Mannen senioren

8 km
1 Rik Goethals 26:28
2 Niels Kerkhof 28:48
3 Michael-Paul Klijn 35:59
4 Philippe Verhoosel 46:37

Mannen 35

8 km
1 Martijn van Rijn 31:19
2 Peter van Dartel 31:45
3 Zeger Knops 31:57
4 Ite Kingma 34:46
5 Thibaut de Jong 38:00
6 René van der Veen 39:40
7 Rene vd Haar 42:19
8 Johannes Stoffels 42:46
9 Diederik Hamelink 42:53

Mannen 45

8 km
1 Holger Wagenaar 32:12
2 Xander Echten 33:09
3 JanWillem Nieboer 33:27
4 Peter Broekroelofs 35:50
5 Wiep van Apeldoorn 36:03
6 Albert Post 37:05
7 Bob Schepers 38:21
8 Thomas Plochg 38:26
9 Gijsbert raadgever 38:28
10 Jeroen Bach 38:31
11 Paul Fuchs 38:44
12 Peter Philipsen 40:22
13 Richard van Klooster 42:47
14 Bart Gotte 45:37
15 Douwe-Jan Bakker 47:30
16 Jan Schipper 48:47

Mannen 55

8 km
1 Peter Schipper 33:59
2 Paul Verrijp 34:51
3 Arjan Stegeman 35:06
4 Tim Prinzen 36:37
5 Piet Kunst 37:36
6 André Koeslag 38:35
7 Renier Meuwissen 39:12
8 Henk van Lieshout 39:31
9 Hans van Rooijen 41:01
10 Arie Kingma 41:09
11 Theo Hendriksen 41:39
12 Henk Oosterhof 41:48
13 Cees de Vries 42:28
14 Hein Dekker 42:46
15 Ruud van den Eshof 42:46
16 Jan Ausum 44:03
17 Paul Joosten 44:20
18 Klaas Schaafsma 46:03
19 Karel Derks 48:30
20 Ruud van Leeuwen 49:06
21 Rob Ruijs 49:17
22 Jan van der Hammen 49:27
23 Henk Plessius 49:28
24 Age van der Veer 50:38
25 Leon Lomans 51:18

Vrouwen senioren

8 km
1 Marriël Schelhaas 39:11
2 Hester Meijer 42:53

Vrouwen 35

8 km
1 Helen Frohn 55:27

Vrouwen 45

8 km
1 Acacia Falkena 38:07
2 Marieke van Gelder 43:58
3 Vera Bekendam 44:52
4 Henriette Stemerdink 46:00
5 Gea van Lieshout 46:55
6 Ellis Janssens 46:59
7 Ilse Bruinekreeft 49:50
8 Cinthia Meerzorg 51:06
9 Riëtte Dekkers 51:39
10 Petra Uitenbogaart 51:42
11 Jose van de Kletersteeg 51:54
12 Annelies Post-Nijbroek 53:56

Vrouwen 55

8 km
1 Susan Hagevoort 39:05
2 Martha Meijer 44:42
3 Marie-Anne Vos-Ertel 46:23
4 Els Monquil 46:48
5 Klasien Postma 47:09
6 Marjon ten Hoor 48:42
7 Caroline Schalks 51:24
8 Anda Poortman 53:56
9 Yvonne Kraan 59:24
10 Maria Lamers 1:01:16

Meisjes pup D

1000m
1 Isa Silverentand 5:49
2 Esmee Langbroek 7:04

Jongens pup D

1000m
1 Iza Verkruissen 5:45
2 Cedric Hennequin 6:10
3 Tieme van Leeuwen 6:24
4 Epke Kruik 6:49

Meisjes pup C

1000m
1 Saar Kingma 7:54

Jongens pup C

1000m
1 Sandor Abrahamse 5:02
2 Robin Stuur 5:03
3 Tijn van Gent 5:19
4 Joris Verhoeven 5:24
5 Lennard Smedema 5:29
6 Mees Hilhorst 6:00
7 Julian Misset 6:15
8 Collin Cocheret de la Morinière 6:36
9 Otte de Kok 6:41
10 Olof van der Zee 7:04
11 Max Hesseling 7:11

Meisjes pup B

1000m
1 Rinke Scholten 5:01
2 Merel de Wee 5:12
3 Famke Landman 5:14
4 Juliet Mateman 5:18
5 Evi Visser 5:21
6 Liz van Diepen 5:22
7 Amber Hendrikx 5:39
8 Ymke Valkonet 5:43

Jongens pup B

1000m
1 Harm de Leeuw 4:54
2 Dito Jansen 5:09
3 Dhedde van Doorn 5:11
4 Noah van Ramshorst 5:13
5 Niels van Gorp 5:19
6 Niels Bakker 5:19
7 Levi Peters 5:26
8 Floris Knook 5:57
9 Melle Bouma 6:58

Meisjes pup A1

1500m
1 Stella Paulusma 7:35
2 Itske van der Ploeg 7:35
3 Puck van Bladel 7:36
4 Linde de Rooy 7:54
5 Meis Kingma 8:24
6 Isabelle Snijder 8:44
7 Neva Kapelle 8:50
8 Milou van Bruxvoort 8:50
9 Elin Hamberg 8:58
10 Joosje Arentsen 8:59
11 Hiske Eshuis 9:13

Jongens pup A1

1500m
1 Lucas Hendrickx 7:23
2 Simon Broek 7:32
3 Rutger Vloo 7:37
4 Vriend Allom 7:41
5 Mick Lablans 8:24
6 Jakob van Dijk 9:10

Meisjes pup A2

1500m
1 Anniek Mateman 7:13
2 Thiebe van Doorn 7:56
3 Cato Klein Willink 8:06
4 Julia Clayton 8:34
5 Lies Vogelzang 8:40
6 Eline van Bruxvoort 8:56

Jongens pup A2

1500m
1 Matías Fontes Wentink 7:10
2 Mels van Stratum 7:30
3 Jens van de Wetering 7:49
4 Liu Spijker 8:11
5 Alex Dijkhuizen 8:14
6 Floris Valkonet 8:22
7 Damian Scholten 8:35
8 Sep van Diepen 8:49
9 Tobias Hilhorst 0:33

Racerunners

1000m
1 Lonneke vd Berg 5:20
2 Miene Vos 5:32
3 Cato vd Hogen 7:10
4 Yeabsira van de Pol 7:20

Meisjes jun D1

2000m
1 Romy Bendanon 8:34
2 Mette Wiggers 9:19
3 Jade Broer 9:46
4 Famke Brunt 9:52
5 Norah Schoen 10:30
6 Mayke van Lieshout 10:43
7 Anouk Bakker 11:30

Jongens jun D1

2000m
1 Luuk van Burgsteden 8:28
2 Sven van Gelder 8:46
3 Thijs Berkhof 9:56
4 Hugo Sliedrecht 9:58
5 Noah Beens 10:03
6 Alain Tourne 10:28
7 Olivier Knook 11:09
8 Ivo Schöls 12:57

Meisjes jun D1

2000m
1 Lara van ’t Klooster 8:05
2 Jolie Minnée 9:24
3 Jinte Jonker 9:25
4 Eva van der Linden 9:57
5 Indy Broer 9:59

Jongens jun D2

2000m
1 Benjamin Götte 8:10
2 Mike Middelkoop 8:45
3 Brigt van Apeldoorn 8:57
4 Satria Jansen 9:28
5 Jens Werner 10:11

Meisjes jun C

2000m
1 Jikke van der Ploeg 7:13
2 Emma Landman 7:20
3 Nora Stemerding 8:26
4 Ireen Stoter 8:40
5 Jacobien Hoyng 9:12
6 Sofie Klein Willink 9:20
7 Ereza Plochg 9:20
8 Marlieke Castelein 10:02
9 Lieke Bakker 10:09

Jongens jun C

3000m
1 Nathan Houwaard 12:02
2 Rhune van Doorn 13:13
3 Rick Snijder 14:14
4 Stijn Beverwijk 15:51

Meisjes jun B

3000m
1 Marit Jansons 16:02
2 Nora Kwakman 16:31
3 Kaixin Tensen 19:11

Jongens jun B

3000m
1 Jonah Broer 12:35
2 Jibbe Teeuwisse 13:05
3 Pier van der Ploeg 13:09
4 Laurens van Hofslot 13:53
5 Gijs Broere 14:12
6 Jesse van der Veen 15:12

Jongens jun A

3000m
1 Faas van der Ven 12:30
2 Yafet Yewhanes 12:37
3 Brun Stöver 13:00
4 Tycho Schijf 13:19