 Vesper Bloemink NEA Volharding 6:28
55 Elena Hessels Almere ’81 6:33
56 Julia van Kuijk Almere ’81 6:33

Jongens pupillen A1

1600m
1 Samuel Hulleman Atletiek Abcoude 5:56
2 Noah van Kuijk Almere ’81 6:03
3 Ype Minkema NOVA 6:04
4 Thijmen Versteeg Zeewolde Atletiek 6:05
5 Kevin Vliegenthart AAC 6:09
6 Seb Tinga Atletiek Abcoude 6:10
7 Wout Vet Waterland 6:10
8 Lode Prins AV ’23 6:10
9 Tiemen Ingram Fit 6:12
10 Rjay Oboh Atos 6:19
11 Sven Tas Tempo 6:25
12 Berend Koole AV Edam 6:25
13 Gillis Willems Hylas 6:27
14 Julyan Eccles Altis 6:28
15 Daniel Verweij Zeewolde Atletiek 6:29
16 Mats van Esschoten Atverni 6:30
17 Louis Teng Startbaan 6:30
18 Julian Gewargis Startbaan 6:30
19 Finn van der Flier BAV 6:31
20 Brettley Onos SAV 6:33
21 Roel Verlaan AKU 6:35
22 Mike van Ettinger AKU 6:37
23 Teun Zutt NOVA 6:38
24 Tom de Boer AV ’23 6:40
25 Mats van Veldhuijsen Pijnenburg 6:40
26 Hugo de Beurs Lycurgus 6:42
27 Thijmen Koen Noordkop 6:42
28 Yari Pedro AV ’23 6:42
29 Yuri van Rijswijk AV ’23 6:42
30 Janoah Margaret Hera 6:45
31 Marijn Scheepmaker Triathlon 6:46
32 Sandor Abrahamse Triathlon 6:46
33 Lars Pouw Lycurgus 6:46
34 Kay van den Heuvel Hylas 6:47
35 Jasper Wilts BAV 6:48
36 Rafael Nselel Awanda U-Track 6:48
37 Daan Splinter Altis 6:48
38 Mik Jongbloed AV Castricum 6:49
39 Ernst Pijper Hylas 6:50
40 Tom Cools Altis 6:51
41 Youri Schilder AV Edam 6:52
42 Manu Arts Atverni 6:53
43 Stellan Kroezen Atletiek Abcoude 6:53
44 Lorenzo Della Vedova Tempo 6:53
45 Tommy Hinke GAC Hilversum 6:54
46 Djowan Taylor Hylas 6:55
47 Ruben van Rijn Hera 6:55
48 Finn Bakker AKU 6:55
49 Dylan van Barlingen Altis 6:55
50 Henlo Marais Startbaan 6:58
51 Chris van Amerongen BAV 6:59
52 Melle van der Harst BAV 6:59
53 Aaron Rutten Fit 7:00
54 Basten Mellink Fit 7:00
55 Pepijn Greven Fit 7:00
56 Djaleesh Anwar-Ali Trias 7:00
57 Giel Feenstra Hera 7:01
58 Finn Leeuwendaal Lycurgus 7:02
59 Niels Termes AV Castricum 7:02
60 Roan Grootenboer Atos 7:02
61 Geertjan van de Wetering GAC Hilversum 7:03
62 Jens de Groot NOVA 7:03
63 Sven Timmerman Hylas 7:04
64 Seb Zwaga Trias 7:05
65 Daan Zieck GAC Hilversum 7:09
66 Tom Hofman Spirit Lelystad 7:10
67 Arthur Verhaak Altis 7:10
68 David Uppelschoten U-Track 7:15
69 Thijs ter Borg Tempo 7:16
70 Boaz Bosveld Zeewolde Atletiek 7:17
71 Vincent Bakker Lycurgus 7:17
72 Camille Klein AV Castricum 7:17
73 Dorian Bijlsma Zeewolde Atletiek 7:19
74 Kaito Fujimoto Startbaan 7:19
75 Silvan Slot Atos 7:20
76 Tijn van Gent Triathlon 7:21
77 Pieke van der Blom GAC Hilversum 7:22
78 Ruben Swen BAV 7:26
79 Peter de Haan AV Nijkerk 7:27
80 Yens Van der Pol Suomi 7:40
81 Arjan Wagemaker Hera 7:42

