Trainingsrooster hardlopen

Trainingsrooster  zomerseizoen 2017 (start: 26 maart 17), versie 05 maart 17
(de trainers die tussen haakjes staan zijn reservetrainers)

Tijd Plaats Soort Groep Trainers (vervangers) Schema
Maandag
09.30-10.30 Birkhoven 50+ lopers 50+ André Smal / Leny van den Hoven
Dinsdag
09.15-10.45 Keesomstr alg. looptraining 1/2 Trix de Vries (Ton Duits)
19.30-20.45 Birkenhoven Trimcursus 0 Leo van Kuijk
19.30-20.45 Birkhoven 5km opbouw 0 Arie Kingma / Richard Giesselbach Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 1 Theo Groot / Leon Broere Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 1 ½ Duncan Wouterson / Hein Dekker /Gies Stolze / Luc van de
Meer
Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 2 Patrick Eysbach / Dennis Rijnders  Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 2 Ruud van den Eshof / Jeroen Gierveld  Schema
19.30-20.45 Birkhoven alg. looptraining 3 Luc vd Meer / Hein Dekker  Schema
19.30-21.00 Birkhoven alg. looptraining 4 Jaap de Vries /Ruud van Basten / Hein Dekker
19.30-21.00 Schothorst baantraining 3-4 Gert van den Hoven / Wouter Berendsen /Joop Aalbers Schema
19.00-20.30 Schothorst baantraining 5 Ton Duits / Adrie van Graafeijland Schema
Donderdag
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Arie Kingma / Theo Groot ( Ton Duits / Trix de Vries)
09.00-10.45 Birkhoven duurloop 2-3 Ernst Pommerel / (Jurgen Trein)
18.30-20.00 Leusden duurloop int 3 Gerrit vd Berkt / Chi Shing Chang / Christl Foekema Schema
18.30-19.45 Schothorst baantraining 5 Ton Duits / Adrie  van Graafeijland Schema
19.30-20.45 Schothorst baantraining 1,2,3 Joop Klein Haarhuis / Erik Ernest / Jack Ambags Schema
Zaterdag
09.00-10.00 Birkhoven blessure-hersteltraining

alle

Ton Duits / Adrie van Graafeijland / Ron Moeliker
09.00-10.15 Birkhoven trimcursus 0 Leo van Kuijk / Rob Vermazen
09.00-10.30 Birkhoven 5 km opbouw 0 Jeroen Gierveld /Gerrit van de Berkt Schema
09.00-10.30 Birkhoven 10 km opbouw alle Boudewijn ten Haken / Arie Kingma / Theo Groot / Teus van de Beek Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Wim van Munster /Leon Broere Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 1 Leny vd Hoven / Else Scherhorn
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining running bootcamp 1 Dennis Hennequin /  Marcel Hagen /Arie Kingma / Boudewijn ten Haken / Nienke ter Weijden /Richard Giesselbach Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Gies Stolze / Wouter Werner
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Christl Foekema / Patrick Eysbach Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 2 Richard Giesselbach /  Georg Stoelinga
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 3 Joop Klein Haarhuis / Ruud van den Eshof / Jaap de Vries Schema
09.00-10.30 Birkhoven alg. looptraining 3 Jack Ambags / Eric Rietveld
09.00-10.30 Birkhoven interval 4-5 Gert van den Hoven / Wouter Berendsen/ Joop Aalbers Schema
Zondag
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 12 km 1-2 Arie Kingma / Dirk Zijp / (Else Scherhorn)
09.00-11.00 Birkhoven duurloop 15-18 km 3-4 Ruud v. Basten / Ernst Pommerel / Ron Martens

 

Een indicatie voor de meest geschikte groep:

Trainingsniveau Norm waaraan lopers op dit niveau voldoen Prestatie grenzend aan volgend niveau
1
5 km tijd  > 29 min
2
10 km tijd =< 60 min
 10 km tijd > 54 min
3
10 km tijd =< 54 min
 10 km tijd > 46 min
4
10 km tijd =< 46 min
 10 km tijd > 40 min
5
10 km tijd =< 40 min

 

Deel:
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someonePrint this page