Jongens junioren A

5000m
1 Jelle Timmerman Clytoneus 19:53
2 Jelle van der Schoot U-Track 20:05
3 Daan Kothman Altis 20:29
4 Stef Ploeg Pijnenburg 21:10
5 Sybren Kiewiet Hellas 22:01
6 Lennert Oosterbaan Altis 22:16
7 Faas van der Ven Triathlon 22:33
8 Wessel Terpstra BAV 23:07
9 Joris Luczak BAV 24:18

Jongens junioren B

5000m
1 Tim de Wild Hellas 19:01
2 Max van Liempdt Almere ’81 20:00
3 Pablo Velt Atverni 20:25
4 Yordi Druijff Triathlon 20:25
5 Daniël Vink U-Track 20:28
6 Viggo Parol Triathlon 20:34
7 Stijn Verheij U-Track 20:35
8 Pepijn Orom Hellas 20:50
9 Jibbe Teeuwisse Triathlon 21:52
10 Anton van Triest Clytoneus 22:09
11 Yafet Yewhanes Triathlon 22:13
12 Djimon de Groot Almere ’81 22:22
13 Roeland van der Ploeg Clytoneus 22:59
14 Remco Martens BAV 23:31
15 Luuk van Eden Spirit Lelystad 23:47
16 Joppe Bakker Clytoneus 23:47
17 Justin Lagadeau Altis 23:48
18 Jorg Bomas Altis 23:50
19 Jelle Swaanen Altis 23:50
20 Eric Glas Spirit Lelystad 24:49
21 Ivo van der Harst Altis 24:54
22 Roy Meurs Atverni 24:54
23 Martijn Timmerman Clytoneus 25:38
24 Tim IJsseldijk Altis 25:38
25 Bart Huizinga Altis 28:03
26 Koen Overbeek Altis 28:06
27 Jeroen Visser Atverni 28:15

Meisjes junioren A

3000m
1 Madelief Kok Triathlon 13:23
2 Sanne de Ruiter Clytoneus 13:24
3 Anne Geytenbeek U-Track 14:04
4 Lotte Jacobsen Pijnenburg 14:08
5 Nadine de Vries Clytoneus 15:09
6 Gabriela Riebeek Almere ’81 15:24
7 Liza van de Vooren Hellas 15:36

Meisjes junioren B

3000m
1 Hieke van Rijnsoever Hellas 14:41
2 Ines van den Berg U-Track 14:51
3 Christine de Waal Hellas 15:32
4 Noor Schepers Altis 15:33
5 Sabien Hilhorst BAV 16:17
6 Dana Buitenhuis Zeewolde Atletiek 16:22
7 Marit Jansons Triathlon 16:38
8 Emma van de Beek BAV 16:46
9 Pien Kempe Altis 17:59
10 Kaixin Tensen Triathlon 18:35

Jongens junioren C

3500m
1 Pablo van Hoorn Altis 13:12
2 Jarik van de Mast Altis 13:35
3 Rick van der Meer Zeewolde Atletiek 14:15
4 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg 14:16
5 Lars Molenkamp Almere ’81 14:30
6 Jonah Broer Triathlon 14:46
7 Iker Bruggink Phoenix 14:51
8 Senna Kampinga Zeewolde Atletiek 14:58
9 Jonas Kole Altis 15:07
10 Oscar Meijer Altis 15:14
11 Joris IJzinga Altis 15:15
12 Nathan Houwaard Triathlon 15:19
13 Marijn van der Harst Altis 15:23
14 Finn van der Maas Fit 15:25
15 Mats Medema Altis 15:32
16 Hugo van Westerneng Triathlon 15:37
17 Sven Kroon Almere ’81 15:38
18 Pim Zeeman Hellas 15:39
19 Jip van der Kieft Altis 15:40
20 Bas van Groenestein Almere ’81 15:53
21 Thomas Schols Atverni 15:56
22 Pier van der Ploeg Triathlon 15:58
23 Mathijs Kwakman Pijnenburg 16:00
24 Koen van Eden Spirit Lelystad 16:09
25 Arvid Jansons Altis 16:10
26 Luc Nederpel Atverni 16:11
27 Dat de Kiefte Phoenix 16:36
28 Floris van Schagen Triathlon 16:36
29 Koen Bijlsma Zeewolde Atletiek 16:43
30 Jesse van de Beek BAV 16:50
31 Sem Kleijne Fit 17:05
32 Yuri Stolk Pijnenburg 17:22
33 Ilja van Ekkendonk Altis 17:30
34 Mats Roskamp BAV 17:35
35 Julian Dorresteijn Pijnenburg 17:38
36 Kevin Weerdenburg Altis 17:56
37 Jesse van der Veen Triathlon 17:56
38 Tobias Favier Altis 18:11
39 Remy Vink Altis 18:12
40 Tijmen Hoogendoorn BAV 18:17
41 Boris van de Beek Fit 18:18
42 Lars Thijssen Atverni 18:25
43 Ivo Rots Altis 18:43
44 Gijs Broere Triathlon 19:01
45 Jan Spekman Hellas 20:09
46 Kenan van der Kooij Altis 21:01
47 Marten Krikken Pijnenburg 21:14
48 Storm Schifflers Clytoneus 21:42
49 Mitchel van Dam Zeewolde Atletiek 22:16
50 Lars Bögels Altis 23:04
51 Tim van Weering BAV 23:33