Meisjes pupillen A1

1600m
1 Flore van Keulen Clytoneus 6:15
2 Eva Meijerink SAV 6:20
3 Fay Bergfeld AV Castricum 6:23
4 Kari Cranenbroek Pijnenburg 6:26
5 Amelie Brouwer Spirit Lelystad 6:32
6 Jolien Langstraat Zeewolde Atletiek 6:33
7 Sofie Walstra GAC Hilversum 6:37
8 Irene Schnizer Atos 6:39
9 Eline de Wit SAV 6:40
10 Aukje Moeskops Hylas 6:43
11 Jenny de Man AV Castricum 6:45
12 Lianne Cornelissen GAC Hilversum 6:47
13 Meike Rodenhuis Altis 6:49
14 Saar van t Spijker Noordkop 6:50
15 Tessel de Boer Trias 6:54
16 Hannah Holkamp Lycurgus 6:55
17 Julie Witsenboer Startbaan 6:55
18 Emmelie de Groot Hylas 6:56
19 Saar van Gijssel Altis 6:56
20 Anna Hoogendijk SAV 6:57
21 Sarah van Hooff DEM 6:58
22 Anne Kooistra Altis 6:59
23 Lieke Smedema Pijnenburg 7:00
24 Norah Steenis Spirit Lelystad 7:01
25 Lotte Slagter SAV 7:01
26 Laurine Dekkers Altis 7:03
27 Iris Drupsteen GAC Hilversum 7:04
28 Elise van Vilsteren Startbaan 7:05
29 Rena Aljobory Lycurgus 7:05
30 Fae Tuijn AV Castricum 7:07
31 Merit van Eck Atverni 7:08
32 Juliette Meyer-Luesink Suomi 7:09
33 Puck Ostendorf Lycurgus 7:09
34 Tess Hartensveld AV Castricum 7:09
35 Naomi Holterhues Altis 7:12
36 Manon Alblas Clytoneus 7:17
37 Demi Manshanden ARO ’88 7:19
38 Vayenna Lambinon Lycurgus 7:19
39 Amina Nait el ghazi AAC 7:19
40 Eva van Weenen AV Castricum 7:19
41 Phoenix Wolfswinkel NEA Volharding 7:23
42 Saar Tukker AV ’23 7:24
43 Wietske Dolfing Clytoneus 7:25
44 Guusje Smeeing Pijnenburg 7:26
45 Megan Webb U-Track 7:27
46 Femke Smid Zeewolde Atletiek 7:27
47 Yuna Swart AV Monnickendam 7:27
48 Lisa van den Berg AAC 7:31
49 Lucy Webb U-Track 7:33
50 Alexandra Dorst Altis 7:35
51 Nadine Boersema GAC Hilversum 7:38
52 Louise van Dongen Startbaan 7:38
53 Kate Megens NEA Volharding 7:38
54 Alexa van Langen Hellas 7:39
55 Eola Verbakel Pijnenburg 7:39
56 Iza Hart Zeewolde Atletiek 7:42
57 Romy van Gerven Pijnenburg 7:43
58 Rosan Buitenhuis Zeewolde Atletiek 7:45
59 Cato Kaijser Bots Zeewolde Atletiek 7:45
60 Lianne Blaauw Atletiek Abcoude 7:47
61 Elin Rotthier Hylas 7:51
62 Nora Verduin Hylas 7:53
63 Suzanne Regelink Startbaan 7:56
64 Emilia Sonnen U-Track 7:58
65 Sanne Aarts U-Track 7:59
66 Lise van de Hoef Tempo 8:22
67 Tessa Fokker Tempo 8:36
68 Sanne Oppedijk Tempo 8:43
69 Marika de Jong AAC 8:53

Jongens pupillen A2

1600m
1 Quinten Orij Hylas 5:46
2 Eneas Verbakel Pijnenburg 5:49
3 Bas Aarnoutse Tempo 5:51
4 Jelger Boorsma Altis 5:52
5 Collin Veraart AV Castricum 5:53
6 Harm de Leeuw Triathlon 5:55
7 Jesse Fonken BAV 6:00
8 Valentijn Kleine Koerkamp Hylas 6:02
9 Mink Nijlant Phanos 6:13
10 Lars Epema Altis 6:14
11 Toby Gildemacher Atos 6:15
12 Iven Ligthart NOVA 6:16
13 Linus van Herpt GAC Hilversum 6:16
14 Siem Kastelein Clytoneus 6:22
15 Milo Valk Atverni 6:24
16 Jasper Spaander Startbaan 6:25
17 Lennox Aron AAC 6:25
18 Roy Bakker DEM 6:25
19 Wicher Room Zeewolde Atletiek 6:26
20 Faisal Daku Atos 6:26
21 Jip de Ruijter AV Castricum 6:26
22 Menno Walgemoed Altis 6:27
23 Hayden Zeegelaar AV ’23 6:28
24 Sietse Gates BAV 6:31
25 Siem Elderenbosch AAC 6:32
26 Niek Keijning Hylas 6:32
27 Arsh Sahu GAC Hilversum 6:33
28 Siem de Vries Phanos 6:34
29 Felix Bosman Atos 6:35
30 Timo van der Fange Altis 6:37
31 Nathan Griffioen AV ’23 6:37
32 Lasse Faber Altis 6:40
33 Hidde Oldenhof GAC Hilversum 6:40
34 Fedja Sutorius AV ’23 6:40
35 Yannick Jansen Hylas 6:42
36 Nout Meijering Altis 6:44
37 Stef van Niekerk Clytoneus 6:45
38 Tom Zantinge Feniks 6:45
39 Fedde van Nieuwenhuizen Pijnenburg 6:46
40 Ruben Bekebrede Zaanland 6:48
41 Lennard Veltman BAV 6:52
42 Luuk Zeeman Tempo 6:52
43 Luc Swagerman Lycurgus 6:54
44 Julius Dalmulder AV ’23 6:55
45 Semme Vrouwe Phanos 6:57
46 Gijs Wagemakers Altis 6:58
47 Abel Oostenbrink Atos 6:58
48 Kadirhan Kaya Pijnenburg 7:01
49 Tibe Smit Trias 7:06
50 Bram Zoetelief Hylas 7:07
51 Jaap Ziemer Trias 7:13
52 Zev Grasman AAC 7:18
53 Lou de Vries GAC Hilversum 7:23
54 Noah van Ramshorst Triathlon 7:24
55 Bart Bijkerk Triathlon 7:25
56 Delano Touwslager Lycurgus 7:40
57 Antonie Brinkman Lycurgus 7:46
58 Stijn de Jager Feniks 8:37

