Crosscompetitie 2017

14 januari 2017

Jongens junioren A

4000m
1 Constant Huiszoon 1998 Triathlon 14:34
2 Leon Huiszoon 1999 Triathlon 15:03
3 Menno Dieke 1998 Triathlon 15:38
4 Hugo van der Ploeg 1999 Clytoneus 15:55
5 Reinder Prince 1999 Triathlon 16:08
6 Tijmen Brand 1999 Altis 17:08
7 Boris Sierink 1999 AV Zeewolde 18:42
8 Jochem de Kruijff 1999 Clytoneus 19:06
9 Clifton Martendorp 1999 Spirit Lelystad 19:06
10 Yannick Tourne 1999 Triathlon 19:53

Jongens junioren B

4000m
1 Kelvin Baartwijk 2000 Almere ’81 14:34
2 Marc Roes 2000 Clytoneus 15:27
3 Finn van den IJssel 2001 Spirit Lelystad 16:03
4 Nial van der Steeg 2000 Atverni 16:27
5 Chaske van Rijnsoever 2000 Hellas 16:37
6 Max van Rhijn 2001 BAV 16:59
7 Stef Ploeg 2001 Pijnenburg 17:09
8 Lucas Stolk 2000 Pijnenburg 17:36
9 Ingmar Simonse 2001 Altis 18:00
10 Jasper van den Berg 2001 Hellas 18:01
11 Faas van der Ven 2001 Triathlon 18:24
12 Remco Martens 2002 BAV 18:25
13 Martin Schuilenburg 2001 Pijnenburg 18:28
14 Daan Kothman 2001 Altis 18:46
15 Wessel Terpstra 2001 BAV 18:52
16 Jelle van der Schoot 2001 U-Track 18:55
17 Koen Roskamp 2001 BAV 19:34
18 Enno Braaksma 2000 Pijnenburg 20:16
19 Xiong Vosslamber 2001 AV Zeewolde 22:39
20 Hidde Westerhof 2001 AV Zeewolde 22:51
21 Marc de Hoogh 2001 Spirit Lelystad 32:53

Meisjes junioren A

2500m
1 Nienke Heida 1998 Clytoneus 12:03
2 Odile Verzantvoort 1998 Triathlon 12:14
3 Maria Onassis 1999 Hellas 12:18

Meisjes junioren B

2500m
1 Anne Geytenbeek 2001 U-Track 10:52
2 Rosa Hulsman 2000 Altis 11:27
3 Nadine de Vries 2001 Clytoneus 11:32
4 Chris van Meeuwen 2001 Hellas 11:53
5 Lotte Jacobsen 2001 Pijnenburg 11:57
6 Nathalie Leushuis 2001 Triathlon 12:43
7 Talitha Bouwman 2001 Triathlon 12:48
8 Evelijn van Hilten 2001 Clytoneus 13:03
9 Anahera Tahapary 2001 Clytoneus 13:36
10 Isa Koster 2001 Triathlon 13:50
11 Carlijn Helder 2000 Clytoneus 14:46

Jongens junioren C

3000m
1 Pablo Velt 2002 Atverni 11:47
2 Yordi Druijff 2002 Altis 11:49
3 Camiel Colen 2002 Hellas 12:13
4 Max van Liempdt 2003 Almere ’81 12:22
5 Maël Plasschaert 2003 Almere ’81 12:31
6 Tim de Wild 2003 Hellas 12:35
7 Ingmar Samuel Veltman 2002 Triathlon 12:50
8 Stijn Verheij 2003 U-Track 12:55
9 Joey Daselaar 2003 Pijnenburg 13:08
10 Anton van Triest 2003 Clytoneus 13:20
11 Daniël Vink 2002 U-Track 13:24
12 Djimon de Groot 2003 Almere ’81 13:30
13 Hugo Jansen 2003 Clytoneus 13:32
14 Sven Druijff 2003 Altis 13:33
15 Nathan Oerlemans 2003 Altis 13:34
16 Stijn van Essen 2002 Altis 13:46
17 Rens Versnel 2002 Triathlon 13:50
18 Tycho Vink 2003 Altis 13:55
19 Mark Hollestelle 2003 Triathlon 13:55
20 Roeland van der Ploeg 2002 Clytoneus 14:03
21 Pepijn de Groot 2003 Pijnenburg 14:06
22 Marcus Melenhorst 2002 Altis 14:08
23 Jelle Swaanen 2003 Altis 14:08
24 Björn Simonse 2002 Altis 14:12
25 Tim Weber 2003 Almere ’81 14:13
26 Ruben Meijer 2003 Pijnenburg 14:14
27 Luciën Moritz 2003 Almere ’81 14:22
28 Sam Feijen 2003 Pijnenburg 14:25
29 Eric Glas 2003 Spirit Lelystad 14:27
30 Thom Uittenbosch 2002 Almere ’81 14:28
31 Jasper Bertrand 2002 Hellas 14:31
32 Jasper Takens 2003 Almere ’81 14:48
33 Timo Mols 2002 Altis 14:49
34 Ivo van der Harst 2002 Altis 14:51
35 Joost Stemerding 2003 Triathlon 15:01
36 Alexander de Graaff 2002 Fit 15:01
37 Jibbe Teeuwisse 2003 Triathlon 15:02
38 Sam Relyveld 2003 Atverni 15:17
39 Robin Versteeg 2003 Altis 15:23
40 Tristan de Bree 2002 Atverni 15:35
41 Danny Roos 2003 Altis 15:44
42 Jorg Bomas 2003 Altis 15:46
43 Justin Lagadeau 2003 Altis 15:51
44 Sander Verbeek 2002 Clytoneus 15:55
45 Ivo Straten 2003 Hellas 15:56
46 Rens Fontein 2003 Hellas 15:56
47 Joppe Bakker 2003 Clytoneus 16:17
48 Redouan Ghoumid 2003 Altis 16:44
49 Thom van der Wouden 2002 BAV 16:54
50 Luca Lambooy 2003 Triathlon 16:55
51 Jonatan McGivern 2003 Triathlon 17:01
52 Jeroen Visser 2003 Atverni 17:09
53 Ties van Bakel 2003 Triathlon 17:10
54 Bart Huizinga 2003 Altis 18:03
55 Koen Overbeek 2003 Altis 18:04

Meisjes junioren C

2000m
1 Joyce de Jong 2002 Fit 08:30
2 Wendy de Jong 2002 Fit 08:32
3 Tamar Veltman 2003 Almere ’81 08:54
4 Isa van Heezik 2002 Almere ’81 09:10
5 Hieke van Rijnsoever 2002 Hellas 09:14
6 Robin Dreyling 2002 Almere ’81 09:20
7 Sarah van Tuijl 2003 Almere ’81 09:21
8 Amanda Buijtenhuis 2002 Pijnenburg 09:43
9 Marleen van Beers 2003 Altis 09:45
10 Britt Jager 2003 Altis 09:46
11 Lois Kok 2003 Altis 09:46
12 Janneke van Hofslot 2003 Altis 09:50
13 Noa Harteman 2003 AV Zeewolde 09:51
14 Rixt Vos 2003 Clytoneus 09:53
15 Dana Buitenhuis 2003 AV Zeewolde 10:07
16 Maaike Heida 2002 Clytoneus 10:11
17 Aniek Kothman 2003 Altis 10:12
18 Joanne van der Poel 2002 Phoenix 10:18
19 Noor Schepers 2002 Altis 10:18
20 Simone Zweers 2002 Pijnenburg 10:18
21 Amara Nnadi 2003 Altis 10:20
22 Roos van der Kieft 2003 Altis 10:20
23 Sanne Bakker Schut 2003 Triathlon 10:27
24 Nienke Overgoor 2003 Hellas 10:33
25 Emma van de Beek 2002 BAV 10:37
26 Jitske van Helden 2003 Triathlon 10:40
27 Nuriya Mets 2002 Pijnenburg 10:46
28 Isabel Cola 2002 Triathlon 10:49
29 Chaja Plochg 2003 Triathlon 10:50
30 Marit Jansons 2003 Triathlon 10:52
31 Cerique Rijerkerk 2002 AV Nijkerk 10:58
32 Hannah Garritsen 2003 Clytoneus 10:58
33 Manon de Bruin 2002 Altis 11:03
34 Kirsten Medema 2002 Altis 11:05
35 Rosalie Mutgeert 2002 Pijnenburg 11:10
36 Paula Lots 2003 U-Track 11:27
37 Katelijne van den Brink 2002 Triathlon 11:44
38 Fleur Bakker Schut 2002 Triathlon 11:48
39 Pien Kempe 2003 Altis 11:59
40 Ilse Kooijman 2002 Altis 12:10
41 Kaixin Tensen 2003 Triathlon 12:11
42 Maura Post 2002 Triathlon 12:56
43 Lisa Stolk 2002 Altis 13:14
44 Catharina van Lange 2002 BAV 13:23

Jongens junioren D2

2000m
1 Timo Hoogendoorn 2004 U-Track 08:11
2 Jarik van de Mast 2004 Altis 08:23
3 Sem van Dijk 2004 U-Track 08:28
4 William Knol 2004 Hellas 08:42
5 Daniël van der Poel 2004 Phoenix 08:45
6 Dat de Kiefte 2004 Phoenix 09:06
7 Rick van der Meer 2004 AV Zeewolde 09:12
8 Gies Oude Brunink 2004 Fit 09:13
9 Bas van Groenestein 2004 Almere ’81 09:17
10 Pim Zeeman 2004 Hellas 09:36
11 Erik Cana 2004 Spirit Lelystad 09:36
12 Liam de Bruijne 2004 Altis 09:48
13 Thomas Schols 2004 Atverni 09:52
14 Julian Dorresteijn 2004 Pijnenburg 09:53
15 Martijn Pos 2004 Hellas 09:53
16 Sjoerd Froeling 2004 Hellas 09:53
17 Oscar Meijer 2004 Altis 09:54
18 Lars Wijnholt 2004 Hellas 09:58
19 Antoni Elkenbracht 2004 Phoenix 09:58
20 Jonas Kole 2004 Altis 10:15
21 Jonah Broer 2004 Triathlon 10:17
22 Pier van der Ploeg 2004 Triathlon 10:17
23 Iker Bruggink 2004 Phoenix 10:18
24 Sem Kleijne 2004 Fit 10:25
25 Floris van Schagen 2004 Triathlon 10:27
26 Storm Schifflers 2004 Clytoneus 10:27
27 Gijs Broere 2004 Triathlon 10:29
28 Hidde Woldendorp 2004 Atverni 10:34
29 Tijmen Hoogendoorn 2004 BAV 10:35
30 Koen van der Linde 2004 Altis 10:36
31 Sverre Meesters 2004 Altis 10:37
32 Wouter Bakker 2004 Phoenix 10:38
33 Tim Beune 2004 Altis 10:39
34 Nico Kalmeijer 2004 Phoenix 10:41
35 Mats Roskamp 2004 BAV 10:43
36 Jesse van der Veen 2004 Triathlon 10:44
37 Thijmen Immerzeel 2004 Phoenix 10:45
38 Hugo van Westerneng 2004 Triathlon 10:50
39 Akke Boerma 2004 Triathlon 10:57
40 Jort Mol Lous 2004 BAV 10:57
41 Jesse Jimenez Zambrano 2004 U-Track 11:01
42 Dinand te Pas 2004 BAV 11:02
43 Tyrone Richards 2004 Altis 11:09
44 Rens van Rhijn 2004 BAV 11:13
45 Sven Herber 2004 Hellas 11:37
46 Lars Bögels 2004 Altis 12:25
47 Youp Grundel 2004 Almere ’81 12:48

Jongens junioren D1

2000m
1 Meije Bosma 2005 Hellas 08:19
2 Senna Kampinga 2005 AV Zeewolde 08:19
3 Lars Molenkamp 2005 Almere ’81 08:41
4 Luciano van den Heuvel 2005 Almere ’81 08:59
5 Nathan Houwaard 2005 Triathlon 09:01
6 Joost Berkhof 2005 Triathlon 09:11
7 Marcello van den Heuvel 2005 Almere ’81 09:14
8 Mathijs Kwakman 2005 Pijnenburg 09:20
9 Marijn van der Harst 2005 Altis 09:22
10 Arvid Jansons 2005 Triathlon 09:25
11 Mats Medema 2005 Altis 09:32
12 Mees Overbeek 2005 Altis 09:38
13 Finn van der Maas 2005 Fit 09:47
14 Levi Posthuma 2005 Altis 09:50
15 Bo Schraven 2005 Almere ’81 09:53
16 Ties Waterman 2005 Fit 10:02
17 Simon Lodewijk 2005 AV Zeewolde 10:04
18 Sam van Burgsteden 2005 Triathlon 10:09
19 Jesse van de Beek 2005 BAV 10:11
20 Yuri Stolk 2005 Pijnenburg 10:18
21 Tim Niezink 2005 Pijnenburg 10:29
22 Sven van Weezep 2005 Spirit Lelystad 10:32
23 Joris IJzinga 2005 Altis 10:35
24 Koen van Eden 2005 Spirit Lelystad 10:36
25 Tim Broerse 2005 ATHLOI 10:38
26 Mack Akkerman 2005 Pijnenburg 10:42
27 Hidde Boerema 2005 Atverni 10:42
28 Milan Emo 2005 Atverni 10:43
29 Max van Zijtveld 2005 Altis 10:47
30 Luka Faase 2005 Pijnenburg 10:47
31 Jorn Heijmeskamp 2005 Altis 10:58
32 Siebe Westerhof 2005 AV Zeewolde 10:58
33 Levi van Ramselaar 2005 AV Zeewolde 11:08
34 Lucas van den Breemer 2005 Pijnenburg 11:14
35 Leon Jonker 2005 Altis 11:18
36 Remy Vink 2005 Altis 11:23
37 Ivo Rots 2005 Altis 11:23
38 Kenan van der Kooij 2005 Altis 11:37
39 Youri Gierveld 2005 Fit 11:44
40 Ivo Zoomer 2005 Triathlon 12:02
41 Morris Al 2005 Altis 12:07
42 Mike van Doorn 2005 Atverni 12:15
43 Titus Pauw 2005 U-Track 12:19
44 Marten Krikken 2005 BAV 12:20
45 Mitchel van Dam 2005 AV Zeewolde 13:15

Meisjes junioren D2

1500m
1 Nynke Streppel 2004 Fit 06:26
2 Norah van Kippersluis 2004 Pijnenburg 06:46
3 Meike Stoter 2004 Triathlon 06:47
4 Eva van Ieperen 2004 Pijnenburg 06:50
5 Luna Zimnik 2004 Clytoneus 06:52
6 Marlot Groeneweg 2004 Altis 06:52
7 Elin Kruizinga 2004 Altis 07:09
8 Eva Kroon 2004 Altis 07:09
9 Nora Kwakman 2004 Triathlon 07:10
10 Dilay Yandi 2004 Almere ’81 07:11
11 Merel Jorna 2004 Phoenix 07:13
12 Nina van der Vat 2004 Triathlon 07:14
13 Emma Kamer 2004 Hellas 07:17
14 Myrthe Martens 2004 Altis 07:20
15 Jetske Meijer 2004 Altis 07:23
16 Jona Kuijt 2004 Almere ’81 07:24
17 Elle Meijer 2004 Almere ’81 07:25
18 Isabel Kerstholt 2004 Altis 07:27
19 Lisanne Boot 2004 Hellas 07:29
20 Imke Boersma 2004 Phoenix 07:34
21 Veerle Dijkstra 2004 Phoenix 07:44
22 Femke Leguit 2004 Almere ’81 07:49
23 Naomie Höhn 2004 Altis 07:50
24 Jolijn Stemerdink 2004 Triathlon 07:54
25 Evy Post 2004 Triathlon 07:55
26 Marloes Bosman 2004 Hellas 08:01
27 Marit Kort 2004 Pijnenburg 08:01
28 Daan Blijenberg 2004 Triathlon 08:05
29 Ella Lommen 2004 Altis 08:05
30 Jula Wilms 2004 Triathlon 08:08
31 Dagmar Schepers 2004 Altis 08:14
32 Silke Mensink 2004 Triathlon 08:25
33 Sterre van der Zouw 2004 Altis 08:30
34 Lisanne van de Grift 2004 Almere ’81 08:33
35 Lieke Koene 2004 Altis 08:36
36 Jade van Schaffelaar 2004 Pijnenburg 08:37
37 Jayde de Bruijn 2004 Pijnenburg 08:38
38 Hanna Latour 2004 Triathlon 08:39
39 Floor Spaan 2004 Pijnenburg 08:48
40 Rilana Duynstee 2004 Spirit Lelystad 08:55
41 Robin van der Have 2004 Altis 08:58
42 Naomi Post 2004 Altis 09:05
43 Eeske Roex 2004 Triathlon 09:18
44 Amber Brouwer 2004 Altis 10:05

Meisjes junioren D1

1500m
1 Selina Franken 2005 AV Zeewolde 06:26
2 Loes Kempe 2005 Altis 06:37
3 Merel Veltman 2005 Almere ’81 06:44
4 Isa van Sintemaartensdijk 2005 Triathlon 06:56
5 Janna van de Coevering 2005 Fit 06:56
6 Sofie van Kooij 2005 Altis 06:58
7 Anniek Triest 2005 Clytoneus 07:00
8 Mirthe Heinen 2005 Pijnenburg 07:02
9 Shantell Egbon 2005 Almere ’81 07:13
10 Lotte Stam 2005 Altis 07:18
11 Febe Bakker 2005 BAV 07:19
12 Jasmijn Post 2005 Altis 07:19
13 Lidewij Boddeke 2005 Hellas 07:20
14 Tessa Klein Holte 2005 Fit 07:22
15 Lauren van Beuningen 2005 Pijnenburg 07:29
16 Amber Staal 2005 Altis 07:30
17 Emma Swaanen 2005 Altis 07:32
18 Emma Landman 2005 Triathlon 07:35
19 Maartje Rinsema 2005 Altis 07:37
20 Katya Stappers 2005 Altis 07:37
21 Pleun van Raaij 2005 Almere ’81 07:38
22 Renée van de Mast 2005 Altis 07:40
23 Joyce Bakker Schut 2005 Triathlon 07:43
24 Merel Wassenaar 2005 Phoenix 07:46
25 Fianne de Boer 2005 Altis 07:46
26 Isabella Frissen 2005 Hellas 07:50
27 Farah Visser 2005 Phoenix 07:54
28 Keziah Orie 2005 Altis 07:55
29 Sophie de Graaf 2005 Pijnenburg 07:55
30 Lotte Buitenkamp 2005 Altis 07:59
31 Anouk Overgoor 2005 Hellas 08:00
32 Selma Martens 2005 Altis 08:01
33 Anoek van Hal 2005 Hellas 08:03
34 Berber Schaap 2005 AV Zeewolde 08:05
35 Anissa Toumi 2005 Triathlon 08:06
36 Anouk Wegerif 2005 Pijnenburg 08:09
37 Dana Goris 2005 Atverni 08:15
38 Myla Legall Melendez 2005 Pijnenburg 08:16
39 Cato Velstra 2005 BAV 08:18
40 Xanthe Pool 2005 Pijnenburg 08:18
41 Anne van de Coterlet 2005 Pijnenburg 08:22
42 Silke van de Grint 2005 Triathlon 08:25
43 Yke Sevensma 2005 Hellas 08:32
44 Senna Vroemen 2005 Triathlon 08:32
45 Anika van der Wolf 2005 Altis 08:43
46 Erica de Lange 2005 Spirit Lelystad 08:48
47 Iza de Waal 2005 AV Zeewolde 08:49
48 LInde Grimm 2005 Triathlon 08:53
49 Lieke Bakker 2005 Triathlon 08:57
50 Elise Hamberg 2005 Pijnenburg 09:10
51 Merel van Kooten 2005 Triathlon 09:16
52 Esmee Weber 2005 Almere ’81 09:31
53 Noor Uyt den Bogaard 2005 Altis 09:34
54 Tara Beckers 2005 Altis 09:34
55 Danne Teeuwisse 2005 Triathlon 09:45
56 Indyra Jonkers 2005 Triathlon 09:46

Jongens pupillen mini

800m
1 Jari J. Goudena 2010 Clytoneus 04:34
2 Jurne Haklander 2010 Fit 04:44
3 Guus van de Burgwal 2010 Altis 04:48
4 Thomas Eykhout 2010 Atverni 04:55
5 Bram Ket 2010 Hellas 05:00
6 Jasper van Schaik 2010 AV Zeewolde 05:14
7 Jeroen van Vessum 2010 AV Zeewolde 05:19
8 Siem van den Akker 2010 Pijnenburg 05:26
9 Rubin R. Michiels 2010 Clytoneus 05:27
10 Samuel Sengal 2010 BAV 05:27
11 Casper Holterhues 2010 Altis 05:32
12 Nout Kroeze 2010 Altis 05:34
13 Xavi van der Vliet 2010 Pijnenburg 05:54

Meisjes pupillen mini

800m
1 Valerie van Keulen 2010 Clytoneus 04:09
2 Guusje Hoogerbrugge 2010 Clytoneus 04:29
3 Leena van Dijk 2010 U-Track 04:29
4 Carina Pastoor 2010 AV Zeewolde 04:29
5 Elske Dullink 2010 Altis 04:32
6 Jayda Verhaar 2010 Pijnenburg 04:46
7 Sara Bakkali 2010 Altis 04:50
8 Amen Overduin 2010 Altis 05:03
9 Sacha Walgers 2010 Pijnenburg 05:03
10 Luna Meinten 2011 AV Zeewolde 05:03
11 Itske van der Ploeg 2010 Triathlon 05:04
12 Eva Buitenkamp 2010 Altis 05:14
13 Luce van der Lee 2010 Pijnenburg 05:23
14 Roos de Jong 2010 Pijnenburg 05:30
15 Thiara Serné 2010 BAV 05:45
16 Hanne van der Meer 2010 Altis 06:10
17 Julia Pronk 2011 Atverni 06:22

Jongens pupillen C

1000m
1 Henry Nicolaas 2009 Altis 04:49
2 Casper Slagt 2009 Altis 05:14
3 Gijs Merckx 2009 Almere ’81 05:14
4 Niels Dusoswa 2009 Atverni 05:29
5 Mike Haage 2009 Pijnenburg 05:29
6 Pelle de Raad 2009 Altis 05:33
7 Daan Beeks 2009 Altis 05:36
8 Benjamin Elugamhe 2009 Spirit Lelystad 05:40
9 Samuel Post 2009 Altis 05:41
10 Tijn Zwart 2009 Pijnenburg 05:41
11 Taeke Doevendans 2009 Triathlon 05:46
12 Robin Meinten 2009 AV Zeewolde 05:50
13 Kyano Lankreijer 2009 BAV 05:53
14 Lode Sanders 2009 Phoenix 05:53
15 Menno Tolen 2009 Altis 05:56
16 Jens van de Wetering 2009 Triathlon 05:57
17 Lucas van Lien 2009 AV Zeewolde 06:06
18 Twan Hulsman 2009 Altis 06:08
19 Nils Medema 2009 Altis 06:10
20 Liu Spijker 2009 Triathlon 06:12
21 Jasper van Eck 2009 Atverni 06:14
22 Hugo van Rens 2009 BAV 06:16
23 Sven Dekker 2009 Clytoneus 06:16
24 Jens Erbé 2009 AV Nijkerk 06:17
25 Daniël van Schaijik 2009 Fit 06:17
26 Mels van Stratum 2009 Triathlon 06:18
27 Victor van der Vijgh 2009 Hellas 06:18
28 Thomas Pronk 2009 Atverni 06:19
29 GIjs Langendijk 2009 AV Zeewolde 06:19
30 Rolan Iking 2009 Altis 06:20
31 Brent Schifflers 2009 Clytoneus 06:21
32 Sep van Diepen 2009 Triathlon 06:22
33 Milan Valkenburg 2009 Atverni 06:23
34 Bouke Streefland 2009 Pijnenburg 06:24
35 Kjell Berends 2009 BAV 06:25
36 Ruben van Rossum 2009 BAV 06:27
37 Ivar Vink 2009 Phoenix 06:34
38 Huub Overgoor 2009 Hellas 06:35
39 David Louwe Kooijmans 2009 Altis 06:38
40 Janne Meijering 2009 Fit 06:39
41 Kevin Schwarts 2009 Spirit Lelystad 06:40
42 Ruben Baartmans 2009 Altis 06:40
43 Tygo Pureveen 2009 Pijnenburg 06:41
44 Tim Pieneman 2009 Pijnenburg 06:42
45 Simon Pot 2009 Phoenix 06:43
46 Alex Dijkhuizen 2009 BAV 06:47
47 Sebastiaan Boonstra 2009 Triathlon 07:06
48 Maarten Koop 2009 Altis 07:09
49 Mees Blijenberg 2009 Triathlon 07:11
50 Bas van der Schriek 2009 Altis 07:14
51 Floris Valkonet 2009 Triathlon 07:20

Meisjes pupillen C

1000m
1 Britte Wijnberger 2009 Pijnenburg 05:27
2 Laura Duits 2009 Pijnenburg 05:30
3 Suze van Leur 2009 Altis 05:44
4 Anna Strang van Hees 2009 Pijnenburg 05:47
5 Noena van den Berg 2009 Almere ’81 05:56
6 Dot Pouw 2009 BAV 05:59
7 Ruth Koelewijn 2009 Almere ’81 06:00
8 Jette de Jonge 2009 BAV 06:04
9 Fé Legall Melendez 2009 Pijnenburg 06:08
10 Ninthe Geurtsen 2009 Hellas 06:09
11 Neva van der Woude 2009 Hellas 06:09
12 Zahra de Vries 2009 Spirit Lelystad 06:10
13 Anniek Mateman 2009 Triathlon 06:10
14 Roos Trip 2009 BAV 06:14
15 Lenne Meijer 2009 Spirit Lelystad 06:15
16 Lotus Veltman 2009 Altis 06:26
17 Evi Faase 2009 Pijnenburg 06:31
18 Kathelijne ter Huurne 2009 U-Track 06:31
19 Roos Kempe 2009 Altis 06:33
20 Lieke Berfelo 2009 Altis 06:34
21 Eline van Bruxvoort 2009 Triathlon 06:39
22 Jolie Hoekstra 2009 Triathlon 06:39
23 Thirza Elkerbout 2009 Altis 06:40
24 Floor van Drumpt 2009 Altis 06:42
25 Lies Vogelzang 2009 Triathlon 06:42
26 Maud Wouters 2009 Hellas 06:43
27 Roos de Groot 2009 Hellas 06:44
28 Fiene Vos 2009 Triathlon 06:46
29 Ninthe van Leuveren 2009 Atverni 06:47
30 Caithlyn van der Wiel 2009 Altis 06:50
31 Ella Cools 2009 Altis 06:51
32 Laura van Maanen 2009 BAV 06:51
33 Isabelle Lankreijer 2009 BAV 06:57
34 Cato Klein Willink 2009 Triathlon 07:01
35 Minke Wildeman 2009 Triathlon 07:02
36 Jenthe Pater 2009 Triathlon 07:02
37 Senne Doeland 2009 Pijnenburg 07:07
38 Maureen Smedema 2009 Triathlon 08:49

Jongens pupillen B

1250m
1 Florijn van der Vliet 2008 Pijnenburg 05:41
2 Twan Goudena 2008 Clytoneus 05:51
3 Tim van de Burgwal 2008 Altis 06:01
4 Dim Petrusma 2008 Altis 06:08
5 Bjorn Klein 2008 AV Zeewolde 06:08
6 Rick Winkelman 2008 Spirit Lelystad 06:11
7 Luc Breton 2008 Fit 06:11
8 Sami Benali 2008 Atverni 06:12
9 Floris Kamer 2008 Hellas 06:18
10 Colin Hueting 2008 Hellas 06:20
11 Ewoud van Schaik 2008 AV Zeewolde 06:21
12 Mick Frerix 2008 Triathlon 06:21
13 Jaron Hamoen 2008 AV Zeewolde 06:23
14 Nodin Schoonderwoerd 2008 Pijnenburg 06:24
15 Niels Karel 2008 Altis 06:24
16 Stijn Bruinsma 2008 AV Zeewolde 06:26
17 Chris de Jong 2008 Pijnenburg 06:27
18 Jarik Smit 2008 AV Zeewolde 06:32
19 Tijn van der Grijp 2008 Altis 06:36
20 Lars Beijk 2008 Phoenix 06:38
21 Hidde de Jong 2008 Fit 06:41
22 Luuk van Burgsteden 2008 Triathlon 06:41
23 Boris Dix 2008 U-Track 06:41
24 Mathijs Bakker 2008 Almere ’81 06:42
25 Thijmen Hatzmann 2008 BAV 06:43
26 Koen van Kats 2008 Hellas 06:53
27 Noam Michiels 2008 Clytoneus 06:55
28 Ilian van Schaik 2008 Phoenix 06:55
29 Mike Kragten 2008 Altis 06:56
30 Stijn Kroeze 2008 Altis 06:56
31 Ben Lensing 2008 Triathlon 06:58
32 Jop van den Hoorn 2008 Triathlon 06:59
33 Joris Lamaker 2008 Altis 07:01
34 Tim van Kan 2008 Almere ’81 07:05
35 Senne Wissink 2008 Spirit Lelystad 07:11
36 Sijmen van der Harst 2008 Altis 07:17
37 Jeppe Meesters 2008 Altis 07:18
38 Quintin Landskroon 2008 Altis 07:23
39 Jonne Velstra 2008 BAV 07:23
40 Kevin Vleerlaag 2008 Hellas 07:24
41 Justin van Dam 2008 AV Zeewolde 07:24
42 Ronan Moquette 2008 Fit 07:24
43 Jurre Schoenmakers 2008 Altis 07:27
44 Ole Hamberg 2008 Triathlon 07:29
45 Floris van Baar 2008 Atverni 07:30
46 Joah Mackloet 2008 ATHLOI 07:33
47 Teun Heijerman 2008 Altis 07:39
48 Alain Tourne 2008 Triathlon 07:40
49 Tom Westdijk 2008 Altis 07:41
50 Claas van Sprundel 2008 Phoenix 07:46
51 Fedde van den Bos 2008 Triathlon 07:48
52 Pierre Verhoosel 2008 Triathlon 07:54
53 Quin Haveman 2008 U-Track 08:15
54 Thom Scholte 2008 Altis 08:18
55 Efraïm Copinga 2008 Hellas 08:30

Meisjes pupillen B

1250m
1 Renske van der Maas 2008 Fit 06:00
2 Romy Bendanon 2008 Triathlon 06:10
3 Noortje Zwaal 2008 Altis 06:15
4 Iris Rietveld 2008 Pijnenburg 06:16
5 Roos Verblauw 2008 Altis 06:23
6 Iris van Eerde 2008 AV Zeewolde 06:24
7 Linde Zijlstra 2008 Altis 06:26
8 Ronja van Oostenbrugge 2008 Fit 06:27
9 Marit Kleijnen 2008 Pijnenburg 06:28
10 Vere Ingram 2008 Fit 06:28
11 Yara Keers 2008 Fit 06:37
12 Eva Wagemakers 2008 Altis 06:39
13 Mette Wiggers 2008 Triathlon 06:46
14 Epy Beerse 2008 Almere ’81 06:47
15 Karlijn Koop 2008 Altis 06:49
16 Noa Zoomer 2008 Triathlon 06:51
17 Meinou de Jong 2008 Triathlon 06:52
18 Florine Marksch 2008 Altis 06:52
19 Olivia Visser 2008 BAV 06:55
20 Marlou Pronk 2008 BAV 06:55
21 Esmee Staal 2008 Altis 06:59
22 Nena Verdonk 2008 Phoenix 07:03
23 Mette van der Veen 2008 Pijnenburg 07:07
24 Judith Sjenitzer 2008 Pijnenburg 07:11
25 Alessia Fanou 2008 Pijnenburg 07:12
26 Giulia Invernizzi 2008 Hellas 07:14
27 Ellen Jeltje Wieringa 2008 Triathlon 07:15
28 Philippa Faase 2008 Fit 07:16
29 Karlijn Mossink 2008 Altis 07:17
30 Renske Versteeg 2008 Pijnenburg 07:18
31 Donna Lokhorst 2008 Altis 07:19
32 Marrit Jelgerhuis 2008 Triathlon 07:19
33 Nikki Vroemen 2008 Triathlon 07:20
34 Noa Schut 2008 Altis 07:22
35 Majken Berends 2008 BAV 07:25
36 Evi de Wit 2008 AV Nijkerk 07:27
37 Elise van Doorn 2008 Atverni 07:29
38 Jade Broer 2008 Triathlon 07:36
39 Lisa Kerkhoff 2008 Pijnenburg 07:44
40 Fleur Emo 2008 Atverni 07:48
41 Juno Kapelle 2008 Triathlon 07:50
42 Yfke van der Meer 2008 Altis 07:53
43 Jana Uilenreef 2008 Altis 07:53
44 Anouk Bakker 2008 Triathlon 08:20
45 Jorieke van Duinen 2008 BAV 08:30
46 Lois Rijnders 2008 Altis 08:44
47 Clarice van der Zanden 2008 Altis 08:52
48 Fenne Boudewijns 2008 Pijnenburg 08:56
49 Mandy Mulder 2008 Fit 09:00

Jongens pupillen A1

1250m
1 Sybe van Dijk 2007 U-Track 05:14
2 Nariño Renfurm 2007 Almere ’81 05:18
3 William van Triest 2007 Clytoneus 05:19
4 Quirijn Pastoor 2007 AV Zeewolde 05:38
5 Björn Engel 2007 Almere ’81 05:46
6 Guus Boorsma 2007 Altis 05:48
7 Tycho de Vries 2007 Spirit Lelystad 05:50
8 Teun Merckx 2007 Almere ’81 05:54
9 Marnix Lorist 2007 Almere ’81 05:55
10 Jelle van der Heijden 2007 Altis 05:57
11 Roemer de Jong 2007 Triathlon 05:58
12 Arvin Bronder 2007 Altis 06:00
13 Thijs Kempe 2007 Altis 06:01
14 Jochem Klein 2007 Altis 06:01
15 Lars Bergmann 2007 Triathlon 06:02
16 Bas Dalmaijer 2007 BAV 06:03
17 Jente van Geest 2007 Altis 06:04
18 Benjamin Gotte 2007 Triathlon 06:06
19 Rens Kelder 2007 Triathlon 06:07
20 Bram Goossens 2007 Atverni 06:07
21 Noah Groen in ’t Wout 2007 Clytoneus 06:08
22 Floris van Tuijl 2007 Almere ’81 06:12
23 Jaouad Boussakout 2007 Phoenix 06:16
24 Ruben Immerzeel 2007 Phoenix 06:16
25 Yuri Vink 2007 Phoenix 06:21
26 Jasper Bouw 2007 Altis 06:21
27 Thobian van As 2007 Triathlon 06:22
28 Teun Lip 2007 Triathlon 06:25
29 Menno Hoornstra 2007 ATHLOI 06:25
30 Jesse Cools 2007 Altis 06:26
31 Milad Ahmadian Yazdi 2007 Hellas 06:34
32 Sape van der Woude 2007 Hellas 06:35
33 Felix Bosschaart 2007 Phoenix 06:43
34 Hugo van ’t Klooster 2007 Pijnenburg 06:45
35 Diogo van den Berg 2007 Atverni 06:46
36 Jelle Noorlander 2007 Triathlon 06:47
37 Lucas Karelsen 2007 Pijnenburg 06:47
38 Jelmer Trip 2007 BAV 06:48
39 Roy van Weezep 2007 Spirit Lelystad 06:50
40 Satria Jansen 2007 Triathlon 06:59
41 Yvar Riphagen 2007 BAV 07:01
42 Mik Stroo 2007 BAV 07:03
43 Timo Kieft 2007 Pijnenburg 07:03
44 Sam van Schaffelaar 2007 Pijnenburg 07:04
45 Bart Jansen 2007 Altis 07:06
46 Teije Benschop 2007 Pijnenburg 07:08
47 Sem van der Graaf 2007 Altis 07:12
48 Jasper van de Grift 2007 Almere ’81 07:14
49 Thijs Erbé 2007 AV Nijkerk 07:14
50 Rico Osnabrugge 2007 Phoenix 07:14
51 Siem van Tuyl 2007 Altis 07:17
52 Wessel Adelaar 2007 Fit 07:25
53 Brett van Zijtveld 2007 Altis 07:27
54 Max Tesser 2007 Clytoneus 07:30
55 Kingston Schuld 2007 Altis 07:42
56 Freddy Cole 2007 Altis 07:44
57 Wessel Schuller 2007 Triathlon 07:45
58 Maxim Oron 2007 Hellas 07:47
59 Stan Brugman 2007 Hellas 07:58
60 Luuk van Meerveld 2007 BAV 08:00
61 Etienne Hartgers 2007 BAV 08:14
62 Jens Werner 2007 Triathlon 08:29
63 Pepijn Holm 2007 Triathlon 08:38

Meisjes pupillen A1

1250m
1 Sophie Eikendal 2007 Atverni 05:08
2 Evie de Roos 2007 Fit 05:26
3 Tirza Streppel 2007 Fit 05:45
4 Benita Beerse 2007 Almere ’81 05:46
5 Amélie da Graça 2007 Altis 05:56
6 Fenna van der Kooij 2007 Altis 05:59
7 Danne Mossink 2007 Altis 06:16
8 Lois Klaassen 2007 Spirit Lelystad 06:18
9 Elisha Egbon 2007 Almere ’81 06:24
10 Nynke Glas 2007 Spirit Lelystad 06:28
11 Berrit Roex 2007 Triathlon 06:31
12 Jolie Minnée 2007 Triathlon 06:34
13 Madelief van Leur 2007 Altis 06:35
14 Mara Schouw 2007 Pijnenburg 06:38
15 Anneloes van Erkelens 2007 Fit 06:39
16 Hannah Vos 2007 Fit 06:41
17 Laurenne van den Berg 2007 Almere ’81 06:42
18 Evelien Sikkema 2007 Pijnenburg 06:43
19 Jinte Jonker 2007 Triathlon 06:43
20 Lieve Kroon 2007 Almere ’81 06:44
21 Imke van der Spoel 2007 Altis 06:47
22 Rosalie Franken 2007 Almere ’81 06:52
23 Iris Loonstra 2007 Hellas 06:54
24 Madny Dorresteijn 2007 Pijnenburg 06:56
25 Ella Haaksman 2007 Hellas 06:58
26 Marit Elkerbout 2007 Altis 07:01
27 Caitlin Verhaar 2007 Pijnenburg 07:02
28 Philomina Heikamp 2007 Pijnenburg 07:02
29 Faisa Nicolaas 2007 Altis 07:03
30 Alma Voorwinde 2007 U-Track 07:05
31 Caya Mets 2007 Pijnenburg 07:06
32 Carmen Lijzenga 2007 Triathlon 07:07
33 Kyra van der Meer 2007 Triathlon 07:08
34 Bente Rutten 2007 Altis 07:10
35 Kim van der Wal 2007 Altis 07:11
36 Lara van ’t Klooster 2007 Triathlon 07:14
37 Carmen Schipper 2007 Pijnenburg 07:15
38 Sasha Smink 2007 Triathlon 07:16
39 Ilana Akkerman 2007 Pijnenburg 07:18
40 Eva van der Linden 2007 Triathlon 07:19
41 Lotte van de Coterlet 2007 Pijnenburg 07:23
42 Nina van de Weerd 2007 BAV 07:27
43 Esmee Kramer 2007 Pijnenburg 07:33
44 Lynn van Hulten 2007 Phoenix 07:36
45 Fenne Kronemeijer 2007 BAV 07:37
46 Julia van der Horst 2007 BAV 07:44
47 Fleur van der Horst 2007 BAV 07:45
48 Dilara Oktay 2007 Pijnenburg 07:48
49 Ana van der Sande 2007 Altis 07:51
50 Indy Broer 2007 Triathlon 07:51
51 Damaris van Berkel 2007 AV Zeewolde 07:54
52 Emma de Wit 2007 Altis 07:57
53 Madelief van Oorsouw 2007 BAV 08:04

Jongens pupillen A2

1250m
1 Harm Welleweerd 2006 Hellas 05:02
2 Finn van Ek 2006 Hellas 05:03
3 Enrico Cossuto 2006 Almere ’81 05:12
4 Floris van der Vijgh 2006 Hellas 05:19
5 Sam de Wild 2006 Hellas 05:23
6 Gijs Bomer 2006 Hellas 05:26
7 Teije van der Kooij 2006 Fit 05:29
8 Thom van der Leest 2006 Altis 05:30
9 Silas Hoeve 2006 Spirit Lelystad 05:33
10 Rogier Groeneweg 2006 Altis 05:36
11 Karsten van Beelen 2006 U-Track 05:37
12 Diederik van der Vliet 2006 Pijnenburg 05:37
13 Aaron Bos 2006 AV Zeewolde 05:39
14 Rick Scherrenburg 2006 Pijnenburg 05:40
15 Rick Snijder 2006 Triathlon 05:41
16 Timo Straathof 2006 Atverni 05:43
17 Sami Akanni 2006 Hellas 05:44
18 Julian Kwakman 2006 Triathlon 05:46
19 Ryan van Oudheusden 2006 Hellas 05:47
20 Jonathan van Lien 2006 AV Zeewolde 05:47
21 Bruno Stoon 2006 U-Track 05:49
22 David Fontein 2006 Hellas 05:49
23 Mathijs Adriaanse 2006 Spirit Lelystad 05:50
24 Rhune van Doorn 2006 Triathlon 05:50
25 Jesper van Helden 2006 Triathlon 05:51
26 Benjamin Post 2006 Altis 05:51
27 Sverre Vroonhof 2006 Phoenix 05:51
28 Ivo Sjenitzer 2006 Pijnenburg 05:55
29 Niels Hulsman 2006 Altis 05:58
30 Timo Laseur 2006 Altis 05:59
31 Philip Walraven 2006 Altis 06:00
32 Sven Huijnen 2006 Altis 06:03
33 Kian Schouten 2006 Fit 06:06
34 Stijn Beverwijk 2006 Triathlon 06:13
35 Ard de Jong 2006 Altis 06:14
36 Wouter van Dorst 2006 Triathlon 06:15
37 Rein van Engelen 2006 BAV 06:18
38 Levi Relyveld 2006 Atverni 06:20
39 Manuel Theebe 2006 AV Nijkerk 06:22
40 Sjoerd van Solinge 2006 U-Track 06:22
41 Ivar Kleuver 2006 Almere ’81 06:22
42 Theun Blommers 2006 Pijnenburg 06:27
43 Joep van Ede 2006 U-Track 06:27
44 Willem Bakker 2006 Phoenix 06:28
45 Jarne van de Poll 2006 Altis 06:30
46 Kalle Kok 2006 Triathlon 06:32
47 Boris Hermsen 2006 Atverni 06:33
48 Milan Norg 2006 Altis 06:33
49 Alexi Michielse 2006 Pijnenburg 06:34
50 Leon Winkelman 2006 Spirit Lelystad 06:35
51 Kiran Schoonderwoerd 2006 Pijnenburg 06:36
52 David de Vente-Peters 2006 Spirit Lelystad 06:36
53 Wytze de Jong 2006 Fit 06:41
54 Boet van Bakel 2006 Triathlon 06:42
55 Willem van Veenendaal 2006 Hellas 06:43
56 Luc de Wit 2006 AV Nijkerk 06:45
57 Arvid Draaijer 2006 Pijnenburg 06:48
58 Max Rijkers 2006 Triathlon 06:50
59 Niels Sterk 2006 Atverni 06:50
60 Bram Lankreijer 2006 BAV 06:51
61 Tom Ubels 2006 Phoenix 06:54
62 Quint Keers 2006 Fit 06:57
63 Tobias Boxman 2006 Hellas 06:58
64 Yarno de Jong 2006 Spirit Lelystad 06:59
65 Hugo Brunt 2006 Clytoneus 07:01
66 Marijn Keswiel 2006 Pijnenburg 07:03
67 Klaas Spaan 2006 Pijnenburg 07:07
68 Boaz Cremers 2006 Triathlon 07:08
69 Jonas Rijnberg 2006 Triathlon 07:09
70 Lucas Pasker 2006 Altis 07:10
71 Merlijn van Urk 2006 Altis 07:17
72 Huub Olde Dubbelink 2006 Altis 07:19
73 Jonah Pronk 2006 Atverni 07:22
74 Guus Roskamp 2006 BAV 07:23
75 Joran Pijl 2006 Altis 07:25
76 Rein Horseling 2006 U-Track 07:26

Meisjes pupillen A2

1250m
1 Savienne Asikende 2006 Almere ’81 05:26
2 Jikke van der Ploeg 2006 Triathlon 05:29
3 Anouk Leguit 2006 Almere ’81 05:44
4 Merle van Logtestijn 2006 Pijnenburg 05:47
5 Israe Elmakkaoui 2006 Hellas 05:49
6 Jacobien Hoyng 2006 Triathlon 05:50
7 Britt van Westerlaak 2006 Altis 05:50
8 Aisha Meijer 2006 Hellas 05:57
9 Elena Slagt 2006 Altis 05:58
10 Merlijne van Doorn 2006 Fit 05:59
11 Indy Kortman 2006 Altis 06:02
12 Feline Boon 2006 ATHLOI 06:03
13 Evelien van de Grift 2006 Almere ’81 06:05
14 Floor Bomer 2006 Hellas 06:08
15 Elin Buitenhuis 2006 AV Zeewolde 06:15
16 Sanne Geurtsen 2006 Hellas 06:15
17 Iris van der Horst 2006 BAV 06:16
18 Valerie Soesbergen 2006 Atverni 06:17
19 Lara van den Broek 2006 Phoenix 06:17
20 Annemijn Kerstholt 2006 Altis 06:21
21 Noralie Schuurman 2006 Altis 06:22
22 Jelke Steenbeek 2006 Altis 06:28
23 Lerato van der Toorn 2006 AV Nijkerk 06:29
24 Noor Tewes 2006 Fit 06:31
25 Vera Pot 2006 Phoenix 06:32
26 Lisa Wouters 2006 Hellas 06:34
27 Vera Walgers 2006 Pijnenburg 06:36
28 Liva Hofste 2006 Altis 06:37
29 Mirthe Kemper 2006 Altis 06:39
30 Laia Bruggink 2006 Phoenix 06:40
31 Annemijn Beijer 2006 Altis 06:41
32 Lucie Feenstra 2006 ATHLOI 06:43
33 Bjork Belle Schouten 2006 ATHLOI 06:44
34 Marlieke Castelein 2006 Triathlon 06:46
35 Sterre de Jonge 2006 BAV 06:48
36 Ireen Stoter 2006 Triathlon 06:49
37 Abigail Noruwa 2006 BAV 06:51
38 Lara Iking 2006 Altis 06:53
39 Imme Kleijne 2006 Fit 06:54
40 Vera Lutgendorp 2006 Almere ’81 06:55
41 Rosa Bus 2006 Altis 06:56
42 Anna Kompier 2006 Phoenix 06:59
43 Janne van Tuyl 2006 Altis 07:00
44 Chiara Debije 2006 Almere ’81 07:00
45 Ilse Veenma 2006 Altis 07:00
46 Lieke Reyn 2006 Fit 07:02
47 Robin van de Grijp 2006 Altis 07:03
48 Ariane Elkenbracht 2006 Phoenix 07:04
49 Roosje Visschedijk 2006 Hellas 07:11
50 Feadan van Schaik 2006 Phoenix 07:15
51 Rosa Janse de Jonge 2006 Altis 07:22
52 Sophie Zomer 2006 Phoenix 07:32
53 Famke Fonken 2006 Pijnenburg 07:33
54 Nynke Faber 2006 Phoenix 07:34
55 Fenne van Leuveren 2006 Atverni 07:46
56 Anouk van Dalen 2006 Altis 07:51
57 Karlijn Rinsema 2006 Altis 07:56
58 Diede Slaman 2006 Phoenix 08:06
59 Valerie Dorland 2006 Altis 08:06
60 Maureen Baartmans 2006 Altis 08:45
61 Noortje Meijer 2006 Spirit Lelystad 08:48
62 Kyana Richards 2006 Altis 08:58
63 Jasmijn van der Vinne 2006 Triathlon 09:02
64 Kiki Lamers 2006 Triathlon 09:16

 

Deel:
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someonePrint this page