Meisjes junioren C

2000m
1 Merel Veltman Almere ’81 8:53
2 Emma Landman Triathlon 9:01
3 Luna Zimnik Clytoneus 9:07
4 Karlijn Mesman Atverni 9:08
5 Anniek van Triest Clytoneus 9:11
6 Eva Kroon Altis 9:13
7 Marlot Groeneweg Altis 9:30
8 Nora Stemerding Triathlon 9:38
9 Lidewij Boddeke Hellas 9:40
10 Iris Turksema Spirit Lelystad 9:43
11 Marinka Schuurman Altis 9:58
12 Katya Stappers Altis 10:05
13 Myrthe Vernooij Altis 10:06
14 Maartje Rinsema Altis 10:07
15 Febe Bakker BAV 10:11
16 Berber Schaap Zeewolde Atletiek 10:13
17 Emma Swaanen Altis 10:13
18 Jolijn Stemerdink Triathlon 10:22
19 Elieke Kars Zeewolde Atletiek 10:24
20 Lena Broere Triathlon 10:25
21 Lotte van der Worp U-Track 10:31
22 Myrthe Martens Altis 10:34
23 Elin Kruizenga Altis 10:37
24 Janna de la Croix Triathlon 10:40
25 Pip Verschuijten Altis 10:41
26 Rilana Duynstee Spirit Lelystad 10:44
27 Nora Kwakman Triathlon 10:46
28 Robin van der Have Altis 11:05
29 Lotte Stam Altis 11:06
30 Renée van de Mast Altis 11:07
31 Inez Bosker Altis 11:12
32 Lauren van Beuningen Pijnenburg 11:16
33 Anouk Wegerif Pijnenburg 11:25
34 Donna Schomaker Altis 11:26
35 Joyce Bakker Schut Triathlon 11:32
36 Erica de Lange Spirit Lelystad 11:35
37 Noor Uyt den Bogaard Altis 11:36
38 Hanna Latour Triathlon 11:39
39 Floor den Heijer Pijnenburg 11:43
40 Elise Hamberg Pijnenburg 11:44
41 Sophie de Graaf Pijnenburg 11:49
42 Eva Schrooten Altis 12:01
43 Isabel Kerstholt Altis 12:17
44 Estelle Hurts Atverni 12:21
45 Lieke Bakker Triathlon 12:21
46 Keziah Orie Altis 12:37
47 Dagmar Schepers Altis 12:42
48 Indyra Jonkers Triathlon 12:46
49 Danne Teeuwisse Triathlon 12:50
50 Anika van der Wolf Altis 12:58
51 Lieke Koene Altis 13:01
52 Ynske van de Poll Altis 13:04

Jongens junioren D2

2000m
1 Benjamin Post Altis 8:27
2 Sam de Wild Hellas 8:36
3 Rhune van Doorn Triathlon 8:37
4 Niels Hulsman Altis 8:43
5 Harm Welleweerd Hellas 8:50
6 Thom van der Leest Altis 8:55
7 Finn van Ek Hellas 8:57
8 Rick Snijder Triathlon 9:17
9 Bruno Stoon U-Track 9:23
10 Rogier Groeneweg Altis 9:26
11 Diederik van der Vliet Pijnenburg 9:26
12 Wytze de Jong Fit 9:28
13 Floris van der Vijgh Hellas 9:42
14 Stijn Beverwijk Triathlon 9:44
15 Jonathan van Lien Zeewolde Atletiek 9:45
16 Ryan van Oudheusden Hellas 9:45
17 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 9:47
18 Sven Huijnen Altis 9:50
19 Philip Walraven Altis 9:51
20 Theun Blommers Pijnenburg 9:52
21 Aaron Grul Phoenix 9:59
22 David Zwaal Phoenix 10:00
23 Edward Dijkstra Fit 10:04
24 Finn van der Es Zeewolde Atletiek 10:04
25 Sjoerd van Solinge U-Track 10:05
26 Timo Laseur Altis 10:19
27 Ard de Jong Altis 10:21
28 Kian Schouten Fit 10:22
29 Boris Hermsen Atverni 10:31
30 Jan Pieter de Waal Hellas 10:38
31 Giel Sportel Altis 10:44
32 Tibbe Moro Altis 10:45
33 Finn Mesker Phoenix 10:48
34 Jenson de Groot Almere ’81 10:51
35 Lucas Pasker Altis 11:08
36 Jesse Hoogendijk Altis 11:12
37 Jacob van Alstein Fit 11:19
38 Marijn Keswiel Pijnenburg 11:22
39 Merlijn van Urk Altis 11:26
40 Joran Pijl Altis 11:26
41 Yarno de Jong Spirit Lelystad 11:53
42 Julian Kriek Zeewolde Atletiek 11:58
43 Huub Olde Dubbelink Altis 12:18
44 Guus Roskamp BAV 12:40