Meisjes pupillen A2

1600m
1 Chiara Bernard AV ’23 5:59
2 Benthe de Jong AV ’23 6:05
3 Jade Kamps Hylas 6:09
4 Pueblita Renfurm SAV 6:18
5 Meike Rothuizen Altis 6:22
6 Victoria Buijs Pijnenburg 6:25
7 Maud van Kessel AKU 6:28
8 Nout Slütter GAC Hilversum 6:31
9 Lynn Hoogendijk SAV 6:36
10 Ziva Lansdaal Startbaan 6:37
11 June van Hooijdonk Hellas 6:37
12 Rosa Roep AAC 6:41
13 Saar Gnodde GAC Hilversum 6:42
14 Sibel Timucin Startbaan 6:47
15 Zee de Kiefte Phoenix 6:49
16 Bregje Veerhuis AKU 6:49
17 Sophie Seijsener Hylas 6:49
18 Jonne van Diemen AKU 6:49
19 Ronja Schuurman AV ’23 6:52
20 Marlin Kaandorp AV Castricum 6:53
21 Doutze Gielbert Altis 6:54
22 Sari van de Pol Hellas 6:54
23 Famke Landman Triathlon 6:57
24 Fien Klein AV Edam 6:58
25 Iva Wijnberger Pijnenburg 6:59
26 Fileine Kawohl Startbaan 7:03
27 Lynn van den Berg Atverni 7:04
28 Myrna Prakken GAC Hilversum 7:05
29 Moniek Preijer SAV 7:06
30 Olivie Mensing van Charante AV ’23 7:08
31 Milou Steffen Zeewolde Atletiek 7:08
32 Fien Bramer Altis 7:09
33 Elize van Doorn Altis 7:09
34 Wende Geurtsen Pijnenburg 7:10
35 Julia Boekhout Lycurgus 7:12
36 Stella de Wit Tempo 7:13
37 Daphne Molenaar Hollandia 7:13
38 Femm Bruin NOVA 7:13
39 Marlene Drommel AV Castricum 7:15
40 Liz Bast Altis 7:15
41 Sammie Postma Altis 7:16
42 Noortje Boswinkel Triathlon 7:16
43 Myrthe van der Heide AV Castricum 7:17
44 Elodie Noorlander Pijnenburg 7:18
45 Rosalie Brown Phanos 7:18
46 Renske Koopman ARO ’88 7:20
47 Maren Hornby Hylas 7:21
48 Benthe van Veen Pijnenburg 7:22
49 Suus Hogenboom AKU 7:23
50 Quirine Winkel U-Track 7:23
51 Zinzi Stoker AV ’23 7:23
52 Mia Braun Phanos 7:24
53 Julia van Baar Trias 7:25
54 Janne Dik AV Castricum 7:28
55 Lotte de Graaf DEM 7:28
56 Lauren Gerritsen Startbaan 7:28
57 Dille de Gooijer GAC Hilversum 7:30
58 Elisha Bremer AV Nijkerk 7:37
59 Isabella Sargeant Hellas 7:51
60 Maegan Pool Clytoneus 7:55
61 Faye Neuvel SAV 7:59
62 Christel van der Haar Zeewolde Atletiek 8:00
63 Amina Kacen Phanos 8:02
64 Lisanne Staal Zeewolde Atletiek 8:08
65 Maud Lippinkhof Zeewolde Atletiek 8:11