Inclusief de eindstand in het verenigingsklassement

Einduitslag Amersfoortse Baancompetitie 2014

Plts Naam 800 1500 3000 1e
5000
2e
5000
Totaal Cat. Vereniging
1 Cees Stolwijk 866 892 936 0 994 3688 h64 Altis
2 Annemarie Slangewal 915 882 862 858 0 3517 m15 Altis
3 Hans van Dijk 690 741 834 0 828 3093 h59 Altis
4 Han Wolsing 633 0 779 762 820 2994 h49 Altis
5 Lukas Bos 0 714 757 719 751 2941 j18 AV Triathlon
6 Ludger Stuijt 703 739 729 689 742 2913 h53 Running 2000
7 Camiel Kruiswijk 741 703 696 724 0 2864 h BAV
8 Jeroen Verboom 748 741 688 686 664 2863 h AV Pijnenburg
9 Jan Jansen 712 660 694 697 726 2829 h52 Loopgroep Aart Stigter
10 Marijn Michels 770 704 0 681 641 2796 h50 Altis
11 Thierry Willigenburg 0 702 724 652 703 2781 j18 AV Triathlon
12 Sjoerd Veenma 669 692 696 676 716 2780 h40 Altis
13 Jaap Stijlaart 674 701 701 661 0 2737 h56 AV Triathlon
14 Herbert Jansen 693 677 669 659 0 2698 h Running 2000
15 Peter Schipper 685 678 0 604 647 2614 h52 AV Triathlon
16 Hans Rawee 618 587 669 715 0 2589 h53 AV Triathlon
17 Matthijs van Goor 654 0 639 610 640 2543 h AV Pijnenburg
18 Joshua Groen 0 545 651 687 659 2542 h AV Triathlon
19 Robin van de Mast 647 628 636 630 0 2541 h44 Altis
20 Mira Blokland 585 611 640 610 670 2531 d46 Altis
21 Rik Wolswinkel 0 576 634 628 677 2515 h36 Altis
22 Andre Koeslag 443 566 624 648 665 2503 h59 AV Triathlon
23 Jan Reichardt 522 0 651 661 663 2497 h50 AV Nijkerk
24 Mark van Vugt 676 649 0 519 610 2454 h36 Loopgroep Aart Stigter
25 Jos Bloem 612 0 631 560 610 2413 h48 AV Pijnenburg
26 Petra Martens 480 551 649 697 0 2377 d55 AV Pijnenburg
27 Allard Schmidt 519 542 575 615 633 2365 h44 Thiathlon
28 Gerrie den Oude 431 564 585 625 583 2357 d61 AV Pijnenburg
29 Emile Dercksen 534 572 617 604 0 2327 h36 Harderwijk
30 Bert Wallet 0 599 569 539 587 2294 h AV Triathlon
31 Richard Voorintholt 555 0 568 535 598 2256 h49 AV Pijnenburg
32 Odile Verzantvoort 585 560 558 550 0 2253 m16 AV Triathlon
33 David Claus 546 542 536 569 585 2242 h AV Triathlon
34 Luc Keepers 457 494 556 590 601 2241 h50 Altis
35 Vincent Bosboom 596 601 505 486 499 2201 j16 Altis
36 Wim Oudejans 568 553 559 0 510 2190 h69 AV Nijkerk
37 Vincent Sloterwijk 0 544 529 533 552 2158 h42 Altis
38 Ed Jakobsen 452 513 518 547 575 2153 h51 Altis
39 Acacia Falkena 527 505 533 0 549 2114 d41 AV Triathlon
40 Joop Aalbers 472 500 511 541 518 2070 h53 AV Triathlon
41 Tom Fokkens 404 507 521 529 512 2069 h Altis
42 Anja van der Gugten 403 509 549 0 607 2068 d53 AV Triathlon
43 Luc van der Meer 484 514 485 476 506 1989 h45 AV Triathlon
44 Eefke Vroemen-Schneiders 0 491 481 472 505 1949 d39 Altis
45 Paulien Rinsema 0 437 483 499 524 1943 d40 Altis
46 Gosse-Jacob Sprietsma 483 439 478 455 521 1937 h42 Running 2000
47 Martijn van der Ward 462 476 461 520 0 1919 h AV Triathlon
48 Peter Verbeek 465 498 505 0 450 1918 h50 AV Triathlon
49 Fake Schonewille 405 429 501 473 501 1904 h54 Loopgroep Bunschoten
50 Gerard Smink 453 448 501 488 395 1890 h69 AV Triathlon
51 Erik Lemmers 506 482 466 428 425 1882 h36 Altis
52 Jan Stehouwer 452 443 448 526 0 1869 h42 Loopgroep Aart Stigter
53 Jos Frowein 425 403 456 476 510 1867 h49 Altis
54 Christl Foekema 445 427 478 507 0 1857 d45 AV Triathlon
55 Dirk den Oude 371 0 468 490 496 1825 h63 AV Pijnenburg
56 Jurjen Weerman 422 440 439 466 477 1822 h53 Altis
57 Martin Stolk 456 0 476 448 430 1810 h41 AV Pijnenburg
58 Derek Awaafo 470 401 425 457 447 1799 h Scherpenzeel
59 Charlotte Montauban 362 0 451 463 510 1786 d AV Triathlon
60 Niels Morpey 477 450 384 358 426 1737 h53 Altis
61 Willem Vedder 452 0 420 390 456 1718 h45 Loopgroep Bunschoten
62 Bert Looijen 424 397 424 448 414 1710 h Scherpenzeel
63 Henk Demmer 378 0 419 438 472 1707 h46 Nijkerk
64 Marcel van der Kuil 446 428 422 399 410 1706 h48 AV Pijnenburg
65 Erik Anbeek 360 373 417 405 469 1664 h47 Altis
66 Erwin Demmer 404 417 406 377 415 1642 h35 Running 2000
67 Shirley Dolman 0 376 379 438 397 1590 m17 BAV
68 Tim van Vliet 427 342 380 349 424 1580 h52 Loopgroep Aart Stigter
69 Hans Meijer 339 424 386 0 414 1563 h AV Triathlon
70 Danielle Gerritsen 315 0 409 390 427 1541 d AV Triathlon
71 Walter te Kloese 344 383 381 363 377 1504 h43 AV Triathlon
72 Cees de Vries 341 372 368 418 0 1499 h62 Veteranen Nederland
73 Paul Sauerbier 434 380 332 328 352 1498 h51 Leusden
74 Jeroen Kemper 360 340 366 0 385 1451 h42 Altis
75 Ben Norg 303 343 349 375 379 1446 h AV Triathlon
76 Bas de Bruin 373 0 338 373 352 1436 h AV Pijnenburg
77 Rene van der Veen 340 331 342 345 383 1410 h39 AV Triathlon
78 Jean-Michel Chavernac 334 315 349 329 340 1352 h52 Loopgroep Aart Stigter
79 Erna Koekoek 212 267 310 305 334 1216 d49 Loopgroep Aart Stigter
80 Ruben Dop 316 291 288 294 305 1206 h Altis
81 Britt Veenstra 148 184 266 263 290 1003 d40 Altis
82 Anita Damen 153 186 193 239 267 885 d48 Wijk bij Duurstede
83 Richard van Klooster 102 128 181 221 254 784 h47 AV Triathlon
84 Henk Fransen 73 128 0 244 205 650 h58 Loopgroep Aart Stigter
85 Joanne van Beveren 159 146 166 97 68 568 d Amersfoort
86 John van Hamersveld 37 84 97 130 138 449 h47 Loopgroep Aart Stigter
  Aart Stigter 0 0 938 977 944 2859 h57 Loopgroep Aart Stigter
  Michel Riemersma 0 776 732 726 0 2234 h AV Triathlon
  Rik Goethals 757 743 0 0 654 2154 h AV Pijnenburg
  Koen Henkes 0 0 703 702 734 2139 h Running 2000
  Sicco Bus 691 707 0 688 0 2086 h40 Altis
  Vito Verbeek 0 610 699 698 0 2007 h Hellas
  Bernard van den Berg 0 523 566 680 0 1769 h54 AV Triathlon
  Titus Blom 0 0 503 529 585 1617 h49 AV Pijnenburg
  Bernard te Boekhorst 770 0 836 0 0 1606 h42 Phoenix
  Evelien van den Broek 0 0 550 542 433 1525 d AV Triathlon
  Peter Bos 0 0 460 522 521 1503 h51 AV Triathlon
  Linda Mossink 0 0 741 730 0 1471 d50 AV Triathlon
  Roelien de Wolf 0 0 489 515 465 1469 d AV Triathlon
  Conrad van ’t Erve 0 470 0 490 458 1418 h39 AV Triathlon
  Thomas van Zoelen 0 0 648 0 702 1350 h59 Altis
  Elly Visser 164 0 598 579 0 1341 d56 Altis
  Jasper Smits 0 671 0 615 0 1286 h AV Pijnenburg
  Erik van de Broek 0 0 637 629 0 1266 h AV Triathlon
  David van der Meer 370 0 0 442 452 1264 h43 Running 2000
  Imre van der Geer 0 636 578 0 0 1214 h Altis
  Marcel Broekema 0 0 583 603 0 1186 h53 Loopgroep Aart Stigter
  Marcel Scholten 747 426 0 0 0 1173 h58 Altis
  Martijn van Rijn 0 0 0 582 588 1170 h36 AV Triathlon
  Ivo Loots 546 537 0 0 0 1083 h Altis
  Paul Brundel 0 0 513 0 542 1055 h38 Altis
  Robert Jan de Kraker 506 536 0 0 0 1042 h50 Altis
  John van Dongen 285 0 368 376 0 1029 h51 AV Pijnenburg
  Jonathan Goijert 0 0 489 501 0 990 h Loopgroep Bunschoten
  Ron van Megen 0 361 0 0 446 807 h56 Altis
  Erik Ernest 0 0 406 367 0 773 h53 AV Triathlon
  Esther van de Grift 0 0 0 369 353 722 d45 AV Pijnenburg
  Marina van Dijk 0 0 0 697 0 697 d Altis
  Jony Heerink 0 0 0 679 0 679 d AV Triathlon
  Rose-Minke Schure 0 300 327 0 0 627 d AV Triathlon
  Wim van Ravenshorst 0 0 0 547 0 547 h63 AV Triathlon
  Ilse Land 0 0 0 522 0 522 d51 AV Pijnenburg
  Sjaak Vreugdenhil 0 0 0 0 517 517 h58 AV Pijnenburg
  Klaas Schaafsma 0 464 0 0 0 464 h58 AV Triathlon
  Harrie Wintermans 0 0 0 412 0 412 h48 AV Nijkerk
  Jannemiek van Kleef 0 0 286 0 0 286 d Leusden

 

Eindstand verenigingsklassement

    5000 (1) 3000 5000(2) 1500 800 totaal
1 Altis 3686 4107 4060 3925 3989 19767
2 AV Triathlon 3577 3655 3425 3571 3108 17336
3 AV Pijnenburg 3233 3192 3166 3270 3326 16187
4 Loopgroep Aart Stigter 3322 3043 3044 2409 2601 14419
5 Running2000 2947 2985 2864 2272 2653 13721

 

Einduitslag CD-junioren 2014

Plts Naam 1000 1500 800 Totaal Cat. Vereniging
1 Reinder Prince 795 817 835 1652 j14 AV Triathlon
2 Madelief Kok 768 0 779 1547 m13 AV Triathlon
3 Nine Immink 646 745 663 1408 m11 AV Triathlon
4 Sophie Praas 697 673 696 1393 m11 AV Triathlon
5 Thalita Bouwman 637 637 0 1274 m12 AV Triathlon
6 Jorieke Slangewal 667 0 598 1265 m13 Altis
7 Fleur Praas 0 586 678 1264 m13 AV Triathlon
8 Kira Landman 598 606 633 1239 m13 Altis
9 Femke Kuiper 604 474 611 1215 m14 Altis
10 Tijmen Brand 607 0 589 1196 j14 Altis
11 Mirre de Vor 644 519 544 1188 m14 AV Triathlon
12 Rosa Hulsman 596 572 0 1168 m14 Altis
13 Nico Remkes 563 0 556 1119 j13 Altis
14 Jildou Postma 534 520 575 1109 m14 Altis
15 Kirsten Medema 567 539 0 1106 m11 Altis
16 Lars van Vught 561 539 536 1100 j13 Altis
17 Sven Jansons 531 523 563 1094 j12 AV Triathlon
18 Stijn van Essen 590 504 0 1094 j12 Altis
19 Amy Walraven 532 442 521 1053 m12 Altis
20 Lieke Borremans 514 0 494 1008 m12 Altis
21 Aylin Rink 513 466 0 979 m11 Altis
22 Lisa van Dam 486 0 490 976 m12 Altis
23 Pepijn Borremans 444 454 476 930 j14 Altis
24 Lisa Stolk 447 481 0 928 m12 Altis
25 Maico Rompa 0 418 498 916 j14 Altis
26 Floor Markslag 491 0 398 889 m14 Altis
27 Sophie Berentsen 277 0 596 873 m12 Altis
28 Faas van der Ven 0 478 376 854 j12 AV Triathlon
29 Luc Dijkman 434 302 389 823 j14 Altis
30 Tjitte van den Bedem 0 404 366 770 j11 Altis
31 Jannes Venema 0 209 274 483 j14 Altis
32 Mick Hopman 150 184 143 334 j13 Altis
  Manon de Bruin 664 0 0 664 m12 Altis
  Nynke van den Bedem 0 0 482 482 m13 Altis
  Tijn Steenmetz 425 0 0 425 j11 Altis
  Marcus Melenhorst 350 0 0 350 j11 Altis