Jongens junioren D1

2000m
1 Sybe van Dijk U-Track 8:56
2 Teun Merckx Almere ’81 9:08
3 Tycho de Vries Spirit Lelystad 9:17
4 Benjamin Götte Triathlon 9:18
5 Jente van Geest Altis 9:21
6 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek 9:23
7 Brigt van Apeldoorn Triathlon 9:30
8 Koray Yandi Almere ’81 9:35
9 Arvin Bronder Altis 9:38
10 Guus Boorsma Altis 9:47
11 Jochem Klein Altis 9:49
12 Noah Groen in ’t Wout Clytoneus 9:49
13 Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse Altis 9:53
14 Rens Kelder Triathlon 9:59
15 Menno Hoornstra ATHLOI 9:59
16 Jelle van der Heijden Altis 10:15
17 Mike Middelkoop Triathlon 10:22
18 Martijn van Doorn Altis 10:32
19 Ravi Snoek BAV 10:32
20 Idse van der Schoot U-Track 10:33
21 Lars Bergmann Triathlon 10:43
22 Floris van Tuijl Almere ’81 10:44
23 Nathaniel Dijkerman Almere ’81 10:45
24 Jesse Cools Altis 10:49
25 Lukas van der Linde Fit 10:50
26 Siem van Tuyl Altis 10:51
27 Wessel Meskers Almere ’81 10:51
28 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 10:56
29 Mik Stroo BAV 10:58
30 Teun Lip Triathlon 10:59
31 Ruben Immerzeel Phoenix 11:04
32 Navajo Nahumury Altis 11:22
33 Quinn Jager Pijnenburg 11:25
34 Max Tesser Clytoneus 11:29
35 Satria Jansen Triathlon 11:31
36 Pepijn Sierat BAV 11:36
37 Mees Hirsch Pijnenburg 11:54
38 Timo Kieft Pijnenburg 11:54
39 Jochem van den Berg Zeewolde Atletiek 12:13
40 Teije Benschop Pijnenburg 12:20
41 Levi Bras Altis 12:22
42 Quinten Landman Almere ’81 12:54
43 Rico Osnabrugge Phoenix 13:02
44 Bart Jansen Altis 13:30
45 Kingston Schuld Altis 13:43
46 Etienne Hartgers BAV 14:13

Meisjes junioren D2

1500m
1 Noor ter Rahé Fit 6:27
2 Britt van Westerlaak Altis 6:46
3 Olivie van der Linden Hellas 6:46
4 Merle van Logtestijn Pijnenburg 6:49
5 Elin Buitenhuis Zeewolde Atletiek 6:53
6 Bo Engel Spirit Lelystad 6:54
7 Jacobien Hoyng Triathlon 6:55
8 Indy Kortman Altis 6:56
9 Ireen Stoter Triathlon 6:57
10 Sanne Geurtsen Hellas 6:57
11 Jelke Steenbeek Altis 7:08
12 Elena Slagt Altis 7:13
13 Emily Verhoef Pijnenburg 7:14
14 Aisha Meijer Hellas 7:22
15 Ereza Plochg Triathlon 7:22
16 Nikita Vissers Hellas 7:23
17 Noor Tewes Fit 7:23
18 Sterre de Jonge BAV 7:30
19 Robin van de Grijp Altis 7:36
20 Bente Wiggers Fit 7:48
21 Imme Kleijne Fit 7:55
22 Lieke Reyn Fit 7:57
23 Suus van Riet Atverni 8:00
24 Tiara de Beet Hellas 8:02
25 Noawende Kok Altis 8:03
26 Sofie Morsch Triathlon 8:04
27 Janna Luijk Fit 8:04
28 Karlijn Rinsema Altis 8:06
29 Valérie Dorland Altis 8:07
30 Famke Fonken Pijnenburg 8:23
31 Ilse Veenma Altis 8:24
32 Noortje Feijen Pijnenburg 9:19
33 Fay Kuipers Triathlon 9:36
34 Maureen Baartmans Altis 9:40
35 Anouk van Dalen Altis 9:44

Meisjes junioren D1

1500m
1 Benita Beerse Almere ’81 6:27
2 Tirza Streppel Fit 6:39
3 Marit Elkerbout Altis 6:40
4 Hannah Vos Fit 6:41
5 Olivia Louwe Kooijmans Altis 6:58
6 Denise Kliphuis Fit 6:59
7 Lara van ’t Klooster Triathlon 7:03
8 Danne Mossink Altis 7:05
9 Mara Schouw Pijnenburg 7:07
10 Lieve Kroon Almere ’81 7:11
11 Faisa Nicolaas Altis 7:11
12 Madelief van Leur Altis 7:20
13 Berrit Roex Triathlon 7:22
14 Anna Braeken-Kristensen Altis 7:24
15 Anneloes van Erkelens Fit 7:28
16 Nynke Glas Spirit Lelystad 7:31
17 Ella Haaksman Hellas 7:33
18 Laurenne van den Berg Almere ’81 7:34
19 Rebecca Pagee Zeewolde Atletiek 7:34
20 Imke van der Spoel Altis 7:36
21 Noortje Biemond Spirit Lelystad 7:37
22 Caitlin Verhaar Pijnenburg 7:38
23 Carmen Schipper Pijnenburg 7:40
24 Rosalie Franken Almere ’81 7:44
25 Hanne Pinxterhuis Hellas 7:48
26 Kim van der Wal Altis 7:51
27 Jinte Jonker Triathlon 7:52
28 Eva van der Linden Triathlon 7:55
29 Robin de Bruin Altis 7:59
30 Emma de Jong OSM ’75 8:01
31 Indy Broer Triathlon 8:08
32 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 8:15
33 Selene Janmaat Spirit Lelystad 8:15
34 Esmee Kramer Pijnenburg 8:20
35 Mariana Mak Altis 8:24
36 Maud Ruitenberg Altis 8:28
37 Anick Arends BAV 8:32
38 Sasha Smink Triathlon 8:35
39 Dilara Oktay Pijnenburg 8:36
40 Carmen Lijzenga Triathlon 8:38
41 Ilana Akkerman Pijnenburg 8:38
42 Maartje Oortwijn Atverni 8:41
43 Ana van der Sande Altis 9:16
44 Femke Wybenga Altis 9:22

Jongens pupillen mini

800m
1 Thijmen Versteeg Zeewolde Atletiek 4:03
2 Floris Smulders Zeewolde Atletiek 4:05
3 Jylian Eccles Altis 4:26
4 Rein Tewes Fit 4:29
5 Chris van Amerongen BAV 4:30
6 Tiemen Ingram Fit 4:30
7 Daniel Verweij Zeewolde Atletiek 4:34
8 Lennard Smedema Triathlon 5:03
9 Boyd Lankreijer BAV 5:04
10 Lasse van den Akker Pijnenburg 5:08
11 Bram Geurtsen Hellas 5:13
12 Tom Cools Altis 5:23
13 Sirius Bouwens Triathlon 5:28
14 Matthijs Hogendoorn Pijnenburg 5:33
15 Aidan Janssen BAV 5:33
16 Bram Wunderink BAV 5:36
17 Kyan Blaauw Zeewolde Atletiek 5:50
18 Surya Jansen Triathlon 5:54
19 Cas Kalksma Altis 6:32

Meisjes pupillen mini

800m
1 Bente Smit BAV 4:07
2 Kari Cranenbroek Pijnenburg 4:16
3 Flore van Keulen Clytoneus 4:20
4 Jeslyn de Graaf Atverni 4:52
5 Anne Kooistra Altis 4:53
6 Eola Verbakel Pijnenburg 5:09
7 Pippa Dijkman Altis 5:16
8 Esmée Schwarts Spirit Lelystad 5:44
9 Nora Martijn Altis 5:53
10 Eva Knoop Hellas 6:01
11 Emily de Groot Pijnenburg 6:10
12 Puck Johannes Altis 6:40

Jongens pupillen C

1000m
1 Eneas Verbakel Pijnenburg 4:51
2 Jesse Fonken BAV 5:03
3 Jelger Boorsma Altis 5:08
4 Lars Epema Altis 5:10
5 Dhedde van Doorn Triathlon 5:30
6 Siem Sweep Spirit Lelystad 5:32
7 Fedde van der Meer AV Nijkerk 5:33
8 Joep Hofman Altis 5:33
9 Nick van den Berg Triathlon 5:35
10 Timo van Lien Zeewolde Atletiek 5:39
11 Tymen Wouterse BAV 5:43
12 Jurre Bot Pijnenburg 5:47
13 Menno Walgemoed Altis 5:49
14 Erik van Heusden Phoenix 5:51
15 Alex van ’t Wout Altis 5:51
16 Marijn Berfelo Altis 5:52
17 Auke Binnekamp Altis 5:55
18 Tobias van Boven AV Nijkerk 6:00
19 Tygo Spendel Altis 6:07
20 Renzo Schouw Pijnenburg 6:14
21 Dito Jansen Triathlon 6:18
22 Lasse Faber Altis 6:24
23 Abe Elsenaar Altis 6:25
24 Niels Bakker Triathlon 6:27
25 Noah van Ramshorst Triathlon 6:32
26 Nathan Zwiers Zeewolde Atletiek 6:55
27 Dex Berghuis Triathlon 7:05
28 Marijn Jort Pater Triathlon 7:21
29 Nick Dekker BAV 7:31

Jongens pupillen C

1000m
1 Meike Rothuizen Altis 5:11
2 Noortje Boswinkel Triathlon 5:28
3 Rinke Scholten Triathlon 5:33
4 Wende Geurtsen Pijnenburg 5:35
5 Lana Lillian Eccles Altis 5:38
6 Esmëe van Lammeren Almere ’81 5:45
7 Benthe van Veen Pijnenburg 5:46
8 Quirine Winkel U-Track 5:48
9 Zee de Kiefte Phoenix 5:48
10 Catolijne van den Berg Almere ’81 5:48
11 Luna Meinten Zeewolde Atletiek 5:53
12 Liz van Diepen Triathlon 5:56
13 Ellemijn Visscher Altis 6:05
14 Aafke Simons Clytoneus 6:08
15 Iva Wijnberger Pijnenburg 6:11
16 Maud Langendijk Zeewolde Atletiek 6:12
17 Annabel van Schagen Pijnenburg 6:14
18 Floor van Geest Altis 6:14
19 Doutze Gielbert Altis 6:15
20 Chloë Ponsteen Zeewolde Atletiek 6:16
21 Julia Pronk Atverni 6:20
22 Elise Singels Hellas 6:22
23 Evi Visser Triathlon 6:28
24 Ymke Valkonet Triathlon 6:31
25 Irene Riesenkamp Altis 6:33
26 Lize Veldkamp Triathlon 6:39
27 Merel de Wee Triathlon 6:40
28 Benthe Knetsch Clytoneus 6:43
29 Roos Verhagen Altis 6:47
30 Fay van Eijkelenburg Altis 6:53
31 Sara Wunderink BAV 7:35
32 Mila Clappers BAV 7:38
33 Anouk Kuijer Pijnenburg 8:28

Jongens pupillen B

1250m
1 Tim van den Heuvel Atverni 5:31
2 Ole van der Grinten Altis 5:40
3 Casper Holterhues Altis 5:45
4 Sedic Wanders Almere ’81 5:48
5 Juuso van der Ende Almere ’81 5:49
6 Friso Leunk Fit 5:57
7 Palle Cranenbroek Pijnenburg 6:07
8 Lucas Hendrickx Triathlon 6:08
9 Jasper van Schaik Zeewolde Atletiek 6:09
10 Luuk van Meerveld Altis 6:10
11 Thijs van Amerongen BAV 6:15
12 Jonas Cressent Altis 6:16
13 Olivier Zwaal Altis 6:20
14 Floris van den Berg Altis 6:20
15 Guus van de Burgwal Altis 6:21
16 Teun Hompes BAV 6:26
17 Bart Jansen Triathlon 6:27
18 Rutger Vloo Triathlon 6:31
19 Xavi van der Vliet Pijnenburg 6:35
20 Bram Hiemstra Spirit Lelystad 6:38
21 Vriend Allom Triathlon 6:38
22 Tim Doorn Atverni 6:47
23 Thijs van der Wal Altis 6:48
24 Martijn Kok BAV 6:49
25 Akram Pinard Altis 6:49
26 Julian Dierdorp Pijnenburg 6:52
27 Rubin Michiels Clytoneus 6:53
28 Lucas Hoek BAV 6:53
29 Giel Hompes BAV 6:54
30 Jayden Blaauw Zeewolde Atletiek 6:56
31 Luka van Donk Pijnenburg 6:56
32 Brent Holwerda Triathlon 6:58
33 Thorsten Bouwens Triathlon 6:59
34 Levi Takken Fit 7:00
35 Siem van den Akker Pijnenburg 7:04
36 Nout Kroeze Altis 7:05
37 Luuk Walraven Altis 7:06
38 Sebastian Redel Altis 7:12
39 Mick Lablans Triathlon 7:13
40 Sven van den Breemer Pijnenburg 7:13
41 Mees Otto Clytoneus 7:13
42 Finn Tebbens Altis 7:15
43 Jonas Rijkenberg Hellas 7:17
44 Nanne Langemeijer Altis 7:18
45 Rik Burgel Clytoneus 7:20
46 Jakob van Dijk Triathlon 7:33
47 Sven Gerlings Pijnenburg 7:34
48 Collin Hooijer BAV 7:35

Meisjes pupillen B

1250m
1 Valerie van Keulen Clytoneus 5:26
2 Zoëy Fonken BAV 5:39
3 Alana Dijkman Altis 5:47
4 Elske Dunnink Altis 5:50
5 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 6:03
6 Stella Paulusma Triathlon 6:08
7 Sacha Walgers Pijnenburg 6:12
8 Leena van Dijk U-Track 6:15
9 Nune Olde Dubbelink Altis 6:19
10 Marije Kars Zeewolde Atletiek 6:20
11 Tsima Verdoner U-Track 6:20
12 Roos de Jong Pijnenburg 6:35
13 Hanne van der Meer Altis 6:37
14 Jet van Oostenbrugge Fit 6:40
15 Hinde Wunderink BAV 6:43
16 Moyra Tissingh Pijnenburg 6:44
17 Carina Pastoor Zeewolde Atletiek 6:46
18 Jayda Verhaar Pijnenburg 6:46
19 Eline van Duinen BAV 6:47
20 Luce van der Lee Pijnenburg 6:48
21 Miriam Takke Pijnenburg 6:52
22 Itske van der Ploeg Triathlon 6:55
23 Emely Bronder Altis 6:55
24 Neva Kapelle Triathlon 6:58
25 Eva Buitenkamp Altis 6:59
26 Evi van den Broek Fit 7:01
27 Noor Pillen Pijnenburg 7:01
28 Jasmijn van der Heijden Altis 7:05
29 Linde de Rooy Triathlon 7:07
30 Eleanore Joosse Altis 7:09
31 Meis Kingma Triathlon 7:10
32 Louise Oosterhuis Zeewolde Atletiek 7:12
33 Tessa van den Berg Zeewolde Atletiek 7:12
34 Indy Muller Almere ’81 7:14
35 Indy Ruitenberg Zeewolde Atletiek 7:16
36 Elin Hamberg Triathlon 7:16
37 Lena Driessen Pijnenburg 7:16
38 Melissa van Duijn Altis 7:19
39 Jade Koelewijn Almere ’81 7:29
40 Milou van Bruxvoort Triathlon 7:30
41 Hiske Eshuis Triathlon 7:33
42 Defne Keskin Triathlon 7:39
43 Isabelle Snijder Triathlon 7:42
44 Joosje Arentsen Triathlon 7:46
45 Lisa Verblauw Altis 7:50
46 Iris Kooistra Altis 7:54
47 Daantje Snelder Triathlon 7:57
48 Rema Misignha Altis 8:12
49 Sofie van Drie BAV 8:29
50 Fleur van Gorkum Altis 9:23

Jongens pupillen A1

1500m
1 Pieter Huneker U-Track 6:40
2 Tijn Zwart Pijnenburg 6:44
3 Samuel Post Altis 6:46
4 Pelle de Raad Altis 6:48
5 Teun Westein Phoenix 6:48
6 Janowa Weide U-Track 6:59
7 Matthias Maasse Zeewolde Atletiek 7:06
8 Melle Pietersma Fit 7:07
9 Guus Lemmens OSM ’75 7:08
10 Pepijn Keppel Phoenix 7:17
11 Zeki Mihci BAV 7:17
12 Jasper van Eck Atverni 7:18
13 Robin Versteeg Zeewolde Atletiek 7:22
14 Lucas van Lien Zeewolde Atletiek 7:24
15 Mels van Stratum Triathlon 7:24
16 Taeke Doevendans Triathlon 7:24
17 Jens van de Wetering Triathlon 7:29
18 Rolan Iking Altis 7:32
19 Damian Verweij Zeewolde Atletiek 7:37
20 Hugo van Rens BAV 7:38
21 Lode Sanders Phoenix 7:41
22 Mees Ruitenbeek Altis 7:42
23 Nils Medema Altis 7:42
24 Liu Spijker Triathlon 7:44
25 Ivar Vink Phoenix 7:44
26 Sven Dekker Clytoneus 7:47
27 Ivo van Hall Hellas 7:47
28 Matías Fontes Wentink Triathlon 7:50
29 Kyano Lankreijer BAV 7:50
30 Daniel van Schayik Fit 7:51
31 Wessel Siezen Fit 7:51
32 Lars van der Spek Fit 7:55
33 Hielke van Gelder Altis 7:55
34 David Louwe Kooijmans Altis 7:57
35 Stijn van Zijst Fit 7:59
36 Tygo Pureveen Pijnenburg 8:03
37 Bouke Streefland Pijnenburg 8:11
38 Quinten Bousche Pijnenburg 8:13
39 Floris Valkonet Triathlon 8:16
40 GIjs Langendijk Zeewolde Atletiek 8:17
41 Julian krist Zeewolde Atletiek 8:18
42 Thomas Pronk Atverni 8:19
43 Tygo Pothoven Pijnenburg 8:21
44 Kevin Schwarts Spirit Lelystad 8:26
45 Timme Bussemaker Pijnenburg 8:26
46 Steven Jansen Triathlon 8:28
47 Kjell Berends BAV 8:31
48 Brent Schifflers Clytoneus 8:33
49 Sebastiaan Boonstra Triathlon 8:35
50 Maarten Koop Altis 8:35
51 Damian Scholten Triathlon 8:37
52 Oscar Overbeek Fit 8:38
53 Lars Rijksen Pijnenburg 8:43
54 Alek Baggerman Hellas 8:44
55 Sjoerd van Schaick Hellas 8:47
56 Jules Sprenger Fit 8:58
57 Jasper van Logtenstein Pijnenburg 9:00
58 Sep van Diepen Triathlon 9:04
59 Thijmen Lamers Atverni 9:04
60 Jim Vreman Pijnenburg 9:11
61 Niek Lippinkhof Zeewolde Atletiek 9:18
62 Beer Goense Altis 9:21
63 Naud van Veenendaal Pijnenburg 9:26
64 Onno Hoekstra Triathlon 9:31
65 Ruben Baartmans Altis 9:32
66 Ruben Kwakkel Altis 9:35
67 Dexter Brouwer AV Nijkerk 9:41
68 Mats Beverwijk Triathlon 9:42
69 Bas van der Schriek Altis 9:44
70 Tobias Hilhorst Triathlon 11:04

Meisjes pupillen A1

1500m
1 Kyara Lankheet Altis 6:54
2 Alexandra Koenis Almere ’81 6:57
3 Wies Schmitz Almere ’81 6:58
4 Dot Pouw BAV 7:07
5 Anniek Mateman Triathlon 7:08
6 Laura Duits Pijnenburg 7:09
7 Evy Roose Hellas 7:18
8 Carlijn Kannegieter Altis 7:23
9 Liz Schoonhoven Atverni 7:29
10 Nola van der Loos Hellas 7:29
11 Bodine Roza Altis 7:32
12 Zahra de Vries Spirit Lelystad 7:33
13 Lenne Meijer Spirit Lelystad 7:33
14 Noena van den Berg Almere ’81 7:35
15 Isabelle Lankreijer BAV 7:39
16 Jette de Jonge BAV 7:47
17 Eva van Lammeren Almere ’81 7:47
18 Hannah Rietveld Fit 7:48
19 Fiene van Maanen Pijnenburg 7:51
20 Neva van der Woude Hellas 7:51
21 Fé Legall Melendez Pijnenburg 7:52
22 Mirthe Petra Pijnenburg 7:52
23 Thiebe van Doorn Triathlon 7:53
24 Ivana Marzec Pijnenburg 7:53
25 Cato Hompes BAV 7:53
26 Gwen Dassen Altis 7:57
27 Solene de Haan Atverni 8:01
28 Lucia van der Linden Almere ’81 8:01
29 Britte Wijnberger Pijnenburg 8:06
30 Kathelijne ter Huurne U-Track 8:06
31 Ella Cools Altis 8:09
32 Veerle van Heusden Phoenix 8:13
33 Floor van Drumpt Altis 8:14
34 Linn Peters AV Nijkerk 8:15
35 Annet Kamp Fit 8:16
36 Indy Besse OSM ’75 8:24
37 Jose Dammers Pijnenburg 8:25
38 Annebel Bon BAV 8:27
39 Juna van Sonderen Altis 8:30
40 Anna Lisa Mak Altis 8:32
41 Julia Clayton Triathlon 8:34
42 Lies Vogelzang Triathlon 8:38
43 Cato Klein Willink Triathlon 8:43
44 Cato Willems Altis 8:54
45 Anouk van Nifterik AV Nijkerk 8:57

Jongens pupillen A2

1500m
1 Arend Wijnalda Hellas 6:18
2 Florijn van der Vliet Pijnenburg 6:29
3 Dim Petrusma Altis 6:37
4 Loek Scholten Triathlon 6:40
5 Ewoud van Schaik Zeewolde Atletiek 6:44
6 Mike van de Vooren Hellas 6:46
7 Hidde de Jong Fit 6:54
8 Jitte Ydema Pijnenburg 6:55
9 Floris van de Ven Hellas 6:58
10 Marijn Wouters U-Track 6:59
11 Niels Karel Altis 7:02
12 Sami Benali Atverni 7:05
13 Luuk van Burgsteden Triathlon 7:06
14 Silvan van Hussel AV Nijkerk 7:08
15 Tijn van de Grijp Altis 7:10
16 Mike Kragten Altis 7:12
17 Jaron Hamoen Zeewolde Atletiek 7:14
18 Jeppe Meesters Altis 7:16
19 Johannes Hegeman AV Nijkerk 7:16
20 Bjorn Klein Zeewolde Atletiek 7:24
21 Sijmen van der Harst Altis 7:24
22 Hielke van den Kieboom Fit 7:25
23 David Knuth Altis 7:25
24 Marijn de Vries Clytoneus 7:28
25 Pieter van der Zee Hellas 7:29
26 Thijmen Hatzmann BAV 7:31
27 Hugo Wouters U-Track 7:39
28 Jop van den Hoorn Triathlon 7:40
29 Daniel Kuipers Atverni 7:42
30 Ties Kok Pijnenburg 7:44
31 Quintin Landskroon Altis 7:45
32 Stijn Kroeze Altis 7:46
33 Floris Kamer Hellas 7:46
34 Noam Michiels Clytoneus 7:55
35 Pierre Verhoosel Triathlon 7:58
36 Bilal Bounjoum BAV 7:59
37 Tom Westdijk Altis 8:03
38 Ilian van Schaik Phoenix 8:09
39 Daniël van der Leest Altis 8:13
40 Teun Heijerman Altis 8:20
41 Danilo Roest Pijnenburg 8:22
42 Floris van Baar Atverni 8:22
43 Justin van Dam Zeewolde Atletiek 8:28
44 Jurre Schoenmakers Altis 8:32
45 Alain Tourne Triathlon 8:33
46 Luca Krijger Zeewolde Atletiek 8:34
47 Thijs Berkhof Triathlon 8:35
48 Tycho van Hussel AV Nijkerk 8:47
49 Kai Swiebel Altis 8:48
50 Luc Roelofs Pijnenburg 8:49
51 Chris Sluimer Triathlon 9:01
52 Jason Hofstede Pijnenburg 9:13

Meisjes pupillen A2

1500m
1 Noortje Zwaal Altis 6:37
2 Donna Lokhorst Altis 6:40
3 Roos Verblauw Altis 6:51
4 Linde Zijlstra Altis 6:55
5 Jelincy Nijlhof Almere ’81 6:56
6 Renske van der Maas Fit 7:10
7 Ronja van Oostenbrugge Fit 7:13
8 Jade Broer Triathlon 7:14
9 Romy Bendanon Triathlon 7:16
10 Marit Kleijnen Pijnenburg 7:28
11 Fé van der Weij Altis 7:32
12 Yara Keers Fit 7:32
13 Mette Wiggers Triathlon 7:35
14 Yfke van der Meer Altis 7:37
15 Meinou de Jong Triathlon 7:37
16 Noa Schut Altis 7:38
17 Iris van Eerde Zeewolde Atletiek 7:40
18 June Besuyen Altis 7:41
19 Kim Scheffers BAV 7:42
20 Judith Sjenitzer Pijnenburg 7:46
21 Vere Ingram Fit 7:47
22 Mette van der Veen Pijnenburg 7:52
23 Majken Berends BAV 7:55
24 Renske Versteeg Pijnenburg 7:58
25 Epy Beerse Almere ’81 8:00
26 Karlijn Mossink Altis 8:01
27 Roos van Oostveen Altis 8:06
28 Aimeé Pillen Pijnenburg 8:14
29 Juno Kapelle Triathlon 8:15
30 Marlou Pronk BAV 8:19
31 Laura van de Beek Hellas 8:23
32 Dominique Poelhekke Zeewolde Atletiek 8:24
33 Rosalie Kriek Zeewolde Atletiek 8:31
34 Lois Rijnders Altis 8:32
35 Marrit Jelgerhuis Triathlon 8:32
36 Famke Brunt Triathlon 8:32
37 Fenna Miedema Altis 8:34
38 Fenne Boudewijns Pijnenburg 8:34
39 Sofie Kruiswijk BAV 8:41
40 Mayke van Lieshout Triathlon 9:10
41 Clarice van der Zanden Altis 9:20
42 Julia de Keijzer BAV 9:21
43 Anouk Bakker Triathlon 9:21
44 Jorieke van Duinen BAV 9:22