800 meter Amersfoortse Baancompetitie 2014

3 juni 2014
UITSLAG VAN DE 800 METER DD 03-06-2014
Plaats Naam Tijd Punten Km/uur Categorie Vereniging
1 Rik Goethals 2:00.2 757 23.960 h AV Pijnenburg
2 Jeroen Verboom 2:00.7 748 23.861 h AV Pijnenburg
3 Camiel Kruiswijk 2:01.1 741 23.782 h BAV
4 Herbert Jansen 2:04.0 693 23.226 h Running 2000
5 Bernard te Boekhorst 2:04.7 770 23.095 h42 Phoenix
6 Mark van Vugt 2:05.8 676 22.893 h36 Loopgroep Aart Stigter
7 Matthijs van Goor 2:06.4 654 22.785 h AV Pijnenburg
8 Sicco Bus 2:08.0 691 22.500 h40 Altis
9 Sjoerd Veenma 2:09.4 669 22.257 h40 Altis
10 Marijn Michels 2:11.3 770 21.935 h50 Altis
11 David Claus 2:13.7 546 21.541 h AV Triathlon
12 Ivo Loots 2:13.7 546 21.541 h Altis
13 Robin van de Mast 2:14.2 647 21.461 h44 Altis
14 Annemarie Slangewal 2:14.6 915 21.397 m15 Altis
15 Emile Dercksen 2:15.4 534 21.270 h36 Harderwijk
16 Jan Jansen 2:16.9 712 21.037 h52 Loopgroep Aart Stigter
17 Erik Lemmers 2:17.5 506 20.945 h36 Altis
18 Vincent Bosboom 2:17.7 596 20.915 j16 Altis
19 Cees Stolwijk 2:18.4 866 20.809 h64 Altis
20 Ludger Stuijt 2:18.4 703 20.809 h53 Running 2000
21 Peter Schipper 2:18.7 685 20.764 h52 AV Triathlon
22 Derek Awaafo 2:19.4 470 20.660 h Scherpenzeel
23 Han Wolsing 2:19.6 633 20.630 h49 Altis
24 Martijn van der Ward 2:20.0 462 20.571 h AV Triathlon
25 Marcel Scholten 2:20.2 747 20.542 h58 Altis
26 Jos Bloem 2:20.2 612 20.542 h48 AV Pijnenburg
27 Bert Looijen 2:23.1 424 20.126 h Scherpenzeel
28 Jaap Stijlaart 2:23.3 674 20.098 h56 AV Triathlon
29 Allard Schmidt 2:23.5 519 20.070 h44 Thiathlon
30 Hans Rawee 2:24.5 618 19.931 h53 AV Triathlon
31 Gosse-Jacob Sprietsma 2:24.5 483 19.931 h42 Running 2000
32 Tom Fokkens 2:24.7 404 19.903 h Altis
33 Erwin Demmer 2:24.7 404 19.903 h35 Running 2000
34 Hans van Dijk 2:25.2 690 19.835 h59 Altis
35 Richard Voorintholt 2:25.4 555 19.807 h49 AV Pijnenburg
36 Martin Stolk 2:25.8 456 19.753 h41 AV Pijnenburg
37 Jan Stehouwer 2:27.0 452 19.592 h42 Loopgroep Aart Stigter
38 Luc van der Meer 2:27.2 484 19.565 h45 AV Triathlon
39 Bas de Bruin 2:27.4 373 19.539 h AV Pijnenburg
40 Jan Reichardt 2:29.0 522 19.329 h50 AV Nijkerk
41 Willem Vedder 2:29.9 452 19.213 h45 Loopgroep Bunschoten
42 Robert Jan de Kraker 2:30.3 506 19.162 h50 Altis
43 Hans Meijer 2:30.4 339 19.149 h AV Triathlon
44 Ruben Dop 2:32.5 316 18.885 h Altis
45 Marcel van der Kuil 2:33.3 446 18.787 h48 AV Pijnenburg
46 Ben Norg 2:33.7 303 18.738 h AV Triathlon
47 Peter Verbeek 2:33.7 465 18.738 h50 AV Triathlon
48 Rene van der Veen 2:34.0 340 18.701 h39 AV Triathlon
49 Luc Keepers 2:34.4 457 18.653 h50 Altis
50 Odile Verzantvoort 2:35.0 585 18.581 m16 AV Triathlon
51 Jeroen Kemper 2:35.1 360 18.569 h42 Altis
52 David van der Meer 2:35.1 370 18.569 h43 Running 2000
53 Niels Morpey 2:35.8 477 18.485 h53 Altis
54 Ed Jakobsen 2:35.9 452 18.473 h51 Altis
55 Jos Frowein 2:36.2 425 18.438 h49 Altis
56 Joop Aalbers 2:36.2 472 18.438 h53 AV Triathlon
57 Acacia Falkena 2:36.5 527 18.403 d41 AV Triathlon
58 Mira Blokland 2:37.3 585 18.309 d46 Altis
59 Henk Demmer 2:37.4 378 18.297 h46 Nijkerk
60 Paul Sauerbier 2:37.5 434 18.286 h51 Leusden
61 Walter te Kloese 2:37.5 344 18.286 h43 AV Triathlon
62 Tim van Vliet 2:39.2 427 18.090 h52 Loopgroep Aart Stigter
63 Erik Anbeek 2:40.1 360 17.989 h47 Altis
64 Jurjen Weerman 2:40.7 422 17.922 h53 Altis
65 Fake Schonewille 2:43.4 405 17.625 h54 Loopgroep Bunschoten
66 Charlotte Montauban 2:44.9 362 17.465 d AV Triathlon
67 Andre Koelag 2:45.5 443 17.402 h59 AV Triathlon
68 Wim Oudejans 2:46.3 568 17.318 h69 AV Nijkerk
69 Jean-Michel Chavernac 2:48.1 334 17.133 h52 Loopgroep Aart Stigter
70 Christl Foekema 2:48.5 445 17.092 d45 AV Triathlon
71 Danielle Gerritsen 2:49.7 315 16.971 d AV Triathlon
72 John van Dongen 2:52.1 285 16.734 h51 AV Pijnenburg
73 Gerard Smink 2:57.1 453 16.262 h69 AV Triathlon
74 Dirk den Oude 2:57.6 371 16.216 h63 AV Pijnenburg
75 Petra Martens 2:58.0 480 16.180 d55 AV Pijnenburg
76 Cees de Vries 2:59.4 341 16.054 h62 Veteranen Nederland
77 Anja van der Gugten 3:03.1 403 15.729 d53 AV Triathlon
78 Joanne van Beveren 3:07.5 159 15.360 d Amersfoort
79 Richard van Klooster 3:09.1 102 15.230 h47 AV Triathlon
80 Gerrie den Oude 3:11.9 431 15.008 d61 AV Pijnenburg
81 Britt Veenstra 3:15.5 148 14.731 d40 Altis
82 John van Hamersveld 3:18.1 37 14.538 h47 Loopgroep Aart Stigter
83 Erna Koekoek 3:19.8 212 14.414 d49 Loopgroep Aart Stigter
84 Anita Damen 3:26.2 153 13.967 d48 Wijk bij Duurstede
85 Henk Fransen 3:27.9 73 13.853 h58 Loopgroep Aart Stigter
86 Elly Visser 3:37.5 164 13.241 d56 Altis

 

 

Verenigingsklassement 800 meter 3 juni 2014

Plaats Naam Punten     Vereniging
14 Annemarie Slangewal 915     Altis
19 Cees Stolwijk 866     Altis
10 Marijn Michels 770     Altis
25 Marcel Scholten 747     Altis
8 Sicco Bus 691     Altis
    3989      
           
1 Rik Goethals 757     AV Pijnenburg
2 Jeroen Verboom 748     AV Pijnenburg
7 Matthijs van Goor 654     AV Pijnenburg
26 Jos Bloem 612     AV Pijnenburg
35 Richard Voorintholt 555     AV Pijnenburg
    3326      
           
21 Peter Schipper 685     AV Triathlon
28 Jaap Stijlaart 674     AV Triathlon
30 Hans Rawee 618     AV Triathlon
50 Odile Verzantvoort 585     AV Triathlon
11 David Claus 546     AV Triathlon
    3108      
           
16 Jan Jansen 712     Loopgroep Aart Stigter
6 Mark van Vugt 676     Loopgroep Aart Stigter
37 Jan Stehouwer 452     Loopgroep Aart Stigter
62 Tim van Vliet 427     Loopgroep Aart Stigter
69 Jean-Michel Chavernac 334     Loopgroep Aart Stigter
     2601      
           
20 Ludger Stuijt 703     Running 2000
4 Herbert Jansen 693     Running 2000
31 Gosse-Jacob Sprietsma 483     Running 2000
33 Erwin Demmer 404     Running 2000
52 David van der Meer 370     Running 2000
    2653      

 

UITSLAG VAN DE 800 METER CD-junioren DD 3 juni 2014
Plaats Naam Tijd Punten Km/uur Categorie Vereniging
1 Reinder Prince 2:06.5 835 22.767 j14 AV Triathlon
2 Tijmen Brand 2:22.8 589 20.168 j14 Altis
3 Nico Remkes 2:27.7 556 19.499 j13 Altis
4 Madelief Kok 2:28.7 779 19.368 m13 AV Triathlon
5 Lars van Vught 2:29.3 536 19.290 j13 Altis
6 Sven Jansons 2:29.7 563 19.238 j12 AV Triathlon
7 Maico Rompa 2:29.9 498 19.213 j14 Altis
8 Pepijn Borremans 2:31.8 476 18.972 j14 Altis
9 Fleur Praas 2:36.2 678 18.438 m13 AV Triathlon
10 Femke Kuiper 2:38.6 611 18.159 m14 Altis
11 Luc Dijkman 2:39.5 389 18.056 j14 Altis
12 Kira Landman 2:39.8 633 18.023 m13 Altis
13 Sophie Praas 2:40.9 696 17.899 m11 AV Triathlon
14 Jildou Postma 2:41.6 575 17.822 m14 Altis
15 Jorieke Slangewal 2:42.7 598 17.701 m13 Altis
16 Nine Immink 2:43.5 663 17.615 m11 AV Triathlon
17 Mirre de Vor 2:44.3 544 17.529 m14 AV Triathlon
18 Sophie Berentsen 2:46.0 596 17.349 m12 Altis
19 Faas van der Ven 2:46.2 376 17.329 j12 AV Triathlon
20 Tjitte van den Bedem 2:50.1 366 16.931 j11 Altis
21 Jannes Venema 2:51.0 274 16.842 j14 Altis
22 Amy Walraven 2:52.7 521 16.676 m12 Altis
23 Nynke van den Bedem 2:53.1 482 16.638 m13 Altis
24 Lieke Borremans 2:55.3 494 16.429 m12 Altis
25 Lisa van Dam 2:55.7 490 16.392 m12 Altis
26 Floor Markslag 2:58.2 398 16.162 m14 Altis
27 Mick Hopman 3:09.4 143 15.206 j13 Altis
Deel:
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someonePrint this page

Volg je ons ook?

Bezoekadres: Barchman Wuytierslaan 236 | 3819 AC Amersfoort | info@avtriathlon.nl