3000 meter Amersfoortse Baancompetitie 2015

17 maart 2015
plts naam gesl leeft tijd
1 Merlijn Dekker Almere ’81 M 20 09:05,56
2 Michel Riemersma Triathlon M 28 09:09,43
3 Jeroen Verboom Pijnenburg M 25 09:11,51
4 Gairy Hawery Spirit Lelystad M 24 09:32,35
5 Cain Rutgers Almere ’81 M 15 09:36,60
6 Sjoerd Veenma Altis M 41 09:37,28
7 Matthijs van Goor Pijnenburg M 25 09:44,12
8 Rik Wolswinkel Altis M 37 09:51,73
9 Peter Mulderij Loopgroep Aart Stigter M 38 09:52,46
10 Joshua Groen Triathlon M 35 09:56,20
11 Bart Eigenhuis Pijnenburg M 47 09:57,36
12 Han Wolsing Altis M 50 09:57,76
13 Marijn Michels Altis M 51 10:00,63
14 Arjan Koorevaar Nijkerk M 22 10:01,53
15 Xander Cornelis Triathlon M 36 10:10,77
16 KlaasHille de Graaf LoopGroepBunschoten M 44 10:11,59
17 RobertJan de Kraker Altis M 51 10:12,06
18 Cees Stolwijk Altis M 65 10:12,61
19 David Claus Triathlon M 32 10:13,52
20 Luger Stuijt AV Zeewolde M 54 10:15,39
21 Murk Falkena Spirit Lelystad M 42 10:15,47
22 Mark van Vugt Loopgroep Aart Stigter M 37 10:17,35
23 Jan Jansen Loopgroep Aart Stigter M 53 10:20,06
24 Vincent Sloterwijk Altis M 43 10:22,56
25 Henk Wolf Spirit Lelystad M 53 10:25,06
26 Erwin Demmer Running2000 M 35 10:26,74
27 Maarten Almekinders Pijnenburg M 40 10:27,60
28 Marina van Dijk Altis V 28 10:30,29
29 Henk Ruiter Triathlon M 34 10:34,97
30 Bart van de Bunt Pijnenburg M 37 10:37,25
31 Jos Bloem Pijnenburg M 49 10:37,64
32 Vincent Bosboom Amersfoort M 17 10:38,21
33 Oscar Coonen Altis M 37 10:39,21
34 Jan Reichardt AV Nijkerk M 50 10:39,54
35 Peter Schipper Triathlon M 53 10:40,23
36 Zeger Knipmeijer Altis M 44 10:42,23
37 Conrad van ’t Erve Triathlon M 40 10:45,67
38 Andre Gerth Spirit Lelystad M 51 10:46,23
39 Gosse-Jacob Sprietsma AV Zeewolde M 43 10:52,44
40 Wiebe Goodijk VAV M 46 10:55,89
41 Dirk van den Dool Triathlon M 45 10:58,31
42 Jantinus Ziengs Triathlon M 47 10:59,58
43 Richard Voorintholt Pijnenburg M 50 10:59,86
44 Luc Kepers Altis M 51 11:01,01
45 Guy Rigler Altis M 17 11:02,88
46 Ben Norg Triathlon M 31 11:02,96
47 Erik Lemmers Altis M 37 11:03,37
48 Hylke Brouwer Triathlon M 32 11:09,97
49 Marcel Scholten Altis M 59 11:11,41
50 Milou Smellink Altis V 29 11:12,03
51 Jesse Wiers Altis M 16 11:16,60
52 Bas de Bruin Pijnenburg M 33 11:19,76
53 Krijn Kroezen Spirit Lelystad M 45 11:20,41
54 René van der Veen Triathlon M 39 11:21,15
55 Leo Kruit Altis M 53 11:23,93
56 Lesley Dreyling Almere ’81 V 16 11:25,79
57 Jos Bootsman Altis M 44 11:28,48
58 Martin Stolk Pijnenburg M 42 11:29,06
59 Niels Morpey Altis M 53 11:31,17
60 Jeroen Kemper Altis M 43 11:32,50
61 André Kragt Triathlon M 28 11:36,95
62 Jan Wielinga LoopGroepBunschoten M 53 11:37,21
63 Erik Anbeek Altis M 48 11:38,26
64 Jos Frowein Altis M 50 11:41,00
65 Evert Boschloo Altis M 50 11:42,12
66 Acacia Falkena Triathlon V 42 11:42,87
67 Remco Lankheet Altis M 24 11:53,65
68 Fake Schonewille LoopGroepBunschoten M 55 11:57,73
69 Jurjen Weerman Altis M 54 12:01,02
70 Ruben Dop Altis M 32 12:03,70
71 Eefke Vroemen-Schneiders Altis V 40 12:04,28
72 Paulien Rinsema-Jansen Altis V 40 12:04,33
73 René Hilhorst Pijnenburg M 49 12:05,86
74 Jeanique de Graaf LoopGroepBunschoten V 21 12:06,50
75 Mariska van der Vat Triathlon V 40 12:07,64
76 Martin Schokker Altis M 37 12:16,13
77 Franz van Barneveld Altis M 64 12:16,64
78 Danielle Gerritsen Triathlon V 35 12:26,74
79 Jan van Maarseveen Altis M 52 12:37,20
80 Emmelie Westerhoff Loopgroep Aart Stigter V 17 12:38,03
81 Erik Ernest Triathlon M 54 12:40,00
82 Wim Oudejans AV Nijkerk M 69 12:40,05
83 Wilco van de Bovenkamp Amersfoort M 29 12:42,58
84 Robin Bruil AV Zeewolde M 46 12:45,50
85 Richard van Klooster Triathlon M 48 12:47,67
86 Theo Kamperman Amersfoort M 53 12:53,37
87 Marijke Wolting Ermelo V 32 12:53,38
88 Shan Happé Altis M 74 12:53,89
89 Fiona Mirea Almere ’81 V 22 12:59,70
90 Jean-Michel Chavernac Loopgroep Aart Stigter M 53 13:01,15
91 Danique Lindner Altis V 20 13:01,89
92 Ron van Megen Altis M 57 13:01,97
93 Dirk Den Oude Pijnenburg M 64 13:03,52
94 Karel Bos Triathlon M 56 13:05,63
95 Cees de Vries avVN M 63 13:12,23
96 Jan van de Waerdt Altis M 70 13:13,94
97 Nico Louwen Altis M 43 13:14,48
98 Emma Beeker Altis V 48 13:15,88
99 Nancy Koole Altis V 43 13:18,31
100 Jotte Leunissen Altis V 22 13:20,34
101 Britt Veenstra Altis V 41 13:40,73
102 Mandy Buter AV Zeewolde V 39 13:41,98
103 Gerard Smink Triathlon M 70 13:55,05
104 Esther van de Grift Pijnenburg V 46 14:00,87
105 Joanne van Beveren Amersfoort V 34 14:03,24
106 Martien Veldhuijzen Wijk bij Duurstede M 57 14:38,67
107 Mattanja de Maa Zeewolde V 45 14:59,21
108 Desiree de Ronde Triathlon V 44 15:07,69
109 Gerard van Daatselaar Triathlon M 58 15:08,77
110 Erna Koekoek Loopgroep Aart Stigter V 49 15:12,74
111 Chris Driessen Loopgroep Aart Stigter M 65 15:12,94
112 Henk Fransen Loopgroep Aart Stigter M 59 15:43,04
113 Harry van Keulen Triathlon M 56 15:44,66
114 Dick Verbeek Doorn M 56 17:15,40

 

Deel:
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someonePrint this page

Volg je ons ook?

Bezoekadres: Barchman Wuytierslaan 236 | 3819 AC Amersfoort | info@avtriathlon.